Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Nasi wychowankowie

Lista wychowanków WAPN Błękitni Wejherowo

Rocznik 2002

Kwaśnik Zuzanna (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

 

Rocznik 2003

Bank Jakub (sierpień 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo

Baranowski Patryk (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Białk Karol (kwiecień 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Bisewski Mikołaj (grudzień 2013- czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Bury Tomasz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Dmowski Tomasz (lipiec 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Dublinowski Mateusz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Flis Sebastian (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Formela Mikołaj (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Frankowski Michał (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Godlewski Jakub (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Grubba Mikołaj (styczeń 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Janus Michał (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Jączyński Szymon (październik 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Jeżowski Marcin (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kątny Oliwer (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Klaman Wiktor (styczeń 2012 - grudzień 2013, WKS Gryf Wejherowo)

Kołodziej Paweł (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kozłowski Patryk (styczeń 2012 - sierpień 2012, Arka Gdynia SI)

Kreft Jakub (czerwiec 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kwidziński Dawid (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kwidziński Jakub (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Michowski Adam (październik 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Mielke Dawid (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Mroske Artur (listopad 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Nurczyński Szymon (czerwiec 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Potrykus Wiktor (maj 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Skrzypiński Marek (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Słomiński Kacper (październik 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Sobczak Szymon (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Sroka Nikodem (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Stolc Kacper (kwiecień 2014 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Stolz Łukasz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Sznajder Łukasz (wrzesień 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Szwocha Wiktor (marzec 2014 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Ustrowski Bartosz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Wika Jakub (sierpień 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Wiśniewski Michał (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Zakrzewski Maksymilian (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Żyłowski Marcin (styczeń 2012 - czerwiec 2013, GOSRIT Luzino)

 

Rocznik 2004

Baranowski Szymon (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Benkowski Dominik (wrzesień 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Bluma Dominik (październik 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Cierzniewski Oliwier (wrzesień 2014 - czerwiec 2015)

Cybulski Iwo (czerwiec  2012 - czerwiec 2015)

Czech Adam (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Ekmann Arkadiusz (listopad 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Ewald Dominik (sierpień 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Fuhrmann Mateusz (wrzesień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Godziński Sebastian (listopad 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Gruba Kamil (lipiec 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Grzenia Bartosz (listopad 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Hewelt Błażej (kwiecień 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Jóźwik Jakub (styczeń 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Karbownik Kacper (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Kos Maciej (sierpień 2014 - czerwiec 2015)

Koszałka Piotr (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Kotniewicz Dawid (kwiecień 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Kowalewski Aleks (wrzesień 2013 - czerwiec 2015)

Kozłowski Hubert (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kozłowski Nikodem (styczeń 2012 - maj 2012, Arka Gdynia SI)

Królczyk Nikodem (październik 2014 - czerwiec 2015)

Kuczewski Jakub (listopad 2014 - czerwiec 2015)

Lawer Konrad (maj 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Leja Dominik (wrzesień 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Łebek Dawid (wrzesień 2014 - czerwiec 2015. WKS Gryf Wejherowo)

Marszała Szymon (czerwiec 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Miotk Oskar (grudzień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Padejasek Jakub (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Partyka Oliwier (maj 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Pawłowski Maciej (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Pohnke Jahn (luty 2013 - czerwiec 2015)

Przybysz Piotr (sierpień 2012 - czerwiec 2015, UKS Jedynka Reda)

Rutkowski Fryderyk (grudzień 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Rzeppka Maciej (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Socha Jakub (czerwiec 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Stanzecki Maks (lipiec 2012 - czerwiec 2015, UKS Jedynka Reda)

Stanzecki Piotr (lipiec 2012 - czerwiec 2015, UKS Jedynka Reda)

Szatkowski Miłosz (marzec 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Szczepanowski Paweł (marzec 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Szukieć Marcel (marzec 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zadomski Maciej (wrzesień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zadrowski Paweł (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zalewski Piotr (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zaręba Krystian (wrzesień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zdziebłowski Maciej (styczeń 2012 - grudzień 2013, GOSRIT Luzino)

Zielonka Marcin (kwiecień 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

 

Rocznik 2005

Baranowski Mateusz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Bizewski Mateusz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Bołtrukanis Kordian (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Browarczyk Stanisław (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Burda Patryk (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Chodubski Mikołaj (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Chudziak Tomasz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Daleki Patryk (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Grota Aleks (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Ellwart Konrad (czerwiec 2016)

Hallman Maciej (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Hirsch Tymoteusz (czerwiec 2016, Stolem Gniewino, UKS Jedynka Reda)

Jakubowski Kacper (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Jeziorek Krzysztof (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Klein Nikodem (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Kreft Adrian (czerwiec 2016)

Labudda Bartosz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Lesner Kamil (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Lipiec Krzysztof (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Łapiński Jakub (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Łuczak Oliwer (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Machol Mateusz (czerwiec 2016)

Mielke Paweł (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Miller Maciej (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Mufel Grzegorz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Nikadon Oskar (czerwiec 2016, Lechia Gdańsk)

Nowakowski Mikołaj (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Osowski Oliwier (czerwiec 2016, UKS Jedynka Reda)

Pacanowski Szymon (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Paczkowski Jakub (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Pasikowski Filip (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Patelczyk Jakub (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Pienczyn Oliwier (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Plewiński Oliwier (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Rzeźnikowski Seweryn (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Schmidtke Eryk (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Sekuła Wojciech (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Słowi Kacper (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Spigarski Kacper (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Stankiewicz Cezary (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Szczypior Norbert (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Szreder Nikodem (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Szymański Szymon (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Średziński Nikodem (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

 

Rocznik 2006

Biniek Paweł (czerwiec 2017

Bochentin Mateusz (czerwiec 2017

Borski Mateusz (czerwiec 2017

Brzeziński Marcin (czerwiec 2017

Bukowiecki Jakub (czerwiec 2017

Cieloch Oskar (czerwiec 2017

Cierzniewski Kajetan (czerwiec 2017

Dąbrowski Nikodem (czerwiec 2017

Duda Adam (czerwiec 2017

Ellwart Fabian (czerwiec 2017

Foryś Szymon (czerwiec 2017

Grubba Mateusz (czerwiec 2017

Herbik Kordian (czerwiec 2017

Jancewicz Paweł (czerwiec 2017

Janiak Maksymilian (czerwiec 2017

Kaczorowski Michał (czerwiec 2017

Kałuski Jakub (czerwiec 2017

Klawikowski Maciej (czerwiec 2017

Klimczak Kamil (czerwiec 2017

Komisarczyk Jan (czerwiec 2017

Konkol Dawid (czerwiec 2017

Kowalczyk Olaf (czerwiec 2017

Kowalewski Tristan (czerwiec 2017

Krauze Oskar (czerwiec 2017

Kusz Patryk (czerwiec 2017

Ladowski Nikolas (czerwiec 2017

Lenczewski Nikodem (czerwiec 2017

Małolepszy Bartosz (czerwiec 2017

Markuszewski Jakub (czerwiec 2017

Marszałkowski Aleksander (czerwiec 2017

Marszałkowski Jan (czerwiec 2017

Matczak Szymon (czerwiec 2017

Miszke Aleksander (czerwiec 2017

Misztal Fryderyk (styczeń 2012 - styczeń 2013, Arka Gdynia SI)

Naczk Maciej (czerwiec 2017

Naskręt Mateusz (czerwiec 2017

Plichta Mikołaj (czerwiec 2017

Plotzki Joachim (czerwiec 2017

Płotka Dominik (czerwiec 2017

Płocki Piotr (czerwiec 2017

Pokrątka Olivier (czerwiec 2017

Polkowski Radosław (czerwiec 2017

Potrykus Oliwier (czerwiec 2017

Pozański Kacper (czerwiec 2017

Pranczk Kamil (czerwiec 2017

Przekwas Łukasz (czerwiec 2017

Runtz Maksymilian (czerwiec 2017

Smykowski Nikodem (czerwiec 2017

Sokół Aleks (czerwiec 2017

Sztygiel Oskar (czerwiec 2017

Szwocha Konrad (czerwiec 2017

Walkusz Kacper (czerwiec 2017

Woronowicz Artur (czerwiec 2017

Woś Sebastian (czerwiec 2017

Zaputowicz Olivier (czerwiec 2017

 

Rocznik 2007 

Biliński Maciej (czerwiec 2017

Mróz Jakub (czerwiec 2017

Nowak Kacper (czerwiec 2017

Plichta Dominik (czerwiec 2017

Smuniewski Szymon (czerwiec 2017

 

Rocznik 2008

Osowski Michał (czerwiec 2016, UKS Jedynka Reda)