Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Podsumowanie turniejów w Redzie i Gdańsku

Miniony weekend przyniósł nam sporo pracy oraz nie mniej emocji. Uczestniczyliśmy w dwóch turniejach, które rozgrywane były przez dwa dni z czego jeden z nich pod największym krytym sztucznym boisku w Polsce a dokładniej w Gdańsku przy ul. Meissnera 5, gdzie zebrały się ekipy z całej Polski w tym dwie drużyny z Warszawy oraz zespoły z Olsztyna, Bydgoszczy, Koszalina, Kołobrzegu oraz wiele innych świetnych drużyn. W tym samym czasie na hali w Redzie rywalizowało 18 klubów i akademi z naszego województwa, gdzie również uczestniczyli chłopcy z rocznika 2007.

reda cup

Reda Cup - skład : Kwidziński, Topp, Kupc, Bojke, Lewandowski, Blok, Tarnowski, Pruc

IMG 2604

Jaguar Cup - skład: Dzienisz, Roppel, Wasilewski, Wachowski, Konkol, Ziemann, Błażejewicz, Stemplewski, Piątkowski, Wargowski, Lemke

Więcej w rozwinięciu

Turniej w Gdańsku to bardzo cenne doświadczenie dla naszych zawodników, gdyż mieliśmy okazję zagrać z najlepszymi zespołami z regionu oraz kilkoma bardzo mocnymi drużynami z poza naszego województwa. Każdy mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie i było niezwykle ciężko o zwycięstwo. W sumie 18 ekip podzielonych zostało na dwie grupy - nasi chłopcy trafili na zespoły: Wisełka Bydgoszcz, Jaguar Lotos, Lechia Gdańsk, Mały Jeziorak Iława, Kotwica Kołobrzeg, Ex Siedlce Gdańsk, Semp Warszawa, Arka Gdynia. W grupie B natomiast znaleźli się : Lechia II Gdańsk, Jaguar Gdańsk (czarny), Jaguar Gdańsk (biały), Gedania Gdańsk, UKS Gol Brodnica, Stomil Olsztyn, AS Pomorze, Varsovia Warszawa oraz Radunia Stężyca. Ostatecznie udało nam się wygrać 5 spotkań w tym między innymi z Arką Gdynia po świetnym meczu naszych zawodników oraz po rzutach karnych z zespołem AS Pomorze w meczu o 7 miejsce. Wszyscy piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony udowadniając, że są gotowi rywalizować z najlepszymi. 

Wyniki:

Sobota

Błękitni 2:0 Ex Siedlce (Lemke, Wasilewski)

Błękitni 1:1 Jeziorak Iława (Piątkowski)

Błękitni 0:6 Lechia Gdańsk

Błękitni 1:2 Semp Warszawa (Lemke)

Błękitni 5:1 Kotwica Kołobrzeg (Lemke 4x, Ziemann)

Niedziela

Błękitni 4:1 Wisełka Bydgoszcz (Lemke, Ziemann 2x, Wargowski)

Błękitni 0:1 Jaguar Lotos

Błękitni 2:0 Arka Gdynia ( Roppel, Lemke)

Mecz o 7 miejsce

Błękitni 0:0 AS Pomorze (2:1 w karnych)

 

W redzie natomiast 18 zespołów zostało podzielonych na trzy grupy, w których zawodnicy walczyli o awans do Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ekstraklasy. Pierwszego dnia nasi zawodnicy rozegrali 5 spotkań zdobywając 9 punktów, co dało trzecie miejsce i awans do Ligi Europy. Niedziela przyniosła wiele emocji i radości, gdyż tego dnia nasi zawodnicy byli niepokonani, co pozwoliło zająć pierwsze miejsce w grupie. Dodatkowo za najlepszego bramkarza Ligi Europy został uznany Eryk Kwidziński.  

IMG 20180114 114501

Sobota:

Błękitni 1:0 Escola (Lewandowski)

Błękitni 1:0 Orkan Rumia (Tarnowski)

Błękitni 1:2 GKS Kowale (Kupc)

Błękitni 0:3 Jedynka Reda

Błękitni 2:0 GAP Dąbrowa (Blok 2x)

 Niedziela


Błękitni 2:0 Konsal Sławoszyno (Blok 2x)

Błękitni 3:3 Arka Gdynia (Pruc 2x, Blok)

Błękitni 1:0 Sztorm Mosty (Pruc)

Błękitni 2:1 GAP Dąbrowa (Blok 2x)

Błękitni 1:1 GKS Kolbudy (Lewandowski)