Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacje z weekendowych wyjazdów - Turniej Świąteczny w Redzie oraz Gedania R-Gol Cup

 

W sobotę (20.12) wybraliśmy się na Turniej Świąteczny do Redy. Oprócz naszego zespołu i gospodarzy w rozgrywkach wzięła udział drużyna z Rumi.

2004 Reda3 20122014

Krótka relacja z tunieju znajduję sie poniżej ...

 

2004 Reda2 20122014  2004 Reda 20122014

 

Zawody podzielone były na dwie rundy - I - faza grupowa, następnie mecze półfinałowe i finały. Każdy z zawodników zagrał około 60 minut z czego jesteśmy z trenerami najbardziej zadowoleni, ponieważ dla młodych zawodników jest to ulubiona jednostka treningowa :) W rozgrywkach zadebiutowało kilku nowych graczy m. in: Fryderyk, Dominik Bluma, Jakub Kuczewski, Bartek. Trzeba przyznac, że ich gra wyglądała całkiem przyzwoicie, choć trema dała o sobie znać :) Na zakończenie były do rozdania cukierki, medale, puchary, statuetki, czapki i opaski na uszy. Nikt nie opuścił sali z pustymi rękoma. Dziękujemy Trenerom UKS Jedynki Reda za zaproszenie :) współpraca między naszymi Akademiami jest bardzo dobra i mamy nadzieję, że taka będzie nadal :) Wyniki miały mniejsze znaczenie, lecz chłopcy mieli do zrealizowania pewne założenia meczowe i wyglądało to w miarę poprawnie .

Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie transportu dla dzieci :)

Zdjęcia z zawodów można obejrzeć TUTAJ

 

W niedzielę (21.12) wystąpiliśmy w mocno obsadzonym turnieju Gedania R-Gol Cup. W grupie naszymi rywalami były takie zespoły jak: Gedania I Gdańsk, Arka Gdynia, Pokolenie Lechii Gdańsk, Elana Toruń oraz Naki II Olsztyn. 

Relacja z zawodów poniżej...

Brak dokładnych podań, błędy w grze obronnej, mało utrzymywania się przy piłce oraz brak pomysłu na rozegranie akcji to słowa, które mogą scharakteryzować nasze mecze. Wyjątkiem było spotkanie z drużyną Naki I Olsztyn, w którym chłopcy pokazali, że drzemią w nich pokłady sporych umiejętności. Nagle zaczęło wszystko wychodzić co przekazywaliśmy zawodnikom w szatni przed każdym meczem. Oczywiście nasz zespół najbardziej cechuje waleczność (w tej klasyfikacji bylibyśmy najlepsi). Jak zawsze parady bramkarskie Maćka ratowały nasz zespół przed utrata większej ilości bramek, Kuba Padejasek wraz z Kacprem i Piotrkiem Zalewskim pokazali, że zależy im na zwycięstwie w każdym spotkaniu (w trójkę zrobili tyle wslizgów ile wszystcy zawodnicy w pozostałych zespołach ). Swój debiut na większym turnieju miał Maciek Kos i trzeba powiedzieć, że w pierwszych meczach zjadła Go troszkę trema, później było lepiej i udało się trafić bramkę. Marcel jak zawsze na swoim poziomie (opanowanie i spokój z piłką przy nodze) pod tym względem wyróżniał się w naszym zespole. Mateusz w początkowej fazie zmagań nie mógł odnaleźć swojego miejsca na boisku, później było już lepiej, zaczął walczyć i angażować się w mecz, błysnął swoją szybkością, lecz największy kłopot sprawiało przyjęcie. Adaś nie grał w pierwszych meczach (bóle żołądka). Jednak gdy już poczuł murawę, wprowadził do rozegrania więcej spokoju i potwierdził wzwyżkę formy. Dominik jak zawsze duzo dryblingów, akcji indywidualnych oraz snajperska skuteczność pod bramką rywala, lecz mało gry zespołowej...

W drugiej fazie turnieju nasza gra wyglądała duzo lepiej, może zawodnicy pozbyli sie wcześniejszej tremy i zagrali na luzie, który powinien być zawsze...

Pozytywem wzięcia udziału w tych zawodach była mozliwość grania z dobrymi przeciwnikami i pokazanie młodym zawodnikom jak nie wiele (a zarazem dużo) brakuje nam by być lepszym zespołem.

Już 10/11 stycznia będziemy mieli okazję do rehabilitacji :) Czeka na nas turniej w wejherowie gdzie wystąpimy w roli gospodarza.

Skład Błękitnych Wejherwowo:

Pawłowski- Karbownik, Padejasek, Zalewski, Czech, Szukieć, Leja, Fuhrmann, Kos.

Wyniki osiągnięte przez zespół:

I Faza:

Błękitni Wejherowo vs Elana Toruń  0:2

Błękitni Wejherowo vs Pokolenia Lechii Gdańsk  1:0 (gol: Leja)

Błękitni Wejherowo vs Arka Gdynia 1:5 ( gol: Szukieć)

Błękitni Wejherowo vs Naki II Olsztyn  0:1

Błękitni Wejherowo vs Gedania I Gdańsk 1:1 (gol: Szukieć)

II Faza:

Błękitni Wejherowo vs Naki I Olsztyn 5:1 (bramki: Leja 3, Fuhrmann, br. samobójcza)

Błękitni Wejherowo vs Santos Gdańsk (walkower 3:0)

Błękitni Wejherowo vs Gedania I Gdańsk 1:1 (gol: Kos)

 

Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie transportu na miejsce zawodów.