Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Wyniki 2 kolejki Pomorskiego ZPN

Relacje z weekendowych zmagań w Redzie i Bożympolu Wielkim znajdują się poniżej ...

27.09. (sobota) rozegraliśmy turniej w Bożympolu Wielkim gdzie wystąpiliśmy w roli gospodarza. Nie byliśmy jednak zbyt gościnni gdyż turniej wygraliśmy wygrywając 2 mecze i 1 remisując. W każdym z meczów posiadaliśmy zdecydowana przewagę w posiadaniu piłki, czasami groziło to kontrami ze strony rywala , które niestety zdarzało im się wykorzystac. Z zespołami z Redy i Połchowa wygraliśmy bardzo wysoko aplikując im po 8 bramek. Z Koroną Żelistrzewo pechowo straciliśmy bramkę i musieliśmy gonic wynik co na szczęście nam sie udało. Gramy zdecydowanie mądrzej w obronie czego skutkiem są tylko 3 stracone bramki. Można odnieśc wrażenie ,że brakuje momentami swobody w rozgrywaniu piłki , gdyż wiele sytuacji nie kończymy uderzeniami na bramkę rywali. Oczywiście sporo pracy przed nami, jednak to swiatełko w tunelu świeci zdecydowanie mocniej;).


Skład:

Pawłowski, Koszałka, Zalewski, Miotk, Padejasek (c),Zadrowski, Czech, Socha, Szukieć, Leja, Fuhrmann, Zielonka,Rzeppka.

Wyniki meczów:

Błękitni - UKS Jedynka Reda  8:0 (bramki:Leja -2, Socha-2, Zielonka-2,Miotk i Rzeppka.

Błękitni - Kaszuby Połchowo 8:2 (bramki:Fuhrmann-3, Zielonka-2, Padejasek, Rzeppka, Miotk.

Błękitni - Korona Żelistrzewo 1:1 (gol: Leja)

 

Dnia 26.09 (piątek) pojechaliśmy do Redy rozegrać kolejny turniej Pomorskiej Ligi. Tym razem na miejsce dotarły wszystkie zespoły, więc udało nam się rozegrać 3 mecze. Osiągnęliśmy 2 remisy i 1 porażkę. Chłopcy w każdym meczu dawali z siebie tyle ile mogli. Było dużo niedokładności jeśli chodzi o wymianę podań, ale należy pochwalić młodych za próby rozgrywania piłki. W defensywie zagraliśmy poprawnie, lecz nieliczne błędy zostały skrupulatnie wykorzystane przez rywali. W ofensywie było dużo lepiej, choć brakuje nam wykończenia akcji. Mieliśmy szanse do trafienia większej ilości bramek ,ale niestety tego dnia zakończyliśmy zawody z dorobkiem 4 bramek strzelonych. Czeka nas ciągła praca nad doskonaleniem podstaw rzemiosła piłkarskiego tzn. podań, przyjęcia piłka. Ale gra naszych chłopaków wygląda dużo lepiej. Pamiętajmy, że poprawić swoje umiejętności można tylko dzięki regularnemu treningowi.

Skład:

Pawłowski- Stanzecki M. , Stanzecki P. , Lawer, Ewald, Leja, Kowalewski, Kos, Gruba, Zaręba, Marszała, Partyka , Godziński.

Wyniki meczów:

Błękitni - GOSRiT Luzino 1:1  (gol: Gruba)

Błękitni - UKS Jedynka 2:2 ( bramki: Leja, Gruba)

Błękitni - Lider Dębogórze 1:2 (gol: Leja)