Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Turniej o Puchar Prezydenta Wejherowa dla rocznika 2004 - dzień 2

10012015puchary

W niedzielę 11 stycznia 2015 roku zakończył się dwudniowy Turniej o Puchar Prezydenta Wejherowa dla rocznika 2004. W turnieju wystąpiło łącznie 18 zespołów, a najlepsza w finałowych rozgrywkach Ligi Mistrzów okazała się drużyna Gdyńskiej Akademi Piłkarskiej Dąbrowa, drugie miejsce zajął Stolem Gniewino, a trzecie Arka Gdynia. Swoje chwile radości przeżyli także chłopcy reprezentujący GKS Linia, którzy wygrali rozgrywki Ekstraklasy i Bałtyku Gdynia, którzy okazali się najlepsi w Lidze Europy.  

Turniej przebiegał bardzo sprawnie, wszystkie drużyny koncentrowały się głównie na tym żeby z meczu na mecz prezentować się na boisku co raz lepiej. Poziom sportowy zawodów był oczywiście zróżnicowany, ale cieszymy się że większość meczów była bardzo wyrównana, a uczestniczące w turnieju dzieci czerpały z trwających dwa dni rozgrywek wiele radości.

Dziękujemy wszystkim którzy przyjęli zaproszenie na nasz turniej i oczywiście zapraszamy ponownie do naszego miasta.

Dziękujemy Prezydentowi Wejherowa za objęcie honorowym patronatem naszych rozgrywek.

 

ZDJĘCIA - dzień 1

ZDJĘCIA - dzień 2

DRUŻYNY

Relacja filmowa w BŁĘKITNI TV - dzień 1 (całe mecze), dzień 2 (całe mecze), gole 

Relacja filmowa w TTM

 

WYNIKI - PDF

 

Po raz pierwszy w historii organizowanych przez nas turniejów prowadziliśmy RELACJĘ LIVE mamy nadzieję, że ułatwiło to Państwu śledzenie naszego turnieju

zapis tej relacji poniżej ...

...

Turniej eliminacyjny został opisany TUTAJ

 błękitni live

11.01.2015 - niedziela - 2 dzień turnieju

Ekstraklasa ( gramy od 8.00 do 11.00)

mecz sobotni: Orkan Rumia - Błękitni Wejherowo II       3-0

mecz sobotni: KP Gdynia - UKS Jedynka Reda II              2-0

mecz sobotni: GKS Linia - Młode Orły Łeba                         2-1 

8.00. Orkan Rumia - KP Gdynia I                                           3-0 

8.13. Błękitni Wejherowo II - GKS Linia                                0-3 

8.26. UKS Jedynka Reda II - Młode Orły Łeba                    3-0

8.39 Orkan Rumia - GKS Linia                                                 0-1

8.52 KP Gdynia - Młode Orły Łeba                                          3-0

9.05 Błękitni Wejherowo II - UKS Jedynka Reda II           0-0

9.18 Orkan Rumia - Młode Orły Łeba                                     0-3

9.31 Błękitni Wejherowo II - KP Gdynia                                0-1 - obejrzyj w Błękitni TV

9.44 UKS Jedynka Reda II - GKS Linia                                  0-4 - obejrzyj w Błękitni TV

9.57 Błękitni Wejherowo II - Młode Orły Łeba                     3-0

10.10 Orkan Rumia - UKS Jedynka Reda II                          2-2

10.23 KP Gdynia - GKS Linia                                                     0-2

Ze względu na silne wiatry drużyna Młode Orły Łeba zrezygnowała z udziału w dzisiejszej części naszego turnieju, w związku z tym wszystkie mecze grupy EKSTRAKLASA zostały wydłużone do 14 minut.

 

TABELA KOŃCOWA 

Miejsce, drużyna                                    Zdobyte punkty                             Bilans bramek (+\-)

1. GKS Linia                                                15 pkt                                                     12:1

2. Orkan Rumia                                         10 pkt                                                     11:3 

3. KP Gdynia I                                             9 pkt                                                       6:5                                        

4. UKS Jedynka Reda II                           5 pkt                                                       5:8

5. Błękitni Wejherowo II                          4 pkt                                                        3:7

6. Młode Orły Łeba                                    0 pkt                                                        1:14

 

Królem Strzelców Ekstraklasy został Szaradowski Wiktor z GKS Linia (6 goli)

 

Liga Europy (gramy od 11.00 do 14.00)

mecz sobotni: Bałtyk Gdynia - UKS Jedynka Reda I            2-0

mecz sobotni: Błękitni Wejherowo I - GOSRiT Luzino         1-1

mecz sobotni: KP Gdynia II - Korona Żelistrzewo                3-1 

11.00. Bałtyk Gdynia - Błękitni Wejherowo I                          1-0 - objerzyj w Błękitni TV  

             gol: K. Wdowiak

11.13. UKS Jedynka Reda I - KP Gdynia II                               0-5 

             gole: 3x A. Deoziński, D. Kobrzyński, M. Machaliński

11.26. GOSRIT Luzino - Korona Żelistrzewo                           0-0

              Bezbramkowy remis po wyrównanym i emocjonującym spotkaniu.

11.39 Bałtyk Gdynia - KP Gdynia II                                             1-0

             gol: M. Socha

11.52 Błękitni Wejherowo I - Korona Żelistrzewo                  0-0 - obejrzyj w Błękitni TV

             Mecz walki :)

12.05 UKS Jedynka Reda I - GOSRiT Luzino                            0-0 - obejrzyj w Błękitni TV

12.18 Bałtyk Gdynia - Korona Żelistrzewo                                1-2

            gole: K. Rychter - K. Miotk, F. Mueler

12.31 UKS Jedynka Reda I - Błękitni Wejherowo I                 0-3 - obejrzyj w Błękitni TV

             gole: K. Gruba, D. Leja, M. Szukieć

12.44 GOSRiT Luzino - KP Gdynia II                                            0-1

             gol: J. Staniszewski

12.57 UKS Jedynka Reda I - Korona Żelistrzewo                   0-2

             gole: K. Kolp, F. Mueler

13.10 Bałtyk Gdynia - GOSRiT Luzino                                          1-0

            gol: M. Bartkowiak 

13.23 Błękitni Wejherowo I - KP Gdynia II                                0-0 - obejrzyj w Błękitni TV

             

TABELA KOŃCOWA 

Miejsce, drużyna                                    Zdobyte punkty                             Bilans bramek (+\-)

1. Bałtyk Gdynia                                             12 pkt                                              6:2                   

2. KP Gdynia II                                                10 pkt                                              9:2

3. Korona Żelistrzewo                                      8 pkt                                               5:4 

4. Błękitni Wejherowo I                                   6 pkt                                               4:2 

5. GOSRiT Luzino                                              3 pkt                                               1:3 

6. UKS Jedynka Reda I                                     1 pkt                                               0:12

 

O statuetkę Króla Strzelców do ostatniego meczu walczyło dwóch zawodników: Adrian Deoziński z KP Gdynia oraz Krzysztof Kolp z Korony Żelistrzewo, obaj oni zdobyli po cztery bramki i otrzymali wyróżnienie.  

 

Liga Mistrzów (gramy od 14.00 do 17.00)

mecz sobotni: Stolem Gniewino - Jantar Ustka                              2-0

mecz sobotni: Beniaminek Starogard - UKS Trójka Lębork         2-0

mecz sobotni: Arka Gdynia - AP Dąbrowa                                        2-2 

14.00. Stolem Gniewino - Beniaminek Starogard                          0-0 - obejrzyj w Błękitni TV

               Świetne mecze rozegrali bramkarze obu drużyn.                        

14.13. Jantar Ustka - Arka Gdynia                                                       0-0 - objerzyj w Błękitni TV

14.26. UKS Trójka Lębork - AP Dąbrowa                                            0-3 - obejrzyj w Błękitni TV

              gol: M. Sobieszczyk, A.Chabraszewski, O. Bartkowiak

14.39 Stolem Gniewino - Arka Gdynia                                               0-0  

             Kolejne spotkanie potwierdzające wysoką formę bramkarzy obu ekip.

14.52 Beniaminek Starogard - AP Dąbrowa                                     0-1

             gol: A. Chabraszewski

15.05 Jantar Ustka - UKS Trójka Lębork                                           0-0

15.18 Stolem Gniewino - AP Dąbrowa                                                0-0

15.31 Jantar Ustka - Beniaminek Starogard                                     0-0

15.44 UKS Trójka Lębork - Arka Gdynia                                            0-4

              gole: J. Sochacki, B. Wiśniewski, B. Woźniak, M. Krause

15.57 Jantar Ustka - AP Dąbrowa                                                        o-1 - obejrzyj w Błękitni TV

             gol: B. Błażewicz

16.10 Stolem Gniewino - UKS Trójka Lębork                                    5-0

             gole: 2x M. Waraksa, B. Toczek, J. Styn, D. Plackowski

16.23 Beniaminek Starogard - Arka Gdynia                                      0-0

 

TABELA KOŃCOWA 

Miejsce, drużyna                                    Zdobyte punkty                             Bilans bramek (+\-)

1. AP Dąbrowa                                                11 pkt                                                 7:2

2. Stolem Gniewino                                       9 pkt                                                  7:0

3. Arka Gdynia                                                7 pkt                                                  6:2

4. Beniaminek Starogard                             6 pkt                                                 2:1 

5. Jantar Ustka                                                3 pkt                                                  0:3

6. UKS Trójka Lębork                                     1 pkt                                                  0:14

 

W Lidze Mistrzów przewidziane zostały trzy nagrody indywidualne dla najlepszego strzelcy, bramkarza i zawodnika turnieju. Pomimo wielu bezbramkowych remisów mecze obwitowały w emocjonujące i płynne akcje oraz świetne interwencje bramkarzy. Laureatami nagród zostali:

Najlepszy Strzelec - Dawid Plackowski (Stolem Gniewino) - 8 goli

Najlepszy Bramkarz - Filip Gołoś (Jantar Ustka), wyróżnienie Maciej Styn (Stolem Gniewino)

Najlepszy Zawodnik - Sochacki Jakub (Arka Gdynia)

 

Do zobaczenia na kolejnych turniejach organizowanych przez WAPN Błękitni Wejherowo.

 

 

Terminy kolejnych turniejów : 

17,18 styczeń 2015 (sobota, niedziela) - turniej dla rocznika 2003 w Wejherowie

W turnieju zagra 18 drużyn podzielonych na 3 grupy, każda drużyna rozegra 5 meczów w sobotę i 4 mecze w niedzielę. 

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje trener Marcin Funk tel. 506 859 821, e-mail :   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ) 

 

24,25 styczeń 2015 (sobota, niedziela) - turniej dla rocznika 2005 w Wejherowie

W turnieju zagra 18 drużyn podzielonych na 3 grupy, każda drużyna rozegra 5 meczów w sobotę i 4 mecze w niedzielę. 

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje trener Jakub Przybylski tel. 668 343 527, e-mail :   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ) 

 

21,22 luty 2015 (sobota, niedziela) - turniej dla rocznika 2006 w Wejherowie

W turnieju zagra 18 drużyn podzielonych na 3 grupy, każda drużyna rozegra 5 meczów w sobotę i 4 mecze w niedzielę. 

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje trener Dariusz German tel. 662 058 981, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  )