Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Błękitni Nowy Dwór Wejherowski

ndw

Mamy przyjemność poinformować, że od 18 listopada 2017 nasza Akademia prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowym Dworze Wejherowskim. Zajęcia odbywają się w czterech grupach wiekowych.

Grupa 1 - od 10.00 - 11.15 (2010 i młodsi)

Grupa 2 - od 11.15 - 12.30 (2009/2010)

Grupa 3 - od 12.30 - 13.45 (2007/2008/2009)

Grupa 4 - od 13.45 - 15.00 (2007 i starsi)

Opiekunami tego projektu są trenerzy : Kuba Dulko i Kuba Przybylski.

Poniżej zdjęcia grup

...

Grupa 1 : Oskar Szreder, Adrian Chmiel, Krzysztof Kostowski, Mikołaj Fierka, Igor Ruta, Brunon Kloka, Dawid Liss, Patryk Zybała, Hubert Czoska, Filip Grzenkowicz, Filip Górzyński, Oliwier Józwiak, Antek Gruba 

 

NDW2009

Grupa 2 : Aleksander Wensierski, Kamil Górzyński, Wojciech Józwiak, Konrad Jaskólski, Aleksander Królek, Oskar Derkowski, Szymon Stuba, Jakub Labuda, Ksawery Nowakowski, Franciszek Pożarowszczyk, Ksawery Czoska, Alex Cholch, Maja Bochentin, Dariusz Gaffke, Kamil Kowalski, Wojtek Marszał

 

NDW 2008

Grupa 3 : Cezary Górski, Adam Hinc, Weronika Kriesel, Kacper Ranachowski, Nikodem Wensierski, Wojciech Kostowski, Hubert Makurat, Michał Pawelczyk, Szymon Królek, Oliwier Liss, Monika Jamroż, Maksymilian Bryc, Euzebiusz Warkusz, Blanka Gruba, Dawid Drężek, Konrad Formella

 

NDW2006

Grupa 4 : Dominik Gruba, Piotr Kriesel, Antoni Hinc, Jacek Sikorra, Filip Morzycki, Grzegorz Hennig, Adam Sabisz, Karol Kaleta, Max Pałkowski, Oliwier Cholch, Marcel Cholch, Mateusz Tratowski, Hubert Jankuniec, Szymon Ziemann, Adam Marszał, Franciszek Formella