Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Grali w WAPN Błękitni Wejherowo

Grali w WAPN Błękitni Wejherowo

Rocznik 2002

Kwaśnik Zuzanna (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo, Lechia Gdańsk)

 

Rocznik 2003

Bank Jakub (sierpień 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo

Baranowski Patryk (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo, Olimpia Elbląg)

Białk Karol (kwiecień 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo, GOSRIT Luzino)

Bisewski Mikołaj (grudzień 2013- czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Bury Tomasz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Dmowski Tomasz (lipiec 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Dublinowski Mateusz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Flis Sebastian (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Formela Mikołaj (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Frankowski Michał (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Godlewski Jakub (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Grubba Mikołaj (styczeń 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Janus Michał (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Jączyński Szymon (październik 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Jeżowski Marcin (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Kątny Oliwer (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Klaman Wiktor (styczeń 2012 - grudzień 2013, WKS Gryf Wejherowo)

Kołodziej Paweł (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kozłowski Patryk (styczeń 2012 - sierpień 2012, Arka Gdynia SI, WKS Gryf Wejherowo)

Kreft Jakub (czerwiec 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kwidziński Dawid (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kwidziński Jakub (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Michowski Adam (październik 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Mielke Dawid (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Mroske Artur (listopad 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Nurczyński Szymon (czerwiec 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Potrykus Wiktor (maj 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Rohda Maciej (marzec 2016, Korona Żelistrzewo)

Skrzypiński Marek (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Słomiński Kacper (październik 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Sobczak Szymon (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Sroka Nikodem (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Stolc Kacper (kwiecień 2014 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Stolz Łukasz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Sznajder Łukasz (wrzesień 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Szwocha Wiktor (marzec 2014 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Ustrowski Bartosz (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Wika Jakub (sierpień 2013 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Wiśniewski Michał (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Zakrzewski Maksymilian (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Żyłowski Marcin (styczeń 2012 - czerwiec 2013, GOSRIT Luzino)

 

Rocznik 2004

Baranowski Szymon (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo, Arka Gdynia)

Benkowski Dominik (wrzesień 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Bluma Dominik (październik 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Cierzniewski Oliwier (wrzesień 2014 - czerwiec 2015)

Cybulski Iwo (czerwiec  2012 - czerwiec 2015)

Czech Adam (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Ekmann Arkadiusz (listopad 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Ewald Dominik (sierpień 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Fuhrmann Mateusz (wrzesień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Godziński Sebastian (listopad 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Gruba Kamil (lipiec 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Grzenia Bartosz (listopad 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Hewelt Błażej (kwiecień 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Jóźwik Jakub (styczeń 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Karbownik Kacper (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Kos Maciej (sierpień 2014 - czerwiec 2015)

Koszałka Piotr (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Kotniewicz Dawid (kwiecień 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Kowalewski Aleks (wrzesień 2013 - czerwiec 2015)

Kozłowski Hubert (styczeń 2012 - czerwiec 2014, WKS Gryf Wejherowo)

Kozłowski Nikodem (styczeń 2012 - maj 2012, Arka Gdynia SI)

Królczyk Nikodem (październik 2014 - czerwiec 2015)

Kuczewski Jakub (listopad 2014 - czerwiec 2015)

Kukowski Patryk (wrzesień 2014, Zatoka Puck)

Lawer Konrad (maj 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Leja Dominik (wrzesień 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Łebek Dawid (wrzesień 2014 - czerwiec 2015. WKS Gryf Wejherowo)

Marszała Szymon (czerwiec 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Miotk Oskar (grudzień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Padejasek Jakub (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Partyka Oliwier (maj 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Pawłowski Maciej (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo, Arka Gdynia)

Pohnke Jahn (luty 2013 - czerwiec 2015)

Przybysz Piotr (sierpień 2012 - czerwiec 2015, UKS Jedynka Reda)

Rutkowski Fryderyk (grudzień 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Rzeppka Maciej (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Socha Jakub (czerwiec 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Stanzecki Maks (lipiec 2012 - czerwiec 2015, UKS Jedynka Reda)

Stanzecki Piotr (lipiec 2012 - czerwiec 2015, UKS Jedynka Reda)

Szatkowski Miłosz (marzec 2015 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Szczepanowski Paweł (marzec 2014 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Szukieć Marcel (marzec 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zadomski Maciej (wrzesień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zadrowski Paweł (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zalewski Piotr (styczeń 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zaręba Krystian (wrzesień 2013 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

Zdziebłowski Maciej (styczeń 2012 - grudzień 2013, GOSRIT Luzino)

Zielonka Marcin (kwiecień 2012 - czerwiec 2015, WKS Gryf Wejherowo)

 

Rocznik 2005

Baranowski Mateusz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Bellanavithanage Paweł (czerwiec 2016, Gedania Gdańsk, LOTOS Gdańsk, Widzew Łódź)

Bizewski Mateusz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Bołtrukanis Kordian (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Browarczyk Stanisław (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Burda Patryk (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Chodubski Mikołaj (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Chudziak Tomasz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo, Orkan Rumia)

Daleki Patryk (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Grota Aleks (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Ellwart Konrad (czerwiec 2016)

Hallman Maciej (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Hirsch Tymoteusz (czerwiec 2016, Stolem Gniewino, UKS Jedynka Reda, GOSRIT Luzino)

Jakubowski Kacper (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Jeziorek Krzysztof (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Klein Nikodem (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Kreft Adrian (czerwiec 2016)

Labudda Bartosz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Lesner Kamil (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Lipiec Krzysztof (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Łapiński Jakub (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Łuczak Oliwer (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Machol Mateusz (czerwiec 2016)

Mielke Paweł (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Miller Maciej (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Mufel Grzegorz (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Nikadon Oskar (czerwiec 2016, Lechia Gdańsk)

Nowakowski Mikołaj (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Osowski Oliwier (czerwiec 2016, UKS Jedynka Reda, FASE Szczecin, Pogoń Szczecin)

Pacanowski Szymon (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Paczkowski Jakub (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Pasikowski Filip (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Patelczyk Jakub (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo, GOSRIT Luzino)

Pienczyn Oliwier (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo, GOSRIT Luzino)

Plewiński Oliwier (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Rzeźnikowski Seweryn (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Schmidtke Eryk (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Sekuła Wojciech (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Słowi Kacper (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Spigarski Kacper (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Stankiewicz Cezary (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Szczypior Norbert (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Szreder Nikodem (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Szymański Szymon (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

Średziński Nikodem (czerwiec 2016, WKS Gryf Wejherowo)

 

Rocznik 2006

Biniek Paweł (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Bochentin Mateusz (czerwiec 2017)

Borski Mateusz (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, LOTOS Gdańsk, Lechia Gdańsk)

Brzeziński Marcin (czerwiec 2017

Bukowiecki Jakub (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Cieloch Oskar (czerwiec 2017)

Cierzniewski Kajetan (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Dąbrowski Nikodem (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Duda Adam (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Ellwart Fabian (czerwiec 2017)

Foryś Szymon (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Grubba Mateusz (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, Lechia Gdańsk)

Herbik Kordian (czerwiec 2017)

Jancewicz Paweł (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Janiak Maksymilian (czerwiec 2017)

Kaczorowski Michał (czerwiec 2017)

Kałuski Jakub (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Klawikowski Maciej (czerwiec 2017)

Klimczak Kamil (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, Olimpijczyk Kwakowo, WKS Gryf Wejherowo)

Komisarczyk Jan (czerwiec 2017)

Konkol Dawid (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, GOSRIT Luzino)

Kowalczyk Olaf (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, GOSRIT Luzino)

Kowalewski Tristan (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, Sandecja Nowy Sącz)

Krauze Oskar (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Kusz Patryk (czerwiec 2017, Latarnik Choczewo)

Ladowski Nikolas (czerwiec 2017)

Lenczewski Nikodem (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Małolepszy Bartosz (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Markuszewski Jakub (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Marszałkowski Aleksander (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Marszałkowski Jan (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Matczak Szymon (czerwiec 2017)

Miszke Aleksander (czerwiec 2017)

Misztal Fryderyk (styczeń 2012 - styczeń 2013, Arka Gdynia SI, Lotos Gdańsk, Legia Warszawa)

Naczk Maciej (czerwiec 2017)

Naskręt Mateusz (czerwiec 2017)

Plichta Mikołaj (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Plotzki Joachim (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Płotka Dominik (czerwiec 2017)

Płocki Piotr (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Pokrątka Olivier (czerwiec 2017)

Polkowski Radosław (czerwiec 2017)

Potrykus Oliwier (czerwiec 2017)

Pozański Kacper (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Pranczk Kamil (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Przekwas Łukasz (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Runtz Maksymilian (czerwiec 2017)

Smykowski Nikodem (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Sokół Aleks (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Sztygiel Oskar (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Szwocha Konrad (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Walkusz Kacper (czerwiec 2017, Barca Bolszewo)

Woronowicz Artur (czerwiec 2017)

Woś Sebastian (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Zaputowicz Olivier (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

 

Rocznik 2007 

Biliński Maciej (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Mróz Jakub (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Nowak Kacper (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo, LOTOS Gdańsk)

Plichta Dominik (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Smuniewski Szymon (czerwiec 2017, WKS Gryf Wejherowo)

Bach Filip (czerwiec 2018, PROFAN Gościcino)

Białk Jan (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Bieńkowski Szymon (kwiecień 2015 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Blok Robert (lipiec 2016 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Błażejewicz Szymon (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Bojke Paweł (listopad 2015 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Brzoskowski Antoni (kwiecień 2015 - czerwiec 2018)

Dawidowski Krzysztof (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Dąbkowski Kacper (czerwiec 2018)

Dylak Mikołaj (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Dzienisz Bartłomiej (październik 2015 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Erazmus Kryspin (maj 2016 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Grzenkowicz Bartosz (czerwiec 2018)

Hinc Oskar (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Jamróz Kacper (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Janiec Szymon (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Jankuniec Hubert (wrzesień 2015 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo,Stolem Gniewino)

Jaroszek Wiktor (lipiec 2014 - czerwiec 2018)

Kaczykowski Franciszek (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Konkol Jakub (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Korzeniowski Filip (lipiec 2014 - czerwiec 2018)

Kupc Dorian (czerwiec 2015 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Kwidziński Eryk (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Lemke Norbert (sierpień 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Arka Gdynia, Stolem Gniewino)

Lewandowski Ksawery (październik 2015 - czerwiec 2018, Bałtyk Gdynia)

Liżewski Michał (luty 2016 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Łeppek Tymoteusz (wrzesień 2017 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Madej Piotr (wrzesień 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Marzejon Cezary (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Miotk Fabian (czerwiec 2018)

Osiecki Konrad (czerwiec 2015 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Piątkowski Kacper (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Pranszke Damian (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Pruc Michał (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Razumienko Adrian (wrzesień 2017 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Reszka Dawid (wrzesień 2017, GAP Dąbrowa)

Roppel Olaf (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Rychert Oskar (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Stemplewski Jordan (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Stenka Igor (październik 2016 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Styn Tomasz (kwiecień 2016 - czerwiec 2018)

Szrot Marcel (lipiec 2014 - czerwiec 2018)

Tarnowski Mateusz (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Topp Maksymiian (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Trzmielewski Adam (marzec 2018 - czerwiec 2018)

Urbański Bartosz (grudzień 2019, WKS Gryf Wejherowo)

Wachowski Filip (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Wargowski Maciej (lipiec 2014 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Wasilewski Artur (lipiec 2017 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Ziemann Szymon (wrzesień 2015 - czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo, Stolem Gniewino)

Żmich Adam (czerwiec 2018, WKS Gryf Wejherowo)

Bednarz Dominik (czerwiec 2020, Barca Bolszewo)

Knut Bartosz (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Puzdrowski Krzysztof (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Drozdowski Maciej (czerwiec 2021)

Głodowski Mateusz (czerwiec 2021)

Kłosowski Mikołaj (czerwiec 2021)

 

Rocznik 2008

Osowski Michał (czerwiec 2016, UKS Jedynka Reda, FASE Szczecin, Pogoń Szczecin)

Komkowski Nikodem (wrzesień 2019, Flota Gdynia)

Babiarz Filip (luty 201, GOSRIT Luzino)

Behmke Stanisław (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Ciapa Leon (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Formela Aleksander (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Gajewski Mateusz (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Garstkowiak Artur (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Krause Mateusz (czerwiec 2021)

Langiewicz Filip (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Maciejewski Antoni (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Mudlaff Alan (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Nurek Aleksander (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Pienczyn Kordian (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Pleger Franciszek (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Sobiecki Piotr (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Sobolewski Nikodem (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Szur Michał (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Szyszkowski Jarosław (czerwiec 2021)

Wasilka Konrad (czerwiec 2021) 

Wojciechowski Michał (czerwiec 2021, Stolem Gniewino)

Zaworski Dorian (czerwiec 2021)

Bach Michał (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Gapiński Dawid (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Gutowski Filip (czerwiec 2021)

Kruszyński Aleksander (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Kuczyński Piotr (czerwiec 2021)

Majewski Szymon (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Malc Aleks (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Radomski Kacper (czerwiec 2021)

Czyżewski Jakub (czerwiec 2021)

Dybowski Dawid (czerwiec 2021)

Lewandowski Szymon (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Lis Paweł (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Łęgowski Hubert (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Sękowski Igor (czerwiec 2021)

Słowy Oskar (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Żełudkowski Franciszek (czerwiec 2021)

Dończyk Krystian (czerwiec 2021)

Kreft Maciej (czerwiec 2021)

Pułkownik Szymon (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

 

Rocznik 2009

Kwaśniewski Karol (czerwiec 2019, WKS Gryf Wejherowo)

Bodziszewski Jakub (wrzesień 2019, Gryf Słupsk)

Chudziak Bartosz (październik 2019, Orkan Rumia)

Czaja Kaspian (sierpień 2020, Barca Bolszewo)

Dampc Jan (październik 2020, AP Cassubian)

Kuchcik Maciej (czerwiec 2021, WKS Gryf Wejherowo)

Kryża Wiktor (październik 2021, Barca Bolszewo)