Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Relacja Live z pierwszego dnia turnieju o puchar prezesa MZK Wejherowo dla rocznika 2007

błękitni live 

W sobotę 12 marca 2016 rozpoczął się turniej o Puchar prezesa MZK Wejherowo. Młodzi adepci piłki nożnej walczyli dziś o awans  do Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej oraz Ekstraklasy.

ZDJĘCIA - dzień 1, drużyny

 

Do Ligi Mistrzów awansowały Dragon Boajno, Błękitni Wejherowo II, Sparta Sycewice, Beniaminek Starogard Gdański, Błekitni Wejherowo I i GAP Dąbrowa. 

W Lidze Europy zagrają GKS Kowale, UKS Jedynka Reda II, Korona Żelistrzewo, Stolem Gniewino, Klif Chłapowo i UKS Jedynka Reda I.

W Ekstraklasie zagrają AS Pomorze, Młode Orły Łeba, Gedania Gdańsk, Piki Gdańsk, SP 9 Rumia i Football Pro Academy Gdańsk.

Szczegółowy harmonogram drugiego dnia turnieju (13.03.2016)PDF

 

 

Poniżej zapis relacji LIVE z 12 marca 2016

...

 GRUPA  "A" - SKŁADY DRUŻYN:

A1 - Błękitni Wejherowo II - Oliwier Rhode, Maks Topp, Jordan Stemplewski, Mateusz Tarnowski, Maciej Drozdowski, Szymon Ziemann, Marcel Szrot, Maciej Wargowski, Kuba Nowociński, Kacper Kass, Kuba Konkol

A2 - AS Pomorze - Olgierd Iwaszczyszyn, Marcel Formella, Oskar Biernacki, Paweł Dąbski, Kacper Trzeciak, Sebastian Robaczewski, Franek Bielak, Mikołaj Figura

A3 - Młode Orły Łeba  - Jan Niżnikowski, Marcin Remiszewski, Jerzy Ruszewski, Kacper Niedźwiecki, Igor Peta, Adrian Boborycki, Antoni Komola, Dominik Remiszewski, Ignacy Więckowski

A4 - Dragon Bojano - Kacper Kwidziński, Oskar Śliwowski, Maksymilian Galas, Oskar Treder, Tomasz Zaklicki, Adam Bąk, Kacper Sauszyn, Filip Celanowski, Rafał Orłowski

A5 - UKS Jedynka Reda II - Dominik Jankowski, Grzegorz Marczel, Gracjan, Zlemiańczyk. Oskar Wawrzyniak, Michał Jagiełka, Aleksander Bojanowski, Daniel Wons, Mateusz Jankowski, Michał Boryś, Dominik Went 

A6 - GKS Kowale - Krystian Miakinków, Dawid Dombrowski, Filip Sobek, Szymon Czarnobaj, Karol Włodarski, Maciej Zając, Daniel Cybulski, Jan Pawłowicz, Jeremiasz Sobieraj, Dominik Kenner 

 

WYNIKI MECZÓW:

8:00 - 8:11 - Błękitni II Wejherowo - AS Pomorze          1:1 (Ziemann - Bielak)

8:13 - 8:24 - Młode Orły Łeba - Dragon Bojano                    0:2 (Treder, Celanowski)

 8:26 - 8:37 - UKS Jedynka Reda II - GKS Kowale               0-1 (Dombrowski)

8:39 - 8:50 - Błękitni Wejherowo II - Młode Orły Łeba     1-0 (Konkol)

8:52 - 9:03 - AS Pomorze - UKS Jedynka Reda                     1-2  (Figura - Wons, Boryś)

9:05 - 9:16 - Dragon Bojano - GKS Kowale                              0-0

9:18 - 9:29 - Błekitni II Wejherowo - UKS Jedynka Reda II 2-0 (Wargowski 2x)

9:31 - 9:42 - Młode Orły Łeba - GKS Kowale                             1-2  (Ruszewski - Zając, Koeener)

9:44 - 9:55 - AS Pomorze - Dragon Bojano                                 0-1   (Śliwowski)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH :

 Po 7 punktów mają drużyny Błękitnych II Wejherowo, Dragon Bojano oraz GKS Kowale, czwarte miejsce zajmuje zespół z Redy, który zdobył dotychczas 3 punkty, za nimi plasuje się drużyna AS Pomorze a stawkę zamykają zawodnicy Młodych Orłów Łeba.

 

9:57 - 10:08 - Błękitni II Wejherowo - GKS Kowale               0-0 

10:10 - 10:21 - AS Pomorze - Młode Orły Łeba                           0-0

10:23 - 10:34 - Dragon Bojano - UKS Jedynka Reda II            3-0     (Śliwowski 2x, Kwidziński)

10:36 - 10:47 - AS Pomorze - GKS Kowale                                    0-0

10:49 - 11:00 - Błękitni II Wejherowo - Dragon Bojano          1-1  (Konkol - Śliwowski)

11:02 - 11:13 - Młode Orły Łeba - UKS Jedynka Reda II            0-1  (Jankowski)



TABELA GRUPY  "A":

1. Dragon Bojano                11pkt  7:1                LIGA MISTRZÓW

2. Błękitni II Wejherowo  9pkt   5:2              LIGA MISTRZÓW

3. GKS Kowale                           9pkt     3:1               LIGA EUROPY  

4.  UKS Jedynka Reda II          6pkt     3:7              LIGA EUROPY

5. AS Pomorze                            3 pkt    2:4               EKSTRAKLASA 

6. Młode Orły Łeba                    1pkt      1:7                EKSTRAKLASA

 

NAJLEPSZY STRZELEC GRUPY  "A": 4 bramki  - Oskar Śliwowski (Dragon Bojano)

PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE"A" - Dragon Bojano

bojano

 

 

 GRUPA  "B" - SKŁADY DRUŻYN:

B1 - Beniaminek Starogard - Michał Baska, Tobiasz Szlagowski, Piotr Lokś, Piotr Delewski, Maciej Mikulski, Wiktor Nowak, Michał Szostek, Maks Kowalski, Jakub Parulsk, Antek Chadaj

B2 - Sparta Sycewice - Maciej Głaszcz, Aleks Ślusarczyk, Oskar Łanik, Igor Konieczny, Oliwier Konieczny, Angelika Świacka, Kacper Ssak, Oskar Rymuska, Przemysław Ślusarczyk

B3 - Gedania Gdańsk - Dominik Dąbrowski, Jędrzej Dziadul, Julian Kolak, Adam Czarnecki, Jędrzej Czukiewicz, Tymon Rogowski, Szymon Szmit, Maksymilian Kotłowski, Jakub Kreczman

B4 - Stolem Gniewino - Maksym Jucha, Marcin Domarus, Patryk Szur, Maciej Szpara, Wojciech Matlewski, Mikołaj Krause, Cyprian Buja, Robert Domarus, Aleksander Block, Tomasz Drewa

B5 - Korona Żelistrzewo - Szymon Potrykus, Dawid Szweda, Mateusz Derc, Jakub Nastały, Mikołaj Rambiert, Oliwier Grzenkowicz, Kajetan Karmann, Igor Dalecki, Radosław Jeżewski

B6 - Piki Gdańsk - Borys Rogala, Patryk Kasperowicz, Nikodem Owerczuk, Igor Piasecki, Kacper Żylak, Krzysztof Chrzanowski, Jurek Owczarczyk, Mikołaj Zawaluk, Jeremiasz Rogowski, Mikołaj Pokrospski

 

WYNIKI MECZÓW:

 11:20 - 11:31 - Beniaminek Starogard - Sparta Sycewice           0-1   (Łanik)

11:33 - 11:44 - Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino                      0-2  (Matlewski, Jucha)

11:46 - 11:57 - Korona Żelistrzewo - Piki Gdańsk                           2-0 (Rambiert 2x)

11:59 - 12:10 - Beniaminek Starogard - Gedania Gdańsk            4-0 (Szlagowski 2x, Lokś, Parulsk)

12:12 - 12:23 - Sparta Sycewice - Korona Żelistrzewo                  0-0

12:25 - 12:36 -Stolem Gniewino - Piki Gdańsk                                1-0 (Krause)

12:38 - 12:49 - Beniaminek Starogard - Korona Żelistrzewo    2-0 (Szlagowski 2x)

12:51 - 13:02 - Gedania Gdańsk - Piki Gdańsk                                 0-0

13:04 - 13:15 - Sparta Sycewice - Stolem Gniewino                       3-1 (Ślusarczyk, 2x Rymuszka - Drewa)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH: Pierwsze miejsce zajmuje drużyna Sparty Sycewice z 7punktami na koncie, tuż za nimi uplasowały się zespoły Stolemu Gniewino oraz Beniaminka Starogard, które zdobyły po 6 punktów. 4 oczka zdobyła drużyna Korony a po 1 ekipy Pików oraz Gedanii z Gdańska.

 

13:17 - 13:28 - Beniaminek Starogard - Piki Gdańsk                  6-0  (Szlagowski 3x, Delewski, Loksz 2x)

13:30 - 13:41 - Sparta Sycewice - Gedania Gdańsk                      1-0 (Ślusarczyk)

13:43 - 13:54 - Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo             0-0

13:56 - 14:07 - Sparta Sycewice - Piki Gdańsk                                2-1 (Świacka, Ślusarczyk - Żylak)

14:09 - 14:20 - Beniaminek Starogard - Stolem Gniewino        4-0 (Szlagowski 3x, Loksz)

14:22 - 14:33 - Gedania Gdańsk - Korona Żelistrzewo                1-3 (Kolak - Potrykus, Korman, Dalecki)

 

TABELA GRUPY  "B":

1. Sparta Sycewice                   13 pkt     7:2                LIGA MISTRZÓW

2. Beniaminek Starogard     12 pkt     16:1             LIGA MISTRZÓW

3. Korona Żelistrzewo                   8 pkt        5:3                 LIGA EUROPY  

4. Stolem Gniewino                       7 pkt        4:7                 LIGA EUROPY

5.  Gedania Gdańsk                        1 pkt        1:10              EKSTRAKLASA 

6.  Piki Gdańsk                                1 pkt        1:11               EKSTRAKLASA

 

NAJLEPSZY STRZELEC GRUPY  "B": 10 bramek - Tobiasz Szlagowski (Beniaminek Starogard)

PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE"B" - Sparta Sycewice

Sparta Sycewice

 

 GRUPA  "C" - SKŁADY DRUŻYN:

C1 - Błękitni Wejherowo - Szymon Smuniewski, Kacper Nowak, Kacper Piątkowski, Norbert Lemke, MaciejBiliński, Filip Wachowski, Kuba Mróz, Szymon Błażejewicz, Olaf Roppel

C2 - GAP Dąbrowa - Milan Domaszk, Szymon Jakubaszko, Jeremi Jankowski, Miłosz Kaczmarek, Kuba Pastwa, Kacper Prokopowicz, Staś Milczek

C3 - UKS Jedynka Reda - Maciej Jakubiak, Franek Siuda, Kacper Fera, Szymon Biliński, Szymon Lemański, Fabian Robaszkiewicz, Patryk Rybczyński, Damian Wołoswicz

C4 - Klif Chłapowo - Mateusz Styn, Adam Maćkowski, Nikodem Kalf, Jakub Wojciechowski, Eryk Selke, Paweł Oberzig, Wiktor Lewandowski, Franek Lemczyk, Maciek Konkel, Arkadiusz Dettlaff

C5 - Football Pro Academy - Michał Bomba, Grzegorz Szweda, Mateusz Karczewski, Szymon Jędrzejewski, mateusz Bąk, Nikodem Brodnicki, Gracjan Dobella, Maciej Białkowski

C6 - SP 9 Rumia - Kacper Becker, Maksymilian Przytarski, Igor Sadowski, Dawid Szumlas, Olaf Drożak, Krzysztof Zdrojewski, Oskar Lipowski, Piotr Kalkowski, Marcel Sulikowski, Kamil Janicki  

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51 - Błękitni Wejherowo - GAP Dąbrowa             4-0 (Biliński 2x, Mróz, Lemke)

14:53 - 15:04 - UKS Jedynka Reda - Klif Chłapowo              0-0

15:06 - 15:17 - GAP Dąbrowa - SP9 Rumia                                5-0 (samobój, Domaszk 2x, Kaczmarek 2x)

15:19 - 15:30 - Błękitni Wejherowo - UKS Jedynka Reda   2-0 (Lemke 2x)

15:32 - 15:43 - GAP Dąbrowa - Football Pro Academy         1-1 (Kaczmarek- Karczewski )

15:45 - 15:56 - Klif Chłapowo - SP 9 Rumia                               2-0 (Maćkowski, samobójcza)

15:58 - 16:09 - Błękitni Wejherowo - Football Pro Academy 3-0 (Mróz, Nowak, Roppel)

16:11 - 16:22 - UKS Jedynka Reda - SP 9 Rumia                         2-0 (Fera, Robaszkiewicz)

16:24 - 16:35 - GAP Dąbrowa - Klif Chłapowo                             0-0

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : Wszystkie wygrane mecze i 9 punktów na koncie mają chłopcy z naszej Akademii, za nimi zacięta walka o miejsce numer dwa - Klif Chłpowo z 5 punktami, Jedynka Reda 4 punkty i GAP Dąbrowa 4 punkty. Stawkę zamykają drużyny Football Pro Academy oraz SP 9 Rumia 

 

16:37 - 16:48 - Błękitni Wejherowo - SP 9 Rumia                     7-0  (Roppel 2x, Lemke, Biliński 2x, Piątkowski 2x)

16:50 - 17:01 - GAP Dąbrowa - UKS Jedynka Reda                   2-1 (Domaszk, Jankowski - Biliński)

17:03 - 17:14 - Klif Chłapowo - Football Pro Academy            0-0        

17:16 - 17:27 - SP9 Rumia -  Football Pro Academy                   1-0  (Kalkowski)

17:29 - 17:40 - Błękitni Wejherowo - Klif Chłapowo                 2-0 (Biliński, Nowak)

17:42 - 17:53 - UKS Jedynka Reda -  Football Pro Academy   0-0



TABELA GRUPY  "C":

1. Błękitni Wejherowo           15 pkt      18:0             LIGA MISTRZÓW

2. GAP Dąbrowa                        8 pkt       8:6                 LIGA MISTRZÓW

3. Klif Chłapowo                             6 pkt         2:2                 LIGA EUROPY  

4. Jedynka Reda                             5 pkt          3:4                LIGA EUROPY

5. SP 9 Rumia                                 3 pkt         1:16                EKSTRAKLASA

6. Football Pro Academy                3 pkt         1:5               EKSTRAKLASA 

 

 

NAJLEPSZY STRZELEC GRUPY  "C": Maciej Biliński 5 bramek

ZWYCIĘZCA GRUPY  "C" - Błękitni Wejherowo 

 

Szczegółowy harmonogram drugiego dnia turnieju - PDF