Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Liga Pomorskiego ZPN - Połchowo

połchowo

Dnia 21.09 (niedziela) odbył się pierwszy turniej w lidze Pomorskiego ZPN gr.VI.

Gospodarzem zawodów był zespół Kaszuby Połchowo. W zawodach udział wzięły również zespoły Korony Żelistrzewo, UKS Jedynki Reda oraz Błękitni Wejherowo.

Relacja z turnieju poniżej...

W pierszym meczu zagraliśmy z gospodarzami Kaszuby Połchowo.W samej końcówce po pięknym prostopadłym zagraniu Matiego Fuhrmanna Kuba Socha wybiegł na idealną pozycję i strzelił zwycięską bramkę. Sam mecz z lekką naszą przewagą i próbami utrzymywania sie przy piłce.W drugim meczu spotkaliśmy się z Koroną Żelistrzewo i chłopcy pokazali charakter i wole walki.Przegraliśmy 2-1, a bramkę strzeliliśmy po równie pięknym prostopadłym zagraniu Kuby Padejaska do Dominika Leji. Bramka ta dała nam wyrównanie w tym meczu. Mimo porażki bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. W ostatnim spotkaniu zmierzylismy się z Jedynka Reda i wygraliśmy 4-0. Był to mecz w którym powinniśmy wygrać zdecydowanie wyżej, niestety w nasze poczynania wkradła się nutka egoizmu;). Bramki strzelili: Maciek Rzeppka, Dominik Leja, Mati Fuhrmann i Kuba Socha.
Cieszy próba zagrań piłek prostopadłych i zdecydowanie mniej blędów w defensywie. Z takim zaangazowaniem jak w meczu z Koroną chłopcy będą osiągać na pewno lepsze wyniki.

Skład Błękitnych:

Pawłowski- Padejasek, Karbownik, Socha, Fuhrmann, Rzeppka, Leja, Koszałka, Szukieć, Miotk, Przybysz.

Wyniki :

Błękitni Wejherowo - Kaszuby Połchowo  1:0 (bramka: Socha)

Błękitni Wejherowo - Korona Żelistrzewo 1:2 (bramka: Leja)

Błękitni Wejherowo - UKS Jedynka Reda 4:0 (bramki: Fuhrmann, Rzeppka, Leja, Socha)

 

Zdjęcia z turnieju mozna obejrzeć TUTAJ  .