Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Turniej w Wejherowie dla rocznika 2004 - dzień 1

TURNIEJ ROCZNIK 2004

W tym roku cykl halowych turniejów w Wejherowie rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2004. Pierwszego dnia turnieju rozegranych zostało łącznie 45 meczów, w których strzelono 117 goli. W turnieju bierze udział 18 drużyn (162 zawodników).

ZDJĘCIA DRUŻYN

ZDJĘCIA ZAWODNIKÓW

Pierwszego dnia (16.01.2016) najepiej prezentowały się zespoły GAP Dąbrowa, Korona Żelistrzewo, Sparta Gdańsk, GOSRIT Luzino I, Stolem Gniewino, MKS Władysławowo. te drużyny dzięki dobrej grze awansowały do Ligi Mistrzów naszego turnieju, która zostanie rozegrana w niedzielę 17 stycznia 2016.

 TURNIEJOWA GALERIA

GOLE w Błękitni TV 

Relacja LIVE z pierwszego dnia turnieju poniżej

...

błękitni live

 

16 styczeń 2016

GRUPA A - 8.00 - 11.20

Składy drużyn:

A1 - Gryf Wejherowo I -Szymon Wejer, Szymon Radtke, Szymon Marszała, Jan Pisała, Nicholas Gołąbek, Błażej Hewelt, Fryderyk Rutkowski, Dominik Ewald, Dominik Benkowski ( T. Maciej Szymański, Tomasz Myszewski)

A2 - Korona Żelistrzewo -Maksymilian Hildebrandt, Filip Mueler, Krzysztof Kolp, Michał Szablewski, Maciej Łosiński, Kacper Miotk, Jan Knebrethe, Maja Hallmann, Igor Grubba, Hubert Lemański ( T. Błażej Czeszke)

A3 - GOSRIT Luzino II -Igor Ptach, Igor Pikron, Arek Kożyczkowski, Mateusz Kepke, Dominik Lewiński, Robert Drywka, Maciej Słowy, Bartek Mienik, Staś Rojewski (T. Paweł Hinz)

A4 - Lider Dębogórze - Artur Eliasz, Kacper Trepczyk, Aleksander Bujanowski, Jędrzej Sztygieł, Bartosz Murawski, Kacper Zwierzchowski, Jakub Wójcikowski, Kamil Łużny, Maciej Świętosłąwski, Jan Psujek ( T. Andrzej Zawadzki)

A5 - KP Gdynia -Dawid Kubanek, Staniszewski Jakub, Łępicki Mikołaj, Kacper Grzelak, Deoziński Adrian, Kobrzyński Dorian, Mechowski Filip, Dziurgot Kacper, Janowitz Maciej (T. Borys Kuźmin)

A6 - GAP Dąbrowa - Igor Borowski, Jakub Pełka, Wiśniewski Kacper, Żyndul Jakub, Błażewicz Bartosz, Bartkowiak Oliwier, Siekierski Jakub, Słówko Robert (T. Andrzej Golecki)

 

Wyniki spotkań:

1. 8.00 - 8.11 Gryf Wejherowo I – Korona Żelistrzewo      0:2 ( bramki: Hildebrandt , Szublewski)

2. 8.13 – 8.24 GOSRIT Luzino II – Lider Dębogórze         0:1  ( bramka: Łużny )

3. 8.26 – 8.37 KP Gdynia – GAP Dąbrowa                           0:0 ( wyrównany mecz , sporo okazji do zdobycia goli z obu stron)

4. 8.39 – 8.50 Gryf Wejherowo I – GOSRIT Luzino II      0:4  ( bramki: Pikron x 3, Ptach)

5. 8.52 – 9.03 Korona Żelistrzewo – KP Gdynia                  1:0  (bramka: Mueler )

6. 9.05 – 9.16 Lider Dębogórze – GAP Dąbrowa                 0:3  (bramki: Żyndul, Siekierski, Wiśniewski)

7.  9.18 – 9.29 Gryf Wejherowo I – KP Gdynia                    0:5  (bramki: Staniszewski x 3, Grzelak, Łępicki)

8. 9.31 – 9.42 GOSRIT Luzino II – GAP Dąbrowa              1:5   (bramki: Pikron - Siekierski x 2, Błażewicz, Pełka x 2)

9. 9.44 – 9.55 Korona Żelistrzewo – Lider Dębogórze        1:1   (bramki: Hidebrandt - Zwierzchowski)

 

Relacja po 3 kolejkach:

Na prowadzeniu plasuje się zespół z Dąbrowy, który lepszym bilansem bramkowym wyprzedza ekipę Korony Żelistrzewo ( zdobyli po 7 pkt.), kolejni w tabeli są zawodnicy z KP Gdynia , którzy również wyprzedzają drużynę Lidera Dębogórza większą ilością bramek ( mają po 4 pkt.) , na piątym miesjcu znajduję się team z Luzina z dorobkiem 3 pkt. Niestety tabelę zamykaja zawodnicy Gryfa I Wejherowo, którzy do tej pory maja 0 pkt.

Na wyróznienie zasługuje zawodnik GAP Dąbrowa - Oliwier Bartkowiak, Siekierski Jakub (strzelec 4 goli), Igor Ptach oraz Igor Pikron z GOSRiT Luzino ( również 4 gole) oraz Jakub Staniszewski (3 bramki) z KP Gdynia.

10. 9.57 – 10.08 Gryf Wejherowo I – GAP Dąbrowa                  0:5   (bramki: Wiśniewski, Pełka, Siekierski, Żyndul, Błażewicz)

11. 10.10 – 10.21 Korona Żelistrzewo – GOSRIT Luzino II       1:0    (bramka: Miotk)

12. 10.23 – 10.34 Lider Dębogórze – KP Gdynia                         1:2    (bramki: Zwierzchowski - Dziurgot, Grzelak)

13. 10.36 – 10.47 Korona Żelistrzewo – GAP Dąbrowa              1:1    (bramki: Hildebrandt - Siekierski)

14. 10.49 – 11.00 Gryf Wejherowo I – Lider Dębogórze             0:6  (bramki: Zwierzchowski x 5, Bujanowski) - mecz jednego zawodnika :) Kacper Zwierzchowski SHOW :)

15. 11.02 – 11.13 GOSRIT Luzino II – KP Gdynia                        0:2   (bramki: Grzelak, Janowitz)

 

Tabela Grupy A:

1. GAP Dąbrowa                     11 punktów      14:2  - Liga Mistrzów

2. Korona Żelistrzewo       11 punktów        6:2  - Liga Mistrzów

3. AP KP Gdynia                        10 punktów           9:2 - Liga Europejska

4. Lider Dębogórze                      7 punktów           9:6 - Liga Europejska

5. GOSRiT Luzino                        3 punkty              5:9  - Ekstraklasa

6. Gryf I Wejherowo                    0 punktów          0:22  - Ekstraklasa

 

Najlepsi Strzelcy grupy A: 

7 goli - Zwierzchowski Kacper ( Lider Dębogórze)

5 goli - Siekierski Jakub (GAP Dąbrowa)

4 gole - Pikron Igor (GOSRiT Luzino)

 

GOLE - GRUPA A - BŁĘKITNI TV

 

A2004 2016

 

Grupa B 11.20 - 14.40 

Składy drużyn:

B1 - Gryf Wejherowo II - Godziński Sebastian, Zalewski Piotr, KOszałka Piotr, Partyka Oliwier, Jóźwik Jakub, Zadomski Maciej, Ekmann Arkadiusz, Konz Emil

B2 - UKS Cisowa Gdynia - Taszarek Jakub, Łaga Paweł, Brylowski Maciej, Aleksandrowicz Oskar, Rogacki Dawid, Ciaś Stanisław, Płoskowicz Maciej, Jóźwiak Maciej, Czopik Adrian, Faiga Bartosz ( T. Mierzejewski Dariusz)

B3 - UKS Trójka Lębork - Morawiak Mikołaj, Kruk Michał, Gaffke Michał, Puzyr Maksymilian, Skowroński Filip, Ziobrowski Kacper, Ronowski Ksawier, Sitarz jan, Heyka Filip, Pohl Jakub ( T. Andrzej Kmita)

B4 - GOSRIT Luzino I - Roppel Oliwier, Skurat Szymon, Raczyński Filip, Zdziebłowski Maciej, Sulkowski Dominik, Rybakowski Norbert, Gozdecki Dorian, Maszota Kaspar, Brauer Nikodem (T. Tomasz Joryn)

B5 - Sparta Gdańsk - Nowaczyk Patryk, Bartoszewicz Bartłomiej, Majkowski Jakub, Falkowski Adam, Kobus Artur, Bohdan Nikodem, Pogonowski Dawid, Zajkowski Jakub, Skrzypkowski Mateusz, Deja Bartłomiej ( T. Jakub Żukowski)

B6 - ProFan Gościcino - Paskal Czaja, Zaworski Jerzy, Maszota Bartek, Hinz Damian, Nadolski Adrian, Toruńczak Jakub ( T. Łukasz Lesner)

 

Wyniki spotkań:

16. 11.20 – 11.31 Gryf Wejherowo II – UKS Cisowa Gdynia    0:2 (bramki: Czopik, Łaga)

17. 11.33 – 11.44 UKS Trójka Lębork – GOSRIT Luzino I        1:4 (bramki: Ronowski - Roppel x3, Skurat)

18. 11.46 – 11.57 Sparta Gdańsk – ProFan Gościcino               0:0 (kilka sytuacji podbramkowych, w których niestety zabrakło "zimnej krwi" przy wykończeniu akcji)

19. 11.59 – 12.10 Gryf Wejherowo II – UKS Trójka Lębork     1:2  (bramki: Godziński - Ronowski, Ziobrowski)

20. 12.12 – 12.23 UKS Cisowa Gdynia – Sparta Gdańsk          1:3  (bramki: Rogacki - Falkowski, Bohdan, Kobus)

21. 12.25 – 12.36 GOSRIT Luzino I – ProFan Gościcino          1:0  (bramka: Roppel)

22. 12.38 – 12.49 Gryf Wejherowo II – Sparta Gdańsk            1:1  (bramki: Ekmann - Falkowski) - mecz pełen emocji do ostatniego gwizdka sędziego.

23. 12.51 – 13.02 UKS Trójka Lębork – ProFan Gościcino      3:0  (bramki: Ziobrowski x2, Skowroński)

24. 13.04 – 13.15 UKS Cisowa Gdynia – GOSRIT Luzino I     0:0  (typowy mecz walki, ale wynik sprawiedliwy)

 

Relacja po 3 kolejkach:

Na czele tabeli znajduje się zespół z Luzina z dorobkiem 7 pkt. za nimi kolejno uplasowane są: UKS Trójka Lębork (6 pkt.) , Sparta Gdańsk (5 pkt.), UKS Cisowa Gdynia (4 pkt.), po 1 pkt. zdobyli zawodnicy Gryfa II Wejherowo i ProFanu Gościcino.

Na wyróznienie zasługuje Oliwier Roppel z GOSRiT Luzino (strzelec 4 bramek), Kacper Ziobrowski - UKS Trójka Lębork oraz Arek Ekmann (akcje indywidualne)- Gryf II Wejherowo

 

25. 13.17 – 13.28 Gryf Wejherowo II – ProFan Gościcino            1:3  (bramki: Godziński - Maszota x 3)

26. 13.30 – 13.41 UKS Cisowa Gdynia – UKS Trójka Lębork      1:0  (bramka: Czopik)

27. 13.43 – 13.54 GOSRIT Luzino I – Sparta Gdańsk                   0:4  (bramki: Falkowski, Skrzypkowski, Kobus x2)

28. 13.56 – 14.07 UKS Cisowa Gdynia – ProFan Gościcino         1:0  (bramki: Rogacki)

29. 14.09 – 14.20 Gryf Wejherowo II – GOSRIT Luzino I           0:2   (bramki: Skurat x2)

30. 14.22 – 14.33 UKS Trójka Lębork – Sparta Gdańsk               1:4   (bramki: Skowroński - Falkowski, Skrzypkowski x2, Majkowski)

 

Tabela Grupy B:

1. Sparta Gdańsk                11 punktów             12:3 - Liga Mistrzów

2. GOSRiT I Luzino           10 punktów               7:5 - Liga Mistrzów

3. UKS Cisowa Gdynia           10 punktów                 5:3 - Liga Europejska

4. UKS Trójka Lębork                6 punktów                7:10 - Liga Europejska

5. ProFan Gościcino                   4 punkty                    3:6  - Ekstraklasa

6. Gryf II Wejherowo                  1 punkt                     3:10 - Ekstraklasa

 

Najlepsi Strzelcy grupy B :

4 gole - Oliwier Roppel (GOSRIT Luzino I), Adam Falkowski (Sparta Gdańsk)

3 gole - Ziobrowski Kacper (UKS Trójka Lębork), Szymon Skurat (GOSRIT Luzino I), Artur Kobus i Mateusz Skrzypkowski (Sparta Gdańsk), Bartek Maszota (ProFan Gościcino)

 

GOLE - GRUPA B - BŁĘKITNI TV 

 
B2004 2016                                                                                                                                                               

 

Grupa C 14.40 - 18.00

Składy drużyn:

C1 - UKS Jedynka Reda - Hinc kamil, Rombczyk Maciej, Rusoń Bartosz, Behmke Filip, Drewniak Adrian, Leszczyński Maciej, Białk Dominik, Grabowski Szymon, Kałata Oskar, Czajkowski Kevin (T. Arkadiusz Janor, Krzysztof Brodowski)

C2 - Orły Osowa - Pietrasz Kuba, Borkowski Dominik, Wałdoch Konrad, Wong-Sio Dawid, Bednarz Kamil, Fliss Bartek, Szwabe Bartek, Jarocki Kacper (T. Pempkowiak Michał)

C3 - Athletic AP Gdańsk - Gorzałczyński Paweł, Brolnicki Kamil, Marcinkowski piotr, Piotrowski Jakub, Maik Szymon, Brzęk Bartosz, Łągwa Tomasz (T. Sławomir Piotrowski i Wojciech Brzęk)

C4 - Stolem Gniewino - Plackowski Dawid, Styn Maciej, Hebel Szymon, Waraksa Miłosz, Toczek Bartosz, Napieraj Mikołaj, Styn Jakub, Lawer Oskar, Jóskowski Jakub (T. Wojciech Block)

C5 - Bałtyk Gdynia - Abraham Dawid, Jarząb Kacper, Kwiatkowski Julian, Kwiatkowski Piotr, Socha Maciej, Bak Filip, Bartkowiak Marcin, Jeżyk Kamil, Ciećwierz Krystian (T. Lewandowski Bartosz)

C6 - MKS Władysławowo - Bizewski Konrad, Bizewski Mikołaj, Kowalewski Bartłomiej, Kryza Oskar, Sobota Konrad, Ziemniak Dominik, Priebe Mateusz, Paweł Głowienka, Aleksander Plesiński Ustarbowska Julia (T. Kowalewski Zbigniew)

Wyniki Spotkań:

31. 14.40 – 14.51 UKS Jedynka Reda – Orły Osowa                   2:0 (bramki: Leszczyński, Rusoń)

32. 14.53 – 15.04 Athletic AP Gdańsk – Stolem Gniewino       1:2  (bramki: Brzęk - Styn Jakub, Plackowski)

33. 15.06 – 15.17 Bałtyk Gdynia – MKS Władysławowo            o:1 (bramka: Kowalewski) - emocje w tym meczu sięgnęły zenitu, czerwona kartka dla bramkarza Bałtyku (gra w osłabieniu przez 3 minuty), Władysławowo trafiło bramkę na 45 sekund przed końcem spotkania.

34. 15.19 – 15.30 UKS Jedynka Reda – Athletic AP Gdańsk    0:2 (bramka: Łągwa x2)

35. 15.32 – 15.43 Orły Osowa – Bałtyk Gdynia                            0:4 (bramki: Kwiatkowski, Jarząb, Socha x2) zespół z Gdyni odbudował się po wcześniejszej porażce. Pewne zwycięstwo nad Orłami Gdynia

36. 15.45 – 15.56 Stolem Gniewino – MKS Władysławowo      1:1  (bramki: Plackowski - Bizewski Konrad)

37. 15.58 – 16.09 UKS Jedynka Reda – Bałtyk Gdynia              1:2 (bramki: Rusoń -  Jarząb, Kwiatkowski Piotr)

38. 16.11 – 16.22 Athletic AP Gdańsk – MKS Władysławowo   0:0 - kolejny bezbramkowy remis. Pomimo tego mecz był bardzo zacięty i wyrównany.

39. 16.24 – 16.35 Orły Osowa – Stolem Gniewino                      0:7  (bramki: Toczek x2, Waraksa x2, Plackowski x2, Napieraj) - bardzo wyraźna przewaga zespołu z Gniewina :)

 

Relacja po 3 kolejkach:

 Na prowadzenie wysunął się zespół z Gniewina (7 pkt.) tuż za nimi Bałtyk Gdynia (6 pkt.) i MKS Władysławowo (5 pkt.), dalej Athletic AP Gdańsk (4 pkt.), UKS Jedynka Reda (3 pkt.) i Orły Osowa (0 pkt.)

Na wyróżnienie zasługuje Plackowski Dawid - strzelec 4 bramek (Stolem Gniewino),  Bartosz Rusoń - 3 gole (UKS Jedynka Reda) oraz bramkarz MKS Władysławowo - Głowienka Paweł, który popisuje się świetnymi interwencjami.

 

40. 16.37 – 16.48 UKS Jedynka Reda – MKS Władysławowo  1:2  (bramki: Rusoń - samobójcza, Sobota)

41. 16.50 – 17.01 Orły Osowa – Athletic AP Gdańsk                   1:3  (bramki: Bednarz - samobójcza, Piotrowski, Maik)

42. 17.03 – 17.14 Stolem Gniewino – Bałtyk Gdynia                  2:0 (bramka: Plackowski, Toczek)

43. 17.16 – 17.27 Orły Osowa – MKS Władysławowo                 0:1 (bramka: Kowalewski) - Władysławowo ponownie w końcówce zdobywa zwycięskiego gola :)

44. 17.29 – 17.40 UKS Jedynka Reda – Stolem Gniewino        0:1 (bramka: Plackowski) 

45. 17.42 – 17.53 Athletic AP Gdańsk – Bałtyk Gdynia              0:2  (bramka: Socha, Kwiatkowski Julian)

 

Tabela Grupy C:

1. Stolem Gniewino                13 punktów          13:2  - Liga Mistrzów

2. MKS Władysławowo        11 punktów            5:2  - Liga Mistrzów

3. Bałtyk Gdynia                             9 punktów              8:4  - Liga Europejska

4. Athletic AP Gdańsk                  7 punktów               6:5 - Liga Europejska

5. UKS Jedynka Reda                    3 punkty                  4:7  - Ekstraklasa

6. Orły Osowa                                 0 punktów                1:17 - Ekstraklasa

 

Najlepsi Strzelcy Grupy C:

6 goli - Plackowski Dawid (Stolem Gniewino)

3 gole - Toczek Bartosz (Stolem Gniewino), Bartosz Rusoń (UKS Jedynka Reda), Maciej Socha (Bałtyk Gdynia)

 

GOLE - GRUPA C - BŁĘKITNI TV

 

C2004 2016

 

Podsumowanie pierwszego dnia zmagań piłkarskich:

Podczas całego dnia rozgrywek zawodnikom towarzyszyła atmosfery gry fair-play. Niektóre spotkania były bardziej zacięte inne nie co mniej, ale w każdy mecz wszyscy zawodnicy wkładali tyle sił ile mogli. Na króla strzelców wyrasta nam powoli zawodnik Stolemu Gniewino Dawid Plackowski, który po pierwszym dniu zmagań ma na swoim koncie 6 bramek. Jutro ciąg dlaszy piłkarskich emocji. Zaczynamy o godzinie 8:00. Do boju o Puchar Ektraklasy staną: UKS Jedynka Reda, Gryf I Wejherowo, Gryf II Wejherowo, Orły Osowa, ProFan Gościcino i GOSRiT II Luzino


Harmonogram drugiego dnia rozgrywek : PDF