Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Wicemistrzostwo na otwarcie sezonu halowego

medal Bojano I

"SREBNI Błękitni"

W niedzielę 09 listopada 2014 wybraliśmy się do Bojana na "II Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Wejherowskiego". Z turnieju wróciliśmy ze srebrnymi medalami prezentując się bardzo, ale to bardzo solidnie. 

Należy również wspomnieć, że po raz kolejny najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Maciek Pawłowski, któremu strzelono tylko dwa gole w całym turnieju. Najlepszym strzelcem naszego zespołu został Dominik Leja.    

Opis i wyniki zawodów znajdują się poniżej

...

 

 

 

Dragon 1  Dragon 2 Dragon 3  Dragon 4

 

W turnieju otwierającym sezon zimowy zajęliśmy bardzo dobre II miejsce na 12 zespołów (2 gr. po 6 drużyn). W pierwsze fazie nasz zespół nie zaznał smaku porażki. Zdobywając 11 pkt. (trzy zwycięstwa, dwa remisy i tylko jedna stracona bramka) wyszliśmy z grupy jako drudzy i w półfinale trafiliśmy na gospodarza Dragon Bojano I. Po zaciętym, wyrównanym meczu i trafieniu bramki w ostatnich minutach spotkania, udało nam się awansować do wymarzonego finału, w którym spotkaliśmy się z naszym grupowym rywalem Stolem Gniewino 2004. Mecz był bardzo zacięty, obwitował w dużą liczbę fauli, zarówno jedni jak i drudzy pokazali hart ducha i bardzo dużo chęci do wygrania całego turnieju. Tym razem koledzy zza miedzy okazali się lepsi o jedną bramkę. 

Na naszych chłopaków już czekają kolejne wyzwania. Mamy nadzieję, że poziom naszej gry będzie równie wysoki jak ten w Bojanie i nie chodzi o uzyskany wynik lecz o grę młodych. Najlepszym podsumowaniem są opinie pozostałych trenerów, którzy gratulowali nam właśnie stylu gry.

 

Dziękujemy wszystkim chłopakom za zaangażowanie w każde spotkanie, pokazaliście , że potraficie walczyć do końca, zdobywając najważniejsze bramki w ostatnich minutach meczów.

 

Skład Błękitnych Wejherowo:

Pawłowski - Karbownik, Zalewski, Miotk, Szukieć, Padejasek, Rzeppka, Zadrowski, Leja, Fuhrmann.

Wyniki uzyskane przez Błękitnych:

Błękitni Wejherowo vs Stolem Gniewino 2004  1:1 (bramka: Zadrowski)

Błękitni Wejherowo vs Dragon Bojano II            2:0 (bramki: Rzeppka, Leja)

Błękitni Wejherowo vs MKS ProFan Gościcino  1:0 (bramka: Padejasek)

Błękitni Wejherowo vs KS Chwaszczyno              0:0

Błękitni Wejherowo vs Bałtyk Gdynia 2005        1:0 (bramka: Leja)

Półfinał:

Błękitni Wejherowo vs Dragon Bojano I              1:0 (bramka: Leja)

Finał:

Błękitni Wejherowo vs Stolem Gniewino 2004  0:1

 

Więcej zdjęć można znaleźć TUTAJ