Zaczarowani futbolem

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Lato z Błękitnymi 2013 - podsumowanie

akcja lato 2013 - 31 lipiec

Od poniedziałku 29 lipca do piątku 2 sierpnia trwała Akacja Lato 2013 z Błękitnymi w Wejherowie, w ramach której organizowaliśmy dzieciom gry, zabawy, konkursy z nagrodami i mini turnieje. Zajęcia prowadzili trenerzy Kuba Przybylski, Adrian Nowak, Marcin Funk i Mateusz Białk.

Na zakończenie Akcji Lato dzieci uczestniczyły w wycieczce do Gdańska, w ramach której zwiedziliśmy PGE Arenę. Atrakcyjności naszej wycieczce dodał fakt że parę dni temu na tym stadionie gościła słynna FC Barcelona.

Akcja Lato z Błękitnymi została dofinansowana przez  Urząd Miasta Wejherowa.

ZDJĘCIA

 

CZYTAJ DALEJ

... 

Uczestnicy Akcji Lato 2013 z Błękitnymi z pamiątkowymi medalami i zdjęciami.

 akcja lato 2013 - 1 sierpień

akcja lato 2013 - 1 sierpień - młodsi

 

Zwiedzanie Stadionu

akcja lato 2013 - 2 sierpień - PGE

Trasa zwiedzania obejmowała zakątki i lokalizacje, które nie są dostępne podczas pobytu na stadionie w czasie rozgrywanego meczu. Przewodnik poprowadził nas przez korytarze, szatnie, tunele dla piłkarzy, wreszcie na obrzeża murawy, tak aby dzieci chociaż przez chwilę mogły się poczuć jak piłkarz wychodzący na zieloną trawę, by rozegrać swój najważniejszy mecz.

Trasa zwiedzania obejmowała nie tylko strefę ściśle związaną z obecnością zawodników, ale również strefę VIP, w której zapoznaliśmy się z wystrojem restauracji PGE ATOM Club, lóż VIP a także funkcjonowaniem miejsc biznesowych. Dzieci miały okazję z bliska poznać proces organizacji takiego wydarzenia jakim jest mecz Lechii Gdańsk na najładniejszym bursztynowym stadionie!

 pge arena ksztalt bursztynu