Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Wyniki 3 kol. rozgrywek Pomorskiego ZPN

Relacja z turniejów ligowych w Żelistrzewie oraz Wejherowie znajdują się poniżej ...

Zdjęcia ŻELISTRZEWO

żelistrzewo 1

 

Dnia 5.10.2014 pojechaliśmy do Żelistrzewa aby rozegrac 3 kolejkę rozgrywek PZPN. Pierwszy mecz był w naszym wykonaniu jednym z najlepszych jaki mieliśmy okazję oglądać.Graliśmy efektownie , z polotem, długo utrzymywaliśmy sie przy piłce. Do tego byliśmy bardzo waleczni co zaowocowało zwyciestwem 5-0.

W drugim spotkaniu wyszliśmy na boisko zbyt pewni siebie i trochę mało skoncentrowani. Jednak wygraliśmy zdecydowanie 4-0. W obu spotkaniach największym naszym mankamentem była skuteczność.

Ostatni mecz musieliśmy rozegrać z gospodarzem Koroną Żelistrzewo. Niestety przegraliśmy zasłużenie 0-2 nie mając przez większość spotkania nic do powiedzenia. Szwankowała przede wszystkim ruchliwość naszych młodych graczy. Niestety grając na stojąco nie mieliśmy szans zdominować przeciwnika, który wyszedł na ten mecz bardzo zmotywowany. Mam nadzieję, że już w piątek w Redzie uda nam się wreszcie wygrać z drużyną z Żelistrzewa ,lecz ze zdecydowanie innym podejściem niż w niedzielę.

 
Skład Błękitnych: Pawłowski, Czech, Fuhrmann, Karbownik, Padejasek(c),Szukieć, Leja, Zadrowski, Zielonka, Koszałka, Zalewski, Socha, Przybysz.

Wyniki uzyskane przez Błękitnych Wejherowo:


Błękitni Wejherowo vs UKS Jedynka Reda 5-0     br. Fuhrmann-2, Zadrowski,Zielonka,Socha.
Błękitni Wejherowo  vs Kaszuby Połchowo 4-0     br. Zielonka,Szukieć, Socha, Czech.
Błękitni Wejherowo  vs Korona Zelistrzewo 0-2 br. :(

 

  W tym samym dniu graliśmy również na Stadionie Gryfa Wejherowo. Wystąpiliśmy jako gospodarze turnieju. Okazaliśmy się bardzo gościnni dla drużyn przyjezdnych : GOSRiT Luzino, UKS Jedynka Reda oraz Lidera Dębogórze. W każdym z meczów zabrakło nam waleczności, zaangażowania oraz dokładności w podaniach . Nie od dzisiaj wiemy, że naturalna nawierzchnia nie jest naszą ulubioną, ale musimy zacząć to zmieniać. Wszystkie mecze oprócz drugiej połowy ostatniego spotkania z Dębogórzem graliśmy na stojąco. Na skutek niefrasobliwości w obronie i braku skuteczności w ataku traciliśmy dużo bramek , nie zdobywając żadnej. Dowiedzieliśmy się jak wielkie znaczenie w zespole ma pozycja bramkarza, bez niego ciężko jest zrobić cokolwiek. Dodatkowo na turniejach wychodzi u niektórych zawodników brak regularnych treningów. Mam nadzieję, że szybko wyciągniemy wnioski i w kolejnym turnieju będzie dużo lepiej. Uznajemy to za wypadem przy pracy i zabieramy się do pracy.

Wyniki uzyskane przez Błękitnych Wejherowo:

Błękitni Wejherowo vs GOSRiT Luzino    0:6

Błękitni Wejherowo vs UKS JEdynka Reda  0:9

Błękitni Wejherowo vs Lider Dębogórze  0:9

Skład Błękitnych: Kowalewski, Kos, Gruba, Marszała, Stanzecki P. , Stanzecki M., Szczepanowski, Partyka, Miłosz, Grabowski, Cybulski.