Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z drugiej kolejki Pomorskiej Ligi Juniorów JE1

26 i 27 września w  Pomorskiej Lidzie Juniorów odbyła się druga runda spotkań w grupie II i V. Nasze zespoły wybrały się na rozgrywki do Rumii oraz Gdyni. Relacja, wyniki w rozwinięciu

 

 W sobotę 26 września nasza drużyna wybrała się do Gdyni na stadion Miejski aby rozgrać drugą kolejkę w grupie II. Rozegraliśmy pięć spotkań z których dwa udało się wygrać. Podobnie jak wkolejce pierwszej nasi chłopcy spisali się nieźle ale tym razem strzelili nieco mniej bramek. Nasz zespół pojechał w składzie : Miller, Dąbrowski, Stankiewicz, Labudda, Chudziak, Burda, Słowi, Kreft, Spigarski, Plewiński, Rzeźnikowski. Warto dodać, że w naszych szeregach były aż cztery osoby debiutujące w lidze. Najlepszym zawodnikiem drużyny był Czarek Stankiewicz, który biegał w każdym meczu od jednego pola karnego do drugiego dając nam dużo dobrego zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Na wyróżnienie zasłużył również Radek Dąbrowski oraz Tomek Chudziak, którzy stworzyli solidny trzon zespołu. Z debiutantów warto pochwalić Patryka Burdę - zdobył on bramkę w swoim pierwszym meczu z Arką Gdynia, a także w ostatnim meczu z Bałtyiem dającą drużynie 3 punkty.

Błękitni 1-3 Arka Gdynia (Burda)

Błękitni 1-3 Dąbrowa (Stankiewicz)

Błękitni 3-1 Cisowa (Stankiewicz 2x, Spigarski)

Błękitni 0-2 KP Gdynia

Błękitni 1-0 Bałtyk (Burda)

zdjecie 5

W niedzielę na boisku w Rumi rozegrano spotkania w ramach grupy V. Nasza drużyna walczy o pierwsze miejsce ale jak na razie wyprzedzał nas Orkan Rumia, który wygrał wszystkie swoje mecze w pierwszej kolejce. I już w pierwszym meczu nasi zawodnicy mogli się zrehabilitować za ostatnią porażkę. Chłopcy zagrali perfekcyjny mecz pokonując rywala 4-0 i w tym momencie mogliśmy cieszyć się z lidera tabeli. Kolejną drużyną, z którą zagraliśmy było KP Gdynia. Rozpędzeni piłkarze Błękitnych nie dali rywalom szans wygrywając 5-0. Do tego momentu gra naszych podopiecznych była celująca, niestety później nastąpiło lekkie rozluźnienie co znacznie obniżyło poziom gry. Trzeci mecz wygraliśmy 3-1 ale sama gra pozostawia wiele do życzenia. Ostatni mecz z ekipą Redy to jak zwykle zacięty pojedynek, który wygrywa zazwyczaj ten, kto pierwszy strzeli bramkę. Mieliśmy kilka okazji, żeby wyjść na prowadzenie ale jednak to przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę a w końcówce dołożyli drugą i przegraliśmy mecz 2-0. W tabeli trzy drużyny - Jedynka Reda, Orkan Rumia i Błękitni - mają po dwie porażki. Kolejna kolejka zapowiada się więc bardzo ciekawie. 

Wystąpiliśmy w składzie : Pałasz, Sekuła, Pienczyn, Szreder, Paczkowski, Hirsch, Szymański, Osowski, Jeziorek, Nikadon

Błękitni 4-0 Orkan Rumia (Osowski, Jeziorek, Szreder, Nikadon)

Błękitni 5-0 KP Gdynia (Paczkowski, Hirsch, Niadaon, Szreder, Osowski)

Błękitni 3- 1 Luzino  (Osowski, Jeziorek, Nikadon)

Błękitni 0-2 Jedynka Reda

P  F9D9