Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z turnieju w Rumi , 11.02.2017

Dnia 11.02.2017 wybraliśmy się na kolejny turniej. Tym razem pojechaliśmy do pobliskiej Rumi. W zawodach wystawiliśmy dwa zespoły.

Blekitni2006Rumia2017

 

Relacja z turnieju w rozwinięciu....

Błękitni I Wejherowo w składzie: Sokół - Dąbrowski, Bukowiecki, Biniek, Małolepszy, Baranowski, Foryś i Jancewicz zajęła w rozgrywkach III miejsce. Gra drużyny wyglądała przyzwoicie. Udawało nam się tworzyć dużo sytuacji podbramkowych jednak mieliśmy problem z dokładnym wykończeniem ich. W meczu półfinałowym niestety przytrafiły nam się błędy indywidualne i na nasze nieszczęście  zakończyły się one utratą bramek. Jednak zawodnicy pokazali, że potrafią zmobilizować się na najważniejsze spotkanie i wygrali ostatnie spotkanie.

Wyniki Błękitnych I Wejherowo:

Błękitnych I Wejherowo vs Orkan Rumia  0:0

Błękitnych I Wejherowo vs Orły Osowa 1:0 (Dąbrowski)

Błękitnych I Wejherowo vs Sztorm Mosty 0:0

Błękitnych I Wejherowo vs UKS Cisowa Gdynia 2:0 (Foryś, Bukowiecki)

Półfinał:

Błękitnych I Wejherowo vs SP nr 9  0:2

Mecz o III miejsce

Błękitnych I Wejherowo vs UKS Cisowa Gdynia 1:0 (Małolepszy)

 

Drużyna Błękitnych II Wejherowo w składzie: Naczk - Smykowski, Brzeziński, Dominik P., Mikołaj P., Potrykus, Duda oraz Lenczewski pokazała się z dobrej strony (choć wynik może wskazywać inaczej - ale nie jest on najważniejszy). Warto wspomnieć, że w drużynie zadebiutowało kolejnych czterech zawodników. Nie można odmówić chłopakom waleczności i zaangażowania, ale najbardziej bolą błędy, które kończą się dla nas utatą goli. Jest to spowodowane grą ofensywną, z którą oswajamy naszych zawodników. Będziemy dalej pracować nad wyeliminowaniem minusów :) Zawodnikom należą się podziękowania i gratulacje :)

Wyniki Błekitnych II Wejherowo:

Błekitnych II Wejherowo vs SP nr 9 Rumia  0:0

Błekitnych II Wejherowo vs Bałtyk Gdynia 1:2 ( Smykowski)

Błekitnych II Wejherowo vs KTS Luzino 0:1

Błekitnych II Wejherowo vs Orkan II Rumia 1:3 ( Dominik P.)

Mecz o miejsce IX

Błekitnych II Wejherowo vs Sztorm Mosty 2:3 (Potrykus 2)