Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z turnieju Kaszub Cup 2016

zdjecie 7

W dniach 16-17 stycznia drużyna naszego rocznika wybrała się do Luzina aby rywalizować w gronie 24 drużyn w dwudniowym turnieju Kaszub Cup. Naszą akademię reprezentowali: Maciej Miller, Oliwier Pienczyn, Jakub Paczkowski, Tymek Hirsch, Tomek Chudziak, Oliwier Osowski, Nikodem Szreder, Mikołaj Nowakowski, Mateusz Baranowski oraz Jakub Patelczyk. W pierwszym dniu trafiliśmy do bardzo ciężkiej grupy B a znalazły się w niej ekipy: Jedynka Reda, Jaguar Gdańsk, Byki Słupsk, MKS Kowale, KP Gdynia. Wyjście do fazy finałowej zapewniały sobie tylko dwa zespoły. Zawodnicy Błękitnych byli bardzo mocno zmotywowani co przyniosło bardzo dobry wynik w pierwszym dniu turnieju. Na początek zwycięztwo z Jedynką Reda,później pechowa porażka z KP Gdynia po rzucie karnym w końcówce meczu ale po tym  chęć pokonywania kolejnych rywali jeszcze wzrosła i już do końca dnia po każdym meczu dopisywaliśmy sobie 3 punkty.

WYNIKI Z SOBOTY:

Błękitni Wejherowo 1-0 Jedynka Reda (Osowski)

Błękitni Wejherowo 0-1 KP Gdynia

Błękitni Wejherowo 5-0 MKS Kowale (Chudziak 3x, Osowski, Pienczyn)

Błękitni Wejherowo 1-0 Jaguar Gdańsk (Pienczyn)

Błękitni Wejherowo 2-1 Byki Słupsk (Chudziak, Pienczyn)

Wszyscy zawodnicy zaliczyli udaną sobotę i zapewnili sobie wiele emocji na niedzielę. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Oli Pieczyn i Tomek Chudziak, którzy w najważniejszych momentach potrafili wziąć na siebie odpowiedzialność za gre zespołu. 

Niedzielne popołudnie zaczęliśmy od ćwierćfinału i meczu z drużyną dziewczyn ze Sztormu Gdynia 2004. Bardzo ciężki pojedynek z rywalem zdecydowanie silniejszym fizycznie. Długo utrzymywał się wynik 0-0 ale w końcówce po raz kolejny dał o sobie znać Oliwier Pienczyn który zdobył bramkę strzałem z dystansu i zapewnił drużynie awans do półfinału.

Kolejnym przeciwnikiem naszych zawodników byli chłopcy z Lęborka. Po dość chaotycznym meczu wynik 0-0 a gra naszych chłopców zdecydowanie słabsza niż poprzedniego dnia. Seria rzutów karnych musiała wyłonić finalistę. Niedawno w Kosakowie udało nam się tak awansować do finału ale tym razem los nam nie sprzyjał. Po 5 kolejkach rywale zwyciężyli 3-2 a jedyne bramki dla Błękitnych zdobyli Tomek Chudziak i Oli Pienczyn.

Przed meczem o trzecie miejsce widać było, że z chłopaków uszło powietrze i nie potrafiliśmy skoncentrować się aby po raz drugi pokonać Byki Słupsk. Szybko stracona bramka spowodowała, że skończyło się na 3-0 a o meczu lepiej jak najszybciej zapomnieć. Dla poprawy nastroju należy zauważyć duży postęp w grze naszej drużyny. W zeszłym roku zajęliśmy 16 miejsce a w tym 4, także wynik jest bardzo dobry i daje powody do optymizmu