Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Ruszają rozgrywki Pomorskiego ZPN - wiosna 2014

śmiechW weekend 10/11.05.2014 rozpoczęliśmy rozgrywki Pomorskiego ZPN. Drużyna Błękitnych Wejherowo wybrała się do Gdyni gdzie gospodarzami był zespół Bałtyku Gdynia, natomiast Błękitni II Wejherowo byli gospodarzami w swojej grupie. Był to historyczny turniej przeprowadzony przez Błękitnych na Stadionie Gryfa Wejherowo.

Relacja z turniejów poniżej .....

 

 

 

 

 

Dnia 11.05 (niedziela) na stadionie Narodowym Rugby w Gdyni odbyła się następna kolejka rozgrywek Pomorskiego ZPN. Nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Oba mecze z gdyńskim  zespołem zagraliśmy na wysokim poziomie, podobała sie gra zespołowa. Ostatni mecz z AP Dąbrowa Gdynia pokazał nam, że musimy jeszcze dużo czasu poświęcić treningom. Dopóki zawody były wyrównane graliśmy jak równy z równym. Gdy drużyna z Dąbrowy strzeliła kolejne bramki naszym zawodnikom poprostu odechciało się grać. Pomimo tego nie korzystnego wyniku jesteśmy w miarę zadowoleni z postawy zawodników.

rozmowa        środek

Zdjęcia z turnieju można zobaczyć na facebooku.

 

Skład zespołu:

Błękitni Wejherowo:

Czech- Zalewski, Partyka, Karbownik, Koszałka, Socha, Miotk, Lawer, Zielonka, Leja.

Wyniki uzyskane przez Błękitnych:

Błękitni - Bałtyk Gdynia I  20  gole: Zielonka, Socha

Błękitni - Bałtyk Gdynia II 3:0 gole: Leja, Zalewski, Partyka.

Błękitni - AP Gdynia Dąbrowa 2:9  gole: Leja, Koszałka

 

Dnia 10.05 (sobota) na Stadionie Gryfa Wejherowo została rozegrana kolejka spotkań pod patronatem Pomorskiego ZPN.

Obiektywnie patrząc nasz zespól był bardzo gościnny dla pozostałych drużyn. Warunki były takie same dla wszystkich, ale jednak naturalna nawierzchnia nie należy do naszych ulubionych. Nie wszyscy też zaprezentowali się na miarę swoich umiejętności, ale mamy nadzieję, że uda się nam zrehabilitować w następnej kolejce.

 

błękitni       łapacz

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć tutaj  .

 

Skład zespołu:

Błękitni II Wejherowo:

Pawłowski, Rzeppka, Przybysz, Leja, Stanzecki M., Stanzecki P.,Konkol, Józefczyk, Zaręba, Ewald, Marszała, Zadomski.

Wyniki uzyskane przez Błękitnych:

Błękitni - MKS Orkan Rumia  0:5

Błękitni - GKS Linia   2:3   gole: Leja x2

Błękitni - GOSRiT Luzino 2:5  gole: Leja, Przybysz.


Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie transportu dla dzieci oraz jak zawsze fotografom na dokumentowanie poczynań naszych chłopców :)

Szczegóły poniżej:

Skład gr. IX  

Błękitni Wejherowo

Jedynka Reda

Bałtyk II Gdynia

Gdyńska AP I Dąbrowa

Gdyńska AP II Dąbrowa

Skład gr. X

Błękitni II Wejherowo

MKS Orkan Rumia

GKS Linia

GOSRiT Luzino

Jedynka II Reda