Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z turnieju halowego w Redzie

W miniony weekend nasza drużyna w składzie: Szymon Pacanowski, Szymon Szymański, Tymek Hirsch, Oliwier Osowski, Krzysiu Jeziorek, Nikodem Szreder, Czarek Stankiewicz, Oliwier Pienczyn i Kuba Paczkowski wzięła udział w dwudniowym turnieju halowym rozgrywanym w Redzie. W zawodach zagrało łącznie 18 ekip, podzielonych na trzy grupy po sześć zespołów, miejsce zajęte pierwszego dnia w grupie oznaczało grupę, w której zagra się następnego dnia (Liga Mistrzów - miejsca 1 i2, Liga Europy - miejsca 3 i 4 oraz Ekstraklasa -miejsca 5 i 6). Pierwszego dnia nasza drużyna zagrała pięć spotkań, rywalami były zespoły: Byki Słupsk, UKS 1 Reda Czarna, AS Pomorze, MKS Władysławowo oraz UKS Mosty. Otwarcie należy przyznać, że tego dnia szczęscie nam nie sprzyjało, nasi zawodnicy tworzyli składne akcje, niestety ze skutecznością nie było tak dobrze i pierwszego dnia strzeliliśmy zaledwie 3 bramki i zajęliśmy czwarte miejsce w grupie. Poniżej wyniki:

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-1  Byki Słupsk

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-0  UKS 1 Reda Czarna  (gol Tymka Hirscha)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-1  AS Pomorze (gol Tymka Hirscha)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-1  MKS Władysławowo

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-2  UKS Mosty (gol Oliwiera Osowskiego)

 

Następnego dnia czekały nas cztery mecze w Lidze Europy. Tego dnia nasi zawodnicy chcieli udowodnić, że wczorajsza nieskuteczność była tylko wypadkiem przy pracy i od pierwszego spotkania zagrali bardzo ofensywnie. Już pierwszy mecz pokazał, że dzisiaj na naszych chłopców nie znajdzie się mocny, gra wyglądała bardzo dobrze i nastąpiło przełamanie w zdobywaniu goli. Niedziela była znacznie bardziej udana, trzy zwysięstwa i remis dały nam pierwsze miejsce w grupie i tym samym zwycięstwo w Lidze Europy. Ponadto najlepszym zawodnikiem Ligi Europy został wybrany strzelec sześciu bramek Oliwier Osowski. Gratulacje !

Wyniki Ligi Europy:

BŁĘKITNI WEJHEROWO  3-2  Dragon Bojano (gole: O.Osowski 2, K.Jeziorek)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  4-1  Stomil Olsztyn (gole: N.Szreder 2, O.Osowski, K.Jeziorek)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  4-1  Orkan Rumia  (gole: O.Osowski 3, Cz.Stankiewicz)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-0  AP Dąbrowa