Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z meczu towarzyskiego z MKS Orkanem Rumia

    W dniu 11.04.2017 grupa 2 wybrała się na mecz towarzyski z MKS Orkanem Rumia. Był to pierwszy mecz naszych zawodników na dużym boisku (8+bramkarz). Graliśmy 3x 20 min. Na mecz stawiło 16 zawodników. Przed spotkaniem wyjaśniliśmy sobie kilka kwestii związanych z nowym ustawieniem. Na początku naszym chłopakom ciężko było zamienić teorię na praktykę, lecz z każdą kolejną minutą wyglądało to co raz lepiej, musieliśmy przyzwyczaić się do dużo większego pola gry. Pierwszą tercję przegraliśmy 4:1, chłopcy jednak nie zrazili się tym i w kolejnych częściach gry pokazali swoje umiejętności. Zaczęliśmy rozgrywać piłkę , było kilka naprawdę dobrze przeprowadzonych akcji, które na dodatek kończyły się zdobyciem następnych goli. Chłopcy pokazali pazur i zaangażowanie w grze ( to jest bardzo ważne). Mecz zakończył się zwycięstwem naszej ekipy 8:5. Gratulacje dla wszystkich zawodników. Podziękowania należą się również dla Rodziców za dowiezienie dzieci na mecz.

20170411 174600

Skład Błękitnych Wejherowo:

Plichta M. - Miszke, Zaputowicz, Brzeziński, Plichta D., Cierzniewski, Markuszewski, Biniek, Lenczewski, Naskręt, Bochentin, Duda, Walkusz, Pranczk, Krauze, Grubba.

Strzelcy bramek:

Markuszewski 3, Biniek 2, Bochentin, Lenczewski i Pranczk.