Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z turnieju Gdynia Cup

IMG 2373

Miniony weekend przyniósł nam wiele emocji, dwa nasze zespoły pokazały się z dobrej strony podczas turnieju Gdynia Cup organizowanego przez drużynę GAP Dąbrowa. Pierwszy dzień rozpoczął się dla nas bardzo wcześnie bo już od 8:00 do rywalizacji stanął nasz pierwszy zespół, który w grupie zmierzył się z Olimpią Osowa, Bałtykiem Gdynia, Arką Gdynia B (żółci) oraz gospodarzami turnieju GAP Dąbrowa. Pierwsze trzy mecze zakończyły się zwycięstwami po bardzo dobrej grze i czware spotkanie z Bałtykiem Gdynia miało zadecydować o awansie do grupy mistrzowskiej. Przez większość spotkania dominowaliśmy jednak nie potrafiliśmy wykończyć akcji co raz udało się rywalom i w ten sposób mecz zakończył się porażką a nasi chłopcy drugiego dnia walczyli o miejsca 6-10. W grupie B występował drugi zespół Błękitnych oraz GAP Dąbrowa II, Concordia Elbląg, Arka Gdynia B (niebiescy), GTS Pruszcz Gdańsk. Poziom w grupie był bardzo wyrównany i w każdym naszym spotkaniu decydowała róznica jednego gola. Nasi zawodnicy pokazali ogromną wolę walki i wygrali wszystkie swoje spotkania zdobywając 12 punktów i awans do grupy mistrzowskiej. Najwięcej emocji przyniosło trzecie spotkanie gdzie w samej końcówce meczu uzyskaliśmy prowadzenie 2-1 i awans z pierwszego miejsca zapewniliśmy sobie już przed ostatnim spotkaniem.

Wyniki sobotnie

Błękitni I 3-0 GAP Dąbrowa I (Lemke, Wargowski, Konkol)

Błękitni I 2-1 Arka Gdynia B (żółci) (Lemke x2)

Błękitni I 3-0 Olimpia Osowa (Ziemann, Lemke, Konkol)

Błękitni I 0-1 Bałtyk Gdynia

 

Błękitni II 1-0 GAP Dąbrowa II (Stemplewski)

Błękitni II 1-0 GTS Pruszcz Gdański (Pruc)

Błękitni II 2-1 Concordia Elbląg (Pruc 2x)

Błękitni II 2-0 Arka Gdynia B (niebiescy) (Blok, Bojke)

 

W niedzielę rozpoczęli zawodnicy z pierwszej drużyny którzy walczyli o miejsce 6 w turnieju. W ostatecznym rozrachunku udało się wygrać 2 mecze, 1 zremisować a jedno spotkanie z zespołem EX Siedlce zakończyło się porażką co w efekcie dało 7 miejsce w turnieju. Na koniec rozegrano grupę mistrzowską w której brały udział zespoły AS Pomorze, Arka Gdynia A (niebiescy), Arka Gdynia A (żółci), Bałtyk Gdynia oraz Błękitni II Wejherowo. Jako pierwsi wyszliśmy na boisko przeciwko Bałtykowi Gdynia i po bardzo zaciętym meczu padł wynik bezbramkowy, drugie i trzecie spotkanie przegraliśmy z zespołami Arki i AS Pomorze i na koniec turnieju zremisowaliśmy z niebieską Arką i ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w całym turnieju. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie a rodzicom za czas poświęcony swoim pociechom.

 

Wyniki niedzielne:

Błękitni I 2-0 Arka Gdynia B (Wargowski, Lemke)

Błękitni I 0-0 Concordia Elbląg

Błękitni I 2-0 Jedynka Reda (Lemke, Ziemann)

Błękitni I 1-2 Ex Siedlce (Lemke)

 

Błękitni II 0-0 Bałtyk Gdynia

Błękitni II 0-3 Arka Gdynia (żółta)

Błękitni II 1-2 AS Pomorze (Pruc)

Błękitni II 1-1 Arka Gdynia (niebieska) (Pruc)

 

Składy : 

Błękitni II - Dzienisz, Wachowski, Kupc, Bojke, Stemplewski, Blok, Pruc, Dylak, Tarnowski

IMG 2370

Błękitni I - Kwidziński, Roppel, Wasilewski, Konkol, Błażejewicz, Piątkowski, Lemke, Wargowski, Topp, Ziemann

IMG 2366