Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Piłkarski weekend


Nasze pierwsze turnieje halowe.

 

 

DSC07639

 

 

 

Relacja z przebiegu turniejów halowych z 19 i 20 stycznia 2013, okiem trenera Darka Germana poniżej ...

 

 

 

 

 

 

 W sobotę 19.01 w Rumii na pięknej hali widowiskowo sportowej nasza drużyna rozegrała swój pierwszy historyczny turniej piłki nożnej. W imprezie uczestniczyło 5 drużyn. Nasi chłopcy już w inauguracyjnym meczu zdobyli pierwszą bramkę, a strzelcem okazał się najmłodszy zawodnik Maciej Biliński (rocznik 2007), warto dodać, że Maciek zdobył w turnieju łącznie 4 gole. 

 

Gole zdobywali także Szymon Szymański 2 , Bartosz Leśny i Jakub German. W całych zawodach wygraliśmy 2 spotkania ,1 zremisowaliśmy i 1 przegraliśmy co dało nam zasłużone 2 miejsce. W nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowy puchar. Z uśmiechem na ustach i z podniesionym czołem mogliśmy wracać do domu.

 

 

 

 

W niedzielę 20.01 przyszło naszej drużynie walczyć na turnieju w Redzie. W zawodach wystąpiło 10 drużyn. Turniej rozpoczęliśmy bardzo dobrze od zwycięstwa, ale potem bywało już różnie. Najważniejsze że nasi chłopcy nawet na moment nie poddali się i i walczyli do końca turnieju z uśmiechem na ustach. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce. Pierwsze bramki w barwach Błękitnych zdobywali Tymek Hirsch 2 i Olek Marszałkowski.

 

DSC00436

 

Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i pełną pasji grę podczas turniejów. Rodzicom za pomoc organizacyjną i za to, że wspierają swoje dzieci wiedząc że w PIŁCE NAJWAŻNIEJSZA JEST ZABAWA.

 

W turniejach uczestniczyli

Baranowski Mateusz, Baranowski  Maciej, Leśny Bartosz, Szymański Szymon, Biliński Maciej, Machol Mateusz, Cegiełka Kacper, Bukowiecki Jakub, German Jakub, Klimczak Kamil, Nowak Kacper, Kujawa Marcin, Rzeżnikowski Seweryn, Łapiński Jakub, Marszałkowski Janek, Marszałkowski Aleksander, Foryś Szymon, Hirsch Tymoteusz, Chodubski Mikołaj.