Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Turniej „Z ORLIKA I JUNIORA NA STADIONY ŚWIATA”

puchar 

Dnia 08 czerwca 2014 na stadionie PGE Arena w Gdańsku odbył się turniej " Z Orlika i Juniora na stadiony Świata". Nasi chłopcy byli debiutantami w tych rozgrywkach, ale nie przeszkodziło to nam w osiągnięciu historycznego sukcesu jakim jest zwycięstwo w turnieju.

Należy równiez pogratulować młodszym kolegom oraz trenerom z rocznika 2005, którzy zajęli ostatecznie III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Filmik z wręczania nagród TUTAJ

Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ będzie ich więcej :)

Relacja z turnieju znajduje się poniżej...

  Musieliśmy cierpliwie czekać na taki sukces, ale opłacało się. Zawodnicy w każdym meczu grali do ostatniej minuty, włożyli w ten turniej mnóstwo zaangażowania i energii. W dwóch meczach "wyrwaliśmy" zwycięstwo dosłownie w ostatnich sekundach. Na dodatek potrafiliśmy szybko odbudować się po straconych bramkach. Mam nadzieję, że po takim turnieju morale naszych chłopaków podniosły się i zaczniemy bardziej wierzyć w swoje umiejętności.

  W pierwszych meczach chłopcy grając bez żadnej presji potrafili rozegrać piłkę, zrobić kilka ciekawych akcji. Kolejne mecze wyglądały nieco inaczej. Zawodnicy choć jeszcze są bardzo młodzi zaczęli "kalkulować", liczyć pkt itd. Skutkiem czego było więcej akcji indywidualnych niż zespołowych. Przeszliśmy rozgrywki grupowe bez przegranego meczu i tak zostało do samego końca turnieju.

  Wszyscy zawodnicy zasługują na pochwały. Maciek Pawłowski dodatkowo otrzymał nagrodę za najlepszego bramkarza (3 wpuszczone bramki na 7 meczów). Filary naszej obrony Kacper Karbownik oraz Piotrek Zalewski jak zawsze pokazali,że mają serce do gry, Kuba Padejasek przeszedł samego siebie - doping rodziny niósł go na skrzydłach :). Dominik Leja- najlepszy strzelec Błękitnych (5 bramek) oraz Paweł Zadrowski pokazali swoje indywidualne umiejętności. Maciej Rzeppka będąc na boisku wprowadzał  spokój w poczynaniach naszego zespołu oraz mądrość gry. Byli z nami również zawodnicy wyróżniający się na treningach pierwszej grupy. Kuba Socha, Mateusz Fuhrmann oraz Oskar Miotk. Był to dla nich pierwszy taki turniej, pomimo tremy jaka była na początku, chłopcy poradzili sobie z nią i pokazali, że są mocnymi punktami naszego zespołu. Wchodząc na boisko pokazali, że chcą dołożyć swoją "cegiełkę" do rezultatu całego zespołu. Popisywali się asystami (Kuba) i bramką (Mateusz), Oskar jako zmiennik w obronie był nie do przejścia.

 My jako trenerzy jesteśmy dumni z chłopaków. Zawsze powtarzamy młodym, że ciężka praca na treningach przyniesie rezultaty, czasem wcześniej, czasem troszkę poźniej. To jest dopiero pierwszy taki sukces, teraz będąc najstarszym rocznikiem w naszej Akademii (po przejściu zawodników 2003 do Gryfa) będziemy starać się, aby takich chwil było więcej. Nie zapominajmy jednak, że przed nami jest jeszcze dużo pracy.

Skład Błękitnych Wejherowo:

Pawłowski- Karbownik, Zalewski, Padejasek, Leja, Zadrowski, Rzeppka, Socha, Fuhrmann, Miotk.


Wyniki uzyskane przez Błękitnych Wejherowo:

Błękitni - SP 77  2:0 br. Padejasek, Fuhrmann

Błękitni - SP 80 2:0 br. Padejasek, Zadrowski

Błękitni - SALOS 2:1 br. Leja, Pawłowski

Błękitni - SP 35 2:1 br. Padejasek, Leja

Błękitni - Szkoła De La Salle 2:0 br.Leja x2

Półfinał:

Błękitni - SP 27 2:1 br. Padejasek, Leja

Finał:

Błękitni - SP 77 0:0, karne 5:4

Dziękujemy Rodzicom za doping oraz wspieranie całego zespołu - choć było Was niewielu to i tak byliście Państwo głośni :)