Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.

Relacja ze sparingu w Cetniewie

zdjecie 3

We wtorek o godzinie 17:00 zagraliśmy godzinny sparing z zespołem Mazura Karczew (woj. Mazowieckie), który przebywał na obozie sportowym w COS Cetniewo. Był to pierwszy sprawdzian formy po zakończonym niedawno obozie we Wdzydzach Kiszewskich. Chłopcy spisali się bardzo dobrze i z zaciekawieniem oczekujemy początku sezonu, który rusza już w połowie września. Relacja z meczu w rozwinięciu

Mecz podzielony był na 3 tercje po 20 min. Graliśmy 6 w polu plus bramkarz a w pierwszym składzie wyszli : Pacanowski, Sekuła, Pienczyn, Paczkowski, Szymański, Osowski, Szreder. Na ławce znaleźli się : Daleki, Baranowski, Chudziak, Patelczyk, Stankiewicz, Bellanavithanage.

Początek meczu bardzo dobry w wykonaniu naszych zawodników, od pierwszej minuty staraliśmy się przejąć inicjatywę, długo utrzymywaliśmy się przy piłcę i graliśmy bardzo szeroko czyli wszystkie założenia zostały zrealizowane co zaowocowało dużą ilością sytuacji podbramkowych. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Jakub Paczkowski wykańczając indywidualną akcję po skrzydle sprytnym strzałem w krótki róg bramki. Następny na listę dopisał się Oliwier Osowski, który chwilę później kapitalnym strzałem lewą nogą z 25 metrów w samo okienko bramki podwyższył wynik na 3-0. Ciągła dominacja i przebywanie na połowie przeciwnika zaowcowały trzecią bramką i hat-trickiem Oliwiera, który w tym meczu był wyróżniającym się zawodnikiem a obrońców rywali niejednokrotnie wkręcał w ziemię. Chwila nieuwagi podczas rzutu rożnego przeciwnika kosztowała nas utratę bramki. Jednak to tylko podrażniło piłkarzy Błękitnych, którzy nie mieli litości dla przeciwnika i dokładali kolejne bramki. Na 5-1 padł samobój, następnie piękną akcją popisała się dwójka napastników Stankiewicz, Patelczyk, którzy rozmontowali obronę Mazura a akcję mocnym strzałem zakończył Jakub Patelczyk. Następnie na 5-2 podwyżył zespół z Karczew na co 4 bramką odpowiedział Oliwier Osowski. Ten fragment meczu był dość wyrównany jeśli chodzi o wynik bo chwilę po naszym trafieniu ponownie trafili gospodarze. Błąd naszego obrońcy przy wyprowadzaniu piłki sprawił, że napastnik stanął oko w oko z bramkarzem i się nie pomylił. Ostatnie słowo jednak należało do nas i w końcu bramkę zdobył Nikodem Szreder, który bardzo pracował przez cały mecz na to trafienie i bym jednym z motorów napędowych naszego zespołu. Oprócz dwójki Osowski, Szreder najlepszym zawodnikiem meczu Był Jakub paczkowski, który wziął na siebie ciężar tego spotkania i poradził sobie z tym zadaniem bardzo dobrze. Zarówno świetna gra w obronie jak i w ataku, wiele podań otwierających drogę do bramki a także pierwsza bramka dla naszego zespołu po świetnej indywidualnej akcji. Gratulujemy wszystkim chłopakom świetnego meczu

Błękitni Wejherowo 8-3 Mazur Karczew (Osowski 4x, Paczkowski, Patelczyk, Szreder, samobój)