Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Relacje z 4 kolejki turniejów Pomorskiego ZPN

Ostatnia kolejka rozgrywek była bardzo udana dla naszych podopiecznych:)

Relacje z turniejów zamieszczone są poniżej...

Zdjęcia z Redy i Dębogórza można obejrzeć  TUTAJ 

 

Dębogórze   

 

Reda 1

10.10.2014r. rozegraliśmy ostatni turniej w ramach rozgrywek Pomorskiego ZPN w Redzie. Wreszcie zdobyliśmy komplet punktów wygrywając kolejno z Kaszubami Połchowo, Jedynką Reda i Koroną Żelistrzewo. Pierwsze dwa mecze pomimo zwycięstw pozostawiały wiele do życzenia dlatego zwykle mówimy o tym ,że wynik nie ma większego znaczenia tylko styl w jakim to zwycięstwo sie odniesie. Jak zwykle raziliśmy brakiem skuteczności ale nie to było najważniejsze. W naszej grze było sporo chaosu i prostych błędów związanych z przyjęciem i podaniem piłki. Zwrot nastąpił w ostatnim meczu , w którym naszym rywalem była drużyna , z którą dotychczas nie wygraliśmy. Rozegraliśmy dobre zawody posiadając zdecydowaną przewagę w całym spotkaniu  i strzelając rywalowi 4 bramki nie tracąc żadnej. W całym turnieju straciliśmy tylko jedną bramkę co też napawa optymizmem.


Skład:

Pawłowski, Karbownik, Zalewski, Padejasek (c), Leja, Zadrowski, Fuhrmann, Koszałka, Miotk, Szukieć, Przybysz, Czech, Socha, Zielonka.

Wyniku uzyskane przez Błękitnych :


Błękitni Wejherowo vs Kaszuby Połchowo; 2-0    br.Zadrowski, Zielonka
Błękitni Wejherowo vs Jedynka Reda; 2-1     br. Szukieć, Przybysz
Błękitni Wejherowo vs Korona Żelistrzewo; 4-0       br. Fuhrmann-2, Zielonka, Szukieć.

 

W dniu 11.10.2014 rozegraliśmy ostatnią kolejkę rozgrywek Pomorskiego ZPN w Dębogórzu. Niestety zabrakło tam zespołu z Redy. Udało nam się wygrać ten turniej, wygrywając mecz z drużyną gospodarzy Liderem Dębogórze oraz zremisować z zespołem GOSRiT Luzino. Najważniejszy nie był wynik lecz styl gry naszego zespołu. Chłopcy grali z głową, starali się utrzymywać przy piłce , rozgrywając ją między sobą. Mieliśmy sporo sytuacji podbramkowych, ale musimy pracować nad ich wykończeniem. Dużym wzmocnieniem dla nas okazał się Marcel, który był naszym bramkarzem :) dzięki swoim interwencją, pozwolił nam na swobodniejszą grę w ofensywie. Graliśmy dwa mecze z rzędu więc, trudniej było nam grać z Luzinem, ale pomimo tego udało nam się osiągnąć dobry wynik , choć gra nie była tak opanowana i spokojna jak w pierwszym spotkaniu. Cały czas wyciągamy wnioski z naszych błędów i staramy się popełniać ich jak najmniej.

Skład:

Szukieć- Lawer, Partyka, Szczepanowski, Przybysz, Gruba, Kos, Godziński.

Wyniku uzyskane przez Błękitnych :

Błękitni Wejherowo vs Lider Dębogórze  3:1  (gol: Przybysz, Kos, Gruba)

Błękitni Wejherowo vs GOSRiT Luzino  1:1 (gol: Gruba)

 

Dziękujemy za zaangażowanie Rodziców w transport dzieci oraz doping :)