Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Ostatnia Kolejka Pomorskiego ZPN

Dnia 21 czerwca (sobota) chłopcy z gr.1 wybrali się do Rumi , gr.2 pojechała do Redy na ostatnią kolejkę rozgrywek Pomorskiego ZPN. Graliśmy z drużynami : MKS Orkan Rumia, GOSRiT Luzino oraz GKS Linia oraz Bałtyk Gdynia I i II, AP Dąbrowa i UKS Jedynka Reda.

Relacje z turniejów poniżej....

Szkoda, że to był nasz ostatni turniej w tych rozgrywkach, ponieważ chłopcy pokazali się w nim z bardzo dobrej strony. Od pierwszego meczu zawodnicy byli bardzo skoncentorwani, realizowali założenia, które wcześniej omówiliśmy sobie w szatni. Każdy wiedział co ma robić na boisku :) Już na ostatnich turniejach chłopcy pokazywali dobrą grę, ale nie potrafiliśmy udokumentować naszej przewagi. Teraz było inaczej, oprócz ładnej i składnej gry chłopcy strzelali bramki, wykorzystywali okazję podbramkowe z czym mieliśmy największy problem. W drużynie zadebiutował nowy kolega- Kamil, który okazał się mocnym wzmocnieniem naszego zespołu i przy współpracy z Mateuszem Fuhrmannem i Dominikem Leją (który zasilił szeregi drużyny) stworzyli Trio strzelców. W obronie graliśmy równie dobrze, lecz przytrafiały się małe błędy, które na nasze nieszczęście kończyły się utratami bramek. Na wyróżnienie zasłużył Marek Grabowski, który poprostu był wszędzie :) pomagał w ataku i w obronie. Ogólne wrażenie było pozytywne, chłopcy uwierzyli w swoje umiejętności, które już posiadają, ale pamiętajmy, że nadal trzeba ciężko pracować i doskonalić je.

Skład zespołu Błękitnych:

Józefczyk- Miotk, Stanzecki P. Stanzecki M., Grabowski, Leja, Fuhrmann, Ewald, Kamil.

Wyniki uzyskane przez Błękitnych Wejherowo:

Błękitni Wejherowo - GOSRiT Luzino   2:1 bramki: Fuhrmann 2

Błękitni Wejherowo - MKS Orkan Rumia  5:0 bramki: Kamil 2, Leja 2, Fuhrmann

Błękitni Wejherowo - GKS Linia 1:2  bramka: Leja

Dziękujemy rodzicom za transport chłopców na miejsce rozgrywek oraz doping , a zawodnikom gratulujemy dobrej gry :)


Koledzy z grupy 2 grali w tym samym dniu w Redzie.

Relacja t. Krzysztofa z turnieju:

Początek zawodów bardzo dobry, chłopcy wymieniali dużo podań, byli w posiadaniu piłki, później niestety pojawiły się problemy z rozegraniem. Dużo kłopotów sprawiało nam również przyjęcie, gra stała się bardziej chaotyczna . Pozytywną stroną naszej gry okazała się lepsza niż wcześniej gra defensywna. Powoli wyciągamy wnioski z naszych błędów.

Skład zespołu Błękitnych:

Pawłowski- Leja, Cybulski, Partyka, Zalewski, Karbownik, Koszałka, Szukieć, Lawer

Wyniki zespołu :

Błękitni Wejherowo - UKS Jedynka Reda  0:0

Błękitni Wejherowo - AP Dąbrowa 1:5  gol: Cybulski

Błękitni Wejherowo - Bałtyk I Gdynia 1:2 gol : Samobójczy

Błękitni Wejherowo - Bałtyk II Gdynia 1:0 gol: Leja

Dziękujemy za zorganizowanie transportu dla dzieci :)