Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Podsumowanie turnieju w Koszalinie

W niedzielę 31 stycznia wybraliśmy się do Koszalina na turniej halowy organizowany przez zespół Bałtyku. W turnieju udział wzięło 10 zespółów rywalizujących w dwóch grupach. My w grupie B mieliśmy teamy Lechii Gdańsk, Olimpi Bobolice, Gwardii Koszalin i Bałtyku Koszalin. Naszą akademię reprezentowali: Patryk Daleki, Oskar Nikadon, Tymek Hirsch, Tomek Chudziak, Szymon Szymański, Jakub Paczkowski, Czarek Stankiewicz i Oliwier Osowski. Pierwszy mecz to pewne zwycięstwo 8-0 naszych podopiecznych z chłopcami z Bobolic. Niestety taki wynik uśpił czujność chłopaków i wyniósł ich poziom pewności siebie na zbyt wysoki pułap co wiązało się z grą na pół gwizdka w kolejnych meczach. Drugi mecz jeszcze udało nam sięwygrać ale tylko 2-0 a w kolejnych dwóch doznaliśmy porażek i z grupy wyszliśmy z 3 miejsca. W ćwierćfinale przegraliśmy 3-1 z drużyną Iras Czaplinek grając bardzo przeciętnie. Kolejny mecz to ponownie wysoka wygrana z zespołem z Bobolic a w meczu o 5 miejsce ulegliśmy drużynie UKS Sława Sławno co uplasowało nas na 6 pozycji w turnieju. Oprócz braku zaangażowania zabrakło również zdrowia, gdyż w trakcie turnieju nasz zespół przetrzebiły kontuzje i kończyliśmy go bez rezerwowych. Godziny spędzone na boisku i możliwość zagrania z nowymi zespołami na pewno pozytywnie wpłyną na rozwój chłopców i niezależnie od wyników należy widzieć pozytywną stronę takich wyjazdów. 

zdjecie 8