Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacje z weekendowych rozgrywek

  W miniony weekend rozpoczęliśmy rundę rewanżową rozgrywek Pomorskiego ZPN. Pierwszy zespół grał w roli gospodarza na Wzgórzu Wolności, zaś druga grupa pojechała do Redy.

 reda10042015

Krótka relacja poniżej...

W doskonałych nastrojach opuszczaliśmy w sobotnie przedpołudnie Wzgórze Wolności. To był pierwszy występ naszej drużyny na obiektach Wejherowskiego Gryfa i niezwykle udany. Dwa pierwsze mecze to znakomita postawa całej drużyny. Nasze założenia przedmeczowe były realizowane przez chłopaków w niemal 100%. Ostatni mecz przyniósł sporo emocji i przy dużej dozie szczęścia udało nam się zwyciężyć jednak nie graliśmy już tak efektownie jak wcześniej. Trzeba jednak zaznaczyć ,że nasza gra na początku rozgrywek napawa optymizmem i praca na treningach przynosi efekty. Z nadzieją pojedziemy za 2 tygodnie do Połchowa.
Wyniki meczów:

Korona Żelistrzewo - Norda Karwia 3-0

Błękitni Wejherowo - Kaszuby Połchowo 7-0 br.Leja-4,Rzeppka, Fuhrmann, Szukieć,

Korona - Kaszuby 7-1,

Błękitni Wejherowo - Norda 4-0 br. Leja-2, Rzeppka, Gruba,

Kaszuby - Norda 4-2,

Korona - Błękitni Wejhaerowo 1-2 br. Rzeppka, Fuhrmann.


Skład : Pawłowski, Miotk, Szatkowski, Socha, Rzeppka, Padejasek, Leja, Karbownik, Gruba, Koszałka, Szukieć, Zadrowski, Fuhrmann.

 

   Natomiast gr. 1 swojego inauguracyjnego turnieju nie może zaliczyć do udanych. Z relacji trenera Dawida wynikało, że chłopców stać na jeszcze więcej niż  pokazali to na boisku. Pomimo tego udało się wyróżnić kilku zawodników za swoją postawę m.in. Bartek Grzenia, który w bramce wyczyniał cuda oraz za walkę i charakter Dominika Blumę, Arka Ekmann, Konrada Lawer i Piotra Przybysz. Było kilku debiutantów, których zjadła boiskowa trema.

Wyniki :

Błękitni II Wejherowo - Lider Dębogórze  0:1

Błękitni II Wejherowo - Orkan Rumia  0:2

Błękitni II Wejherowo - GOSRiT Luzino 0:6

Błękitni II Wejherowo - UKS Jedynka Reda 1:6 (gol: Stanzecki)

Skład Błękitnych:

Grzenia - Rutkowski, Stanzecki M. , Stanzecki P. , Cybulski, Przybysz, Kuczewski, Benkowski, Lawer, Ekmann, Bluma, Partyka, Zadomski.

Link do zdjęć z zawodów w Redzie TUTAJ