Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Rok 2011 - podsumowanie

Zebranie założycielskie WAPN "Błękitni" Wejherowo odbyło się 1 września 2011 roku w Kąpinie.

 

Prezesem Błękitnych został Dariusz German, który już od wielu lat aktywnie działa w wejherowskim świecie piłki nożnej. W skład Zarządu WAPN Błękitni Wejherowo wchodzą również Katarzyna Przybylska, Tadeusz Ciapa, Krzysztof Jezierski i Krystian Kożyczkowski. W zebraniu założycielskim uczestniczyli również m.in Jacek Przybylski, Stefan Machaliński, Paweł Politowski, Marcin Funk, Tadeusz Burger, Kamil Szwół, Krzysztof Szwół.

W środę 14 grudnia 2011 r w Hotelu „Bliza” podczas uroczystego spotkania opłatkowego odbyło się oficjalne uroczyste otwarcie WAPN Błękitni Wejherowo, w którym uczestniczyli założyciele Akademii dzieci z rocznika 2003 i 2004 wraz z rodzicami. Na otwarciu był obecny także Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt.

otwarcie Akademii2 otwarcie Akademii3

ZDJĘCIA

Podczas spotkania zostało odsłonięte logo Akademii, którego pomysłodowacą jest Marta Papierowska.

logo-blekitni

 

Na spotkaniu zostało przedstawione także hasło " Zaczarowani futbolem" którego autorem jest Maciej Dobosiewicz

zaczarowani futbolem