Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacje z 2 kolejki turniejów Pomorskiego ZPN

 W sobotnie przedpołudnie w Połchowie w ramach rozgrywek PZPN gr. 2 rozegrała kolejny turniej. Trzeba szczerze przyznać ,że gra chłopaków jest bardzo atrakcyjna i co cieszy bardzo skuteczna w grze defensywnej. W 6 meczach rundy wiosennej straciliśmy tylko 1 bramkę.

Kębłowo 24042014            Błękitni Zelistrzewo

Relacje z obu turniejów poniżej...

W pierwszym meczu z Nordą Karwia zremisowaliśmy 0-0 , ale paradoksalnie był to nasz najlepszy występ. Przez większość czasu utrzymywaliśmy się przy piłce stwarzając sobie mnóstwo sytuacji jednak nie udało się zamienić je na bramki. Drugi mecz pokazał ,że nasza forma zwyżkuje i grając z bardzo niewygodnym przeciwnikiem jaką jest Korona Żelistrzewo zdołaliśmy strzelić rywalom 4 bramki. Ostatni mecz  z Kaszubami Połchowo przebiegał zdecydowanie pod nasze dyktando jednak w drugiej połowie wkradło się trochę chaosu i niestety egoizmu. Należy pochwalić za świetne asysty Matiego Fuhrmanna , egzekutora Doda Leja , bardzo dobrze rozgrywających Kubę Padejaska i Marcela Szukieć, świetnie dośrodkowujących Miłosza Szatkowskiego i Kamila Gruba oraz będącego "murem" nie do przejścia Oskara Miotk.
Wyniki:

Błękitni Wejherowo - Norda Karwia 0-0

Błękitni Wejherowo - Korona Żelistrzewo 4-0 (2-0) br.Leja-2, Fuhrmann, Szukieć

Błękitni Wejherowo - Kaszuby Połchowo 6-0 br. Leja-3, Gruba-2, Szatkowski.


Skład: Pawłowski, Miotk, Koszałka, Karbownik, Czech, Szatkowski, Gruba, Socha, Szukieć, Padejasek (c), Leja, Fuhrmann.

Zdjęcia z turnieju w Połchowie można obejrzeć TUTAJ

   W dniu 24.04 (sobota) gr.1 wybrała się do Kębłowa na rozgrywki turniejowe organizowane z ramienia Pomorskiego Zpn, gdzie gospodarzem był zespół GOSRiT Luzino. W zawodach wystąpiły również zespoly z Rumi, Redy i Debogorza.
   Poziom gry naszego zespołu był uzależniony od poziomu gry przeciwnikow. Dobre mecze przeplatalisny nie co słabszymi, ale na pewno nie można odmówic naszym graczom zaangażowania i woli zwycięstwa. Niestety nie uchroniliśmy sie od błędów w obronie, czego skutkiem były utracone bramki, ale wyciągniemy z tego wnioski na przyszłość :-).  Na wyróżnienie zasługuje Maciek Pawłowski (w bramce wyczyniał cuda), Oliwier Osowski (debiutant, strzelec 2óch bramek), Aleks Kowalewski (strzelec bramki). Obrońcy pomimo błędów indywidualnych grali na dobrym poziomie (walczyli do ostatnich sił). Brakuje nam jeszcze zgrania, ale z kolejnymi treningami powinno być tylko lepiej :-). Drużyna pokazała jaki drzemie w nich potencjał , trzeba tylko wprowadzić do gry regularność :-)


Wyniki meczów:


Błękitni II Wejherowo - UKS Jedynka Reda 1:1 (Kowalewski)


Błękitni II Wejherowo - MKS Orkan Rumia 1:1 (Osowski)


Błękitni II Wejherowo - Lider Debogorze 0:2


Błękitni II Wejherowo - GOSRiT Luzino 1:0 (Osowski)

Skład Błękitnych:


Pawłowski- Bluma, Lawer, Przybysz, Kowalewski, Osowski, Partyka, Ekmann, Szczepanowski, Marszala.

Zdjęcia z turnieju w Kębłowie można obejrzeć TUTAJ


Dziekujemy Rodzicom za zorganizowanie transportu :-)