Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z Pomorskiej Ligi Juniorów - 10.10.2015

W sobotę 10.10 nasza drużyna kolejny raz zagrała w Pomorskiej Lidze Juniorów, która rozgrywała się na obiektach AP Dąbrowa, tym razem reprezentowali nas: Maciej Miller, Krzysztof Lipiec, Kacper Jakubowski, Czarek stankiewicz, Radek Labudda, Kuba Łapiński, Oliwier Łuczak, Olaf Kowalczyk i Patryk Burda. Tego dnia czekało nas pięć spotkań, turniej zaczęliśmy od wygranej z Bałtykiem Gdynia, bramkę zdobył Olaf Kowalczyk. Kolejne spotkania nie były już tak łatwe, w meczu z Arką Gdynia dzielnie stawialiśmy opór i graliśmy jak równy z równym do momentu straty pierwszej bramki, kolejne oddaliśmy praktycznie bez walki. Na szczęscie nasi zawodnicy ocknęli się w kolejnym meczu z Cisową, tutaj musieliśmy gonić wynik, gdyż już w pierwszej minucie nasz bramkarz nie zdołał obronić mocnego strzału z rzutu wolnego, jednak atakowaliśmy z uporem i udało nam się strzelić bramkę na remis, niestety więcej goli tego dnia nie strzeliliśmy. Kolejne spotkanie z KP Gdynią było wyrównane, ale przegraliśmy je 0-1 po dobrej grze. Natomiast w meczu z AP Dąbrową niewiele mogliśmy zrobić, przeciwnicy atakowali naszą bramkę i kończyli akcje zdobyciem kolejnych bramek, naszej drużynie ta sztuka w tym meczu nie udała się ani razu. Najlepszy tego dnia w naszym zespole był Bartek Labudda, który z prawego skrzydła raz za razem atakował bramkę rywali, dzielnie grał w obronie a przy okazji grał bardzo rozważnie i wiele razy doprowadzał swoich kolegów do sytuacji bramkowych.

 

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-0  Bałtyk Gdynia (gol Olafa Kowalczyka)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-3  Arka Gdynia

BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-1  Cisowa Gdynia (gol Czarka Stankiewicza)

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-1  KP Gdynia

BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-4  AP Dąbrowa

liga ap d