Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Spotkanie Wigilijne

Wigilia 2004 12122014

 

W piątek (12.12) na sali bankietowej w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolszewie zamiast treningu odbyło się spotkanie wigilijne dla naszego rocznika. Na początku była część oficjalna (wystąpienie Prezesa Akademii Dariusza Germana oraz t. Krzysztofa). Następnie trenerzy podzielili się opłatkiem z zawodnikami. Nie co później swoją obecnościa zaszczycił nas Gwiazdor (troszkę wcześniej niż zwykle :) ), który obdarował wszystkie dzieci prezentami.

O pozostałych wydarzeniach można dowiedzieć się z fotorelacji zrobionej przez Mamę Bliźniaków TUTAJ

My - Trenerzy, chcemy bardzo podziękować wszystkim Rodzicom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby to spotkanie było tak wyjątkowe. Mamy nadzieję, że na kolejnych spotkaniach rocznikowych frekwencja będzie podobna albo jeszcze lepsza :)