Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2021 dla roczników 2013, 2014 i 2015 - relacja

Tegoroczne turnieje Wejher Cup w wyniku pandemii COVID-19 ograniczyliśmy do rozgrywek dla najmłodszych roczników. W sobotę 6 marca 2021 na sali w SP nr 6 w Wejherowie spotkali się zawodnicy z rocznika 2014 i 2015 (skrzaty), natomiast w niedzielę 7 marca 2021 odbyły się dwa turnieje dla chłopców z rocznika 2013 (żaki młodsze).

W sobotnich turniejach dla skarztów nie zapisywaliśmy wyników i nie prowadziliśmy klasyfikacji miejsc. Mecze rozgrywane były sprawdzoną przez nas wielokrotnie formułą Błękitnej Ligi Mistrzów. Podobnym systemem rozegraliśmy też poranną część niedzielnego turnieju dla rocznika 2013. Podczas turniejów panowała bardzo przyjazna dla dzieci atmosfera rywalizacji w duchu fair-play, za co bardzo serdecznie dziękujemy trenerom wszystkich uczestniczących drużyn.

WC 2021_rocznik 2014 - część 1 - ZDJĘCIA 

WC 2021_rocznik 2014 - część 2 - ZDJĘCIA

WC 2021_rocznik 2015 - część 1 - ZDJĘCIA

WC 2021_rocznik 2013 - część 1 - ZDJĘCIA + TRANSMISJA LIVE

Nie inaczej było też w niedzielnym turnieju popołudniowym dla rocznika 2013, mimo tego że tam toczyła się już rywalizacja o konkretne miejsca. Trenerzy doskonale zdawali sobie sprawę, że nie wyniki są w tym wieku najważniejsze, ale możliwość rywalizowania na odpowiednim dla dzieci poziomie. Mecze były bardzo zacięte i padło w nich mnóstwo bramek.

Najlepszą drużyną tego turnieju okazała się Lechia Gdańsk, drugie miejsce zajęła Gednia Gdańsk, a trzeci Jaguar Gdańsk. Do najlepszej piątki turnieju wybrani zostali : Michał Kozłowski (Lechia Gdańsk), Szymon Wnuk Lipiński (Jantar Ustka), Wiktor Hajdas (Gedania Gdańsk), Jan Kędziora (Lechia Gdańsk), Maksymilian Wachowski (Kotwica Kołobrzeg)

WC 2021_rocznik 2013 - część 2 - ZDJĘCIA + TRANSMISJA LIVE 1, TRANSMIJSA LIVE 2

Nasze turnieje odbywały się pod patronatem Pomorskiego - ZPN. Łącznie w dwudniowej rywalizacji w turniejach z cyklu Wejher Cup 2021 wzięło udział 43 drużyny (313 dzieci z 18 klubów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego)

Poniżej szczegóły :

...

Rocznik 2014 - 06 marca 2021

Część 1

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP Cassubian

4. Gedania 1922 Gdańsk 

5. Arka Gdynia SI

6. Sportowa  Jedyneczka Reda

7. KP Starogard Gdański 2015

8. KP Starogard Gdański 2014

9. Błękitni Wejherowo III

 

Część 2

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP Cassubian

4. Gedania 1922 Gdańsk

5. APK Jedynka Kartuzy

6. Marco - Gol Gdańsk 

7. Arka Gdynia SI

8. Sportowa Jedyneczka Reda

9. Sparta Sycewice

 

Rocznik 2015 - 06 marca 2021

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Sztorm Kosakowo I

4. Sportowa Jedyneczka Reda

5.UKS Sparta Sycewice

6. AP Cassubian

7. Sztorm Kosakowo II

8. Sportowa Jedyneczka Reda II

 

 

Rocznik 2013 - 07 marca 2021 

Część 1

1. Błękitni Wejherowo I - Miłosz Kummer, Filip Górzyński, Antek Kaszowski, Antek Głodowski, Olek Giniewicz, Hugo Dobrzewiński, Filip Milewczyk, Maks Musiał, Kuba Rohde, Maks Ziemann, Gabriel Pleger, tr. Krzysztof Karmazy, Paweł Spławiński

2. Błękitni Wejherowo II - Hubert Kass, Filip Rzepa, Arek Biggot, Wiktor Gołaszewsk, Jakub Czoska, Antek Grubba, Filip Żywicki, Konrad Wasilewski, Olek Fedoryniec, Jan Budnik, tr. Krzysztof Karmazy, Paweł Spławiński

3. Stolem Gniewino - Wiktor Hebel, Bartosz Ladach, Szymon Ladach, Igor Olchowski, Maciej Mędrzycki, Szymon Gołębiowski, Stanisław Kołsut, tr. Rafał Lesnau

4. Pogoń Lębork - Wojtek Zaręba, Artur Czajkowski, Mikołaj Galewski, Jan Połębski, Antoni Bojarczuk, Miłosz Pawlicki, Artur Szymański, Kuba Reuter, tr. Maciej Frącek 

5. Jaguar Gdańsk - Nikodem Bajkowski, Cezary Borkowski, Igor Chepa, Dawid Czepli, Tymon Filipek, Igor Kraszewski, Kacper Bieganowski, Mateusz Olszewski, Paweł Stefański, Bartosz Orkwiszewski, tr. Maciej Klimczak

6. AP Jedynka Reda - Michał Perak, Jan Perron, Łukasz Kolmke, Jan Hnałow, Bartosz Henig, Maciej Grzymkowski, Olek Śpiewak, Piotr Ostrowski, Bartek Piechociński, tr. Błażej Miszka

7. UKS Cisowa Gdynia - Pola Nowak, Szymon Nagórski, Jakub Ślepokura, Jakub Janikowski, Julian Korthals, Szymon Paczul, Fabian Jaskulski, Robert Grycewicz, Szymon Rezmer, Jan Bierdgalski, tr. Karol Cieślik

8. Dragon Bojano I - Ola Milewska, Mateusz Chłędzik, Szymon Pilch, Adam Wesołowski, Tymoteusz Richert, Szymon Sławeta, tr. Michał Biszto

9. Dragon Bojano II - Ksawery Antosik, Jeremi Piernicki, Tomasz Czechowski, Hubert Krupa, Antoni Stenka, Michał Damięcki, tr. Michał Biszto

 

Część 2

1. Błękitni Wejherowo - Antek Polański, Tomek Fetta, Bartek Sobiecki, Kamil Tarnowski, Tymon Pionk, Mikołaj Bochentyn, Tomek Bork, Antek Tomaszewski, tr. Krzysztof Karmazy, Paweł Spławiński

2. Jaguar Gdańsk - Roman Bruski, Remigiusz Grudzień, Szymon Klawikowski, Aleksander Krzosek, Wojciech Leszczyński, Michał Majewski, Oliwier Staruszkiewicz, Tomasz Szpek, Filip Turski, Szymon Pilarski, tr. Maciej Klimczak

3. Lechia Gdańsk - Franciszek Błeszyński, Ignacy Błeszyński, Wiktor Jasiewicz, Milan Wiśniewski, Michał Kozłowski, Natan Mielczarek, Julian Kaftański, Mattia Lopriore, Filip Pierzchliński, Jan Kędziora, tr. Krzysztof Wiśniewski 

4. AP 1 Reda - Kacper Sawicki, Filip Bartnicki, Fabian Karczewski, Wojciech Bołtrukiewicz, Filip Szczepański, Antoni Wichnowski, Franek Adamski, Miłosz Łupina, tr. Błażej Miszke

5. Jantar Ustka - Marcel Jerzyk, Judyta Korsak, Szymon Wnuk Lipiński, Maria Zawisza, Marcel Atalski, Wiktor Zieliński, Igor Drapała, Leon Nowakowski, Fabian Wiśniewski, Maksymilian Klimek, tr. Wojciech Polakowski, Jan Malinowski

6. Gedania Gdańsk - Igor Bośko, Dominik Klimek, Jakub Kusio, Sławomir Koziej, Milan Dołęcki, Wiktor Hajdas, Hubert Słembarski, Maksym Błażkiewicz, Jakub Winiarek, tr. Dariusz Borkowski

7. Kotwica Kołobrzeg - Antoni Kmieć, Maksymialin Wachowski, Kapcer Piotrowski, Mariusz Ochnia, Olek Gawęda, Sebastian Figurski, Julian Smagieł, tr. Maciej Wachowski, Seweryn Piotrowski

8. Arka Gdynia - Igor Kulczyk, Arkadiusz Lędziński, Aleksander Kozłowski, Konrad Damaszke, Tymoteusz Wołczyk, Paweł Góralski, Igor Wolf, Mateusz Sadowski, tr. Robert Ustarbowski

 

Wyniki :

1 kolejka

1

12.30 - 12.40

1-8 - Błękitni Wejherow - AP Jedynka Reda

2-2

2

12.42 – 12.52

2-7 – Arka Gdynia – Jaguar Gdańsk

0-2

3

12.54 – 13.04

3-6 – Gedania Gdańsk- Lechia Gdańsk

2-5

4

13.06 – 13.16

4-5 – Kotwica Kołobrzeg – Jantar Ustka

3-0

2 kolejka

5

13.18 – 13.28

1-2 – Błękitni Wejherowo – Arka Gdynia

4-1

6

13.30 – 13.40

5-8 – Jantar Ustka – AP Jedynka Reda

1-3

7

13.42 – 13.52

3-7 – Gedania Gdańsk – Jaguar Gdańsk

1-4

8

13.54 – 14.04

4-6 – Kotwica Kołobrzeg – Lechia Gdańsk

1-1

3 kolejka

9

14.06 – 14.16

1-3 – Błękitni Wejherowo – Gedania Gdańsk

2-5

10

14.18 – 14.28

2-8 – Arka Gdynia – AP Jedynka Reda

0-1

11

14.30 – 14.40

5-6 – Jantar Ustka – Lechia Gdańsk

0-5

12

14.42 – 14.52

4-7 – Kotwica Kołobrzeg – Jaguar Gdańsk

1-1

4 kolejka

13

14.54 – 15.04

2-3 – Arka Gdynia – Gedania Gdańsk

1-3

14

15.06 – 15.16

6-8 – Lechia Gdańsk – AP Jedynka Reda

4-2

15

15.18 – 15.28

1-4 Błękitni Wejherowo – Kotwica Kołobrzeg

2-2

16

15.30 – 15.40

5-7 – Jantar Ustka – Jaguar Gdańsk

3-4

5 kolejka

17

15.42 – 15.52

2-4 – Arka Gdynia – Kotwica Kołobrzeg

1-3

18

15.54 – 16.04

6-7– Lechia Gdańsk – Jaguar Gdańsk

3-0

19

16.06 – 16.16

1-5 – Błękitni Wejherowo – Jantar Ustka

1-3

20

16.18 – 16.28

3-8 – Gedania Gdańsk – AP Jedynka Reda

2-1

6 kolejka

21

16.30 – 16.40

1-6 – Błękitni Wejherowo – Lechia Gdańsk

3-4

22

16.42 – 16.52

3-4 – Gedania Gdańsk – Kotwica Kołobrzeg

1-0

23

16.54 – 17.04

7-8 – Jaguar Gdańsk – AP Jedynka Reda

4-2

24

17.06 – 17.16

2-5 – Arka Gdynia – Jantar Ustka

3-3

7 kolejka

25

17.17– 17.27

3-5 – Gedania Gdańsk – Jantar Ustka

4-1

26

17.28 – 17.38

4-8 – Kotwica Kołobrzeg – AP Jedynka Reda

6-0

27

17.39 – 17.49

2-6 – Arka Gdynia – Lechia Gdańsk

2-2

28

17.50 – 18.00

1-7 – Błękitni Wejherowo – Jaguar Gdańsk

3-1

Tabela : 

1. Lechia Gdańsk                 17 punktów

2. Gedania Gdańsk             15 punktów

3. Jaguar Gdańsk                13 punktów

4. Kotwica Kołobrzeg         12 punktów

5. Błękitni Wejherowo        8 punktów

6. AP Jedynka Reda            7 punktów

7. Jantar Ustka                    5 punktów

8. Arka Gdynia                    2 punkty

 TOP 5 : Michał Kozłowski (Lechia Gdańsk), Szymon Wnuk Lipiński (Jantar Ustka), Wiktor Hajdas (Gedania Gdańsk), Jan Kędziora (Lechia Gdańsk), Maksymilian Wachowski (Kotwica Kołobrzeg)

Zawodnicy wyróżnieni : Kamil Tarnowski (Błękitni Wejherowo), Michał Majewski (Jaguar Gdańsk), Kacper Sawicki (Jedynka Reda), Mariusz Ochnia (Kotwica Kołobrzeg), Kacper Piotrowski (Kotwica Kołobrzeg)