Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacja z Turnieju w Rumi

Dnia 31.01 (sobota) wybraliśmy się na kolejny w tym roku turniej. Tym razem graliśmy w Rumi. W zawodach wystawiliśmy dwa zespoły.

Relacje znajdują się poniżej ...

Skład Błękitni I Wejherowo:

Pawłowski- Padejasek, Zielonka, Fuhrmann, Socha, Gruba, Zadrowski, Koszałka, Godziński.

Wyniki uzyskane przez zespół:

Faza Grupowa:

Błękitni I Wejherowo - AP Dąbrowa II  1:0 (gol : Godziński)

Błękitni I Wejherowo - Stolem Gniewino 0:2

Błękitni I Wejherowo - Korona II Żelistrzewo 1:0 (gol: Zadrowski)

Faza Finałowa:

Błękitni I Wejherowo - Bałtyk I Gdynia   0:1

Błękitni I Wejherowo - Bałtyk II Gdynia  0:1

 

Krótko podsumowując: Charakterystyczną rzeczą dla naszego zespołu jest brak stabilizacji formy. Podczas trwania turnieju potrafimy zagrać zarówno na bardzo wysokim jak i troszkę słabszym poziomie. Tym razem brakowało nam szczęścia, które jest potrzebne w sporcie. Pierwszy mecz był wyrównany, nam udało się zakończyć jedną z kontr trafieniem bramki. Drugie spotkanie przeciwko Stolemowi nie wygładało źle... ale zabrakło koncentracji przy wyprowadzaniu akcji. Dwukrotnie zostaliśmy skontrowani i pomimo dlaszej walki o jak najlepszy rezultat nie udało nam się dogonić przeciwnika. Wyjątkowy był mecz z Koroną II Żelistrzewo , w którym chłopcy pokazali swoje najwyższe umiejętności , dominowali na boisku przez całe spotkanie, wymieniali mnóstwo podań, utrzymywali się przy piłce, byli zaangażowani do ostatniej chwili spotkania. Jednak trudy tego meczu dały nam znać o sobie w poźniejszych spotkaniach gdzie brakowało nam już sił i w końcówkach meczów straciliśmy bramki. Jak zwykle pokazaliśmy ogromnego ducha walki.

 

Skład Błękitni II Wejherowo:

Łebek- Szczepanowski, Marszała, Benkowski, Kuczewski, Bluma, Przybysz, Ewald, Lawer, Cybulski.

Wyniki uzyskane przez zespół:

Faza Grupowa:

Błękitni II Wejherowo - Dąbrowa I Gdynia   0:4

Błękitni II Wejherowo - Bałtyk I Gdynia 0:4

Błękitni II Wejherowo - Athletic Gdańsk 0:3

Faza Finałowa:

Błękitni II Wejherowo - Orkan Rumia 0:1

Błękitni II Wejherowo - AP Dabrowa II  1:0 (gol: Przybysz)

 

W szeregach naszego zespołu (w większym turnieju) wystąpili kolejni debiutanci : Dawid Łebek, Dominik Benkowski oraz Dominik Bluma. Trzeba podkreślić iż nasi grupowi rywale  do słabych nie należeli, ale nie możemy zasłaniać się tym. Już w pierwszym spotkaniu kontuzji doznał nasz bramkarz i w pozostałych meczach bronił zawodnik nominalnie grający na innej pozycji. Brakowało nam spokoju w wyprowadzaniu akcji oraz koncentacji. Przez nasze błędy indywidualne straciliśmy połowę goli. O ile w fazie grupowej nie było szans na zdobycie choćby jednej bramki, o tyle w fazie finałowej wyglądało to juz lepiej. W meczu z Orkanem Rumia prowadziliśmy grę jednak przytrafiła nam się błąd, który niestety zakończył się dla nas utratą bramki. W ostatnim spotkaniu udało nam się trafić tak wyczekiwanego gola, dokumentującego naszą przewagę, była to tzw. kropka nad "i". Największym naszym mankamentem był brak zaangażowania (nie u wszystkich zawodników) w mecz, a to jest podstawa.

 

Dziękujemy Rodzicom za doping oraz transport :)