Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Pierwsze i czwarte miejsce naszych drużyn na turnieju w Choczewie

W niedzielę 11.10 pojechaliśmy na turniej do Choczewa, w którym wystawiliśmy dwie drużyny. System rozgrywek zaplanowany był na "każdy z każdym", a w turnieju wzięło osiem zespołów. Nasze drużyny spisały się świetnie, w każdym meczu każdy zawodnik dawał z siebie wszystko by pomóc drużynie, a gra naszych zawodników cieszyła oko. Poniżej składy drużyn oraz wyniki poszczególnych meczów.

BŁĘKITNI WEJHEROWO I - Szymon Pacanowski, Nikodem Klein, Mateusz Baranowski, Maciej Baranowski, Kamil Lesner, Mikołaj Chodubski, Mikołaj Nowakowski, Krzysiu Jeziorek, Maciej Hallmann

BŁĘKITNI WEJHEROWO II - Filip Pałasz, Oliwier Plewiński, Oskar Konkol, Kacper Spigarski, Nikodem Średziński, Seweryn Rzeźnikowski, Grzegorz Mufel, Aleks Grota, Kacper Czoska

Błękitni I  1-1  Błękitni II (Jeziorek - Chodubski [samobój])

Błękitni I  5-0  Huzar Choczewo II (Jeziorek, Lesner 3, Hallmann)

Błękitni I  7-0  Pogoń Lębork (Nowakowski 3, Hallmann, Jeziorek 2, Lesner)

Błękitni I  4-0  Młode Oły Łeba (Jeziorek 2, Chodubski, Nowakowski)

Błękitni I  3-0  Pomorze Potęgowo I (Chodubski, Hallmann, Mati Baranowski)

Błękitni I  1-0  Pomorze Potęgowo II (Jeziorek)

Błękitni I  1-0  Huzar Choczewo I (Nowakowski)

 

Błękitni II  0-1  Pomorze Potęgowo II

Błękitni II  0-5  Huzar Choczewo I

Błękitni II  2-1  Huzar Choczewo II (Mufel, Średziński)

Błękitni II  2-0  Pogoń Lębork (Mufel, Spigarski)  

Błękitni II  2-1  Młode Orły Łeba (Konkol, Mufel)

Błękitni II  4-0  Pomorze Potęgowo (Mufel, Średziński 2, Spigarski)

 

Drużyna Błękitnych I zajęła w turnieju pierwsze miejsce tracąc tylko jedną bramkę w turnieju (samobójcze trafienie w meczu z Błękitnymi II), natomiast drugi nasz zespół do samego końca walczył o miejsce na podium, lecz dwie porażki z początku turnieju spowodowały, że ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Obie ekipy zasługują na duże pochwały, gdyż ich gra w tym turnieju mogła się podobać i chłopacy zadowoleni wrócili do domu bogatsi o doświadczenie, medale i puchary.

Ponadto przyznane zostały statuetki dla:

Najlepszy bramkarz turnieju: Szymon Pacanowski (Błękitni I)

Najlepszy zawodnik turnieju: Kamil Lesner (Błękitni I)

Nagroda indywidualna organizatora: Krzysiu Jeziorek (Błękitni I)

 

Na osobne wyróżnienie zasłużyli jeszcze dwaj zawodnicy: Mati Baranowski (Błękitni I) oraz Seweryn Rzeźnikowski (Błękitni II), którzy tego dnia byli po prostu najlepsi w swoich zespołach. Tak trzymać chłopacy! Tak trzymać BŁĘKITNI!!

 

turniej choczewo