Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z ostatniego weekendu (15/16/17.04)

Dużo działo się w ostatnim czasie gdyż ruszyły rozgrywki ligowe oraz turniej Deichmann. W weekend aż 4 drużyny naszego rocznika rywalizowały na różnych boiskach. W piątek odbyła się I kolejka rundy wiosennej organizowana w Redzie, w niedzielę natomiast espoły Grecji i Urugwaju rozpoczęły rozgrywki Deichmann a w tym samym czasie na boisku w Cisowej ruszyła gr 5 pomorskiej ligi JE1. Relacja w rozwinięciu

zdjecie 5

 15.04 w końcu doczekaliśmy się początku rozgrywek. Nasz pierwszy zespół wybrał się na turniej organizowany przez UKS Jedynkę Reda i oprócz miejscowej drużyny zagraliśm jeszcze mecz z Orkanem Rumia oraz GOSRiTem Luzino. Świetny występ naszych podopiecznych, wszystkie wygrane mecze i komplet punktów podsumowały naszą grę. Bardzo ważny był pierwszy mecz, z bardzo silną drużyną Redy. Jednak piłkarze Błękitnych bardzo odważnie od samego początku ruszyli na rywali co zaowocowało zdobyciem 3 bramek. Wszyscy zasłużyli za ten mecz na ogromne pochwały, a trójka Szreder, Osowski i Nikadon zagrała wręcz bezbłędnie. W kolejnym meczu pokonaliśmy GOSRiT Luzino a nastepnie Orkan Rumia.

Skład: Pacanowski, Nikadon, Paczkowski, Szreder, Hirsch, Osowski, Patelczyk, Szymański, Nowakowski, Jeziorek

 

W niedzielę w gr 5 rozegraliśmy 4 mecze z zespołami Arki Gdynia, KP Gdynia, AP Dąbrowy oraz Cisową. Naszym zawodnikom udało się jeden mecz zremisować, w pozostałych daliśmy z siebie wszystko i gra zespołu wyglądała całkiem nieźle natomiast wynik nie zawsze jest korzystny ale nie on jest w piłce dziecięcej najważniejszy.

Skład: Pasikowski, Klein, Chodubski, Burda, Słowi, Szczypior, Łapiński, Plewiński 

 

W niedzielę wystartował również turniej Deichmann gdzie cztery mecze rozegrała drużyna Urugwaju a trzy zespół Grecji.

Wyniki na stronie http://www.kochamsport.pl/Zawody/DMME2016/U-11/Gdynia/Mecze

zdjecie 1 7

zdjecie 3 4