Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Akcja Lato z Błękitnymi 2014 w Wejherowie - podsumowanie

latozblekitnymi2014.jpg

Od poniedziałku 21 lipca do piątku 1 sierpnia 2014 na boisku przy ulicy Partyzantów w Wejherowie organizowaliśmy trzecią edycję Akcji Lato z Błękitnymi.

W tym roku dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Wejherowa nasza akcja trwała dwa tygodnie i podobnie jak w poprzednich edycjach kończyła się wycieczką dla dzieci uczestniczących w zajęciach. W trakcie całego cyklu zajęć dzieci miały możliwość doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich (prowadzenia piłki, dryblingu, gry 1x1, strzałów), w każde zajęcia wplataliśmy również elementy zabawy, prowadziliśmy różnego rodzaju konkursy z nagrodami oraz oczywiście organizowaliśmy dzieci uczestniczące w zajęciach w drużyny i rozgrywaliśmy mecze lub mini turnieje. 

ZDJĘCIA : 21-25 lipiec, 28-31 lipiec, zakończenie Akcji Lato z Błękitnymi, wycieczka do Experymentu, wycieczka do Kąpina

FILMY : młodsi, starsi

RELACJE TTM : 25 lipiec, 1 sierpień

 

Poniżej więcej informacji o Akcji Lato z Błękitnymi 2014

...

W pierwszym tygodniu (21-25 lipiec) zajęcia prowadzili trenerzy Krzysztof Jezierski, Adrian Nowak, Kuba Przybylski i Mateusz Białk, a w drugim Marcin Funk, Tadeusz Ciapa, Kuba Przybylski i Kuba Dulko.

lato2014trenerzy.jpg

Łącznie w Akcji Lato z Błękitnymi 2014 wzięło udział 43 dzieci w grupie młodszej (roczniki 2005 i młodsi) oraz 54 w grupie starszej (roczniki 2002 i młodsi). Wielkie brawa należą się dzieciom które wykazały się olbrzymią regularnością i nie opuściły ani jednego dnia naszych zajęć. Takich dzieci mieliśmy aż 19 (Antek Wirkus, Aleks Sokół, Mateusz Kwidziński, Norbert Lemke, Tomek Górlikowski, Sebastian Woś, Leoś Ciapa, Oskar Mędrzycki, Paweł Biniek, Bartek Małolepszy i Filip Wachowski w grupie młodszej, oraz Janek Pisała, Bartek Labudda, Szymon Żebrowski, Piotr Stanzecki, Maks Stanzecki, Łukasz Stolz, Dominik Leja i Oskar Miotk w grupie starszej).

lato2014dzieci.jpg

 

lato2014dzieci3.jpg

lato2014dzieci2

W piątek 1 sierpnia zakończyliśmy naszą akcję dwoma integracyjnymi wyjazdami. Tym razem postawiliśmy na połączenie zabawy z nauką i zabraliśmy dzieci do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, ale żeby jak najwięcej dzieci mogło wziąść udział w wakacyjnym wyjeździe zorganizowaliśmy też wspólne gry i zabawy ze Szkółką Sportową z Kąpina.

1.08.14experyment

kapinolato2014.jpg

 

 

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta Wejherowa który już po raz trzeci wsparł naszą akcję finansowo. Podziękowania składamy również dla Przedszkola Mapeciaki z Wejherowa za dostawę soczków i owoców dla dzieci.