Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Turnieje Wejher Cup 2021 - aktualizacja

wejher cup 2021 marzec

Z przyjemnością informujemy, że w pierwszy weekend marca odbędą się turniej Wejher Cup 2021

Terminy : 

6 marca 2021 - rocznik 2014 i 2015

7 marca 2021 - rocznik 2013

Miejsce : Sala SP nr 6 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36.

Dokumenty turniejowe :

Regulamin : PDF

Lista imienna uczestników turnieju : PDF

Zgoda rodziców na udział w turnieju : PDF

Oświadczenie trenerów / kierowników : PDF

UWAGA : Turnieje rozegrane zostaną bez udziału publiczności.

Poniżej szczegóły

... 

Rocznik 2014 - 06 marca 2021

Część 7.50 -8.00 - przyjazd drużyn na turniej :

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP Cassubian

4. Gedania 1922 Gdańsk 

5. Arka Gdynia SI

6. Sportowa  Jedyneczka Reda

7. KP Starogard Gdański 2015

8. KP Starogard Gdański 2014

9. Football Academy Lech Poznań 2014/2015

8.00 - 8.10 odprawa trenerów, losowanie

8.10 - 8.20 - wspólna rozgrzewka przy muzyce

8.20 - 8.30 - uroczyste otwarcie pierwszej części turnieju dla rocznika 2014

8.30 - 11.00 - mecze turniejowe (4x4) wg. harmonogramu na dwóch boiskach jednocześnie, czas meczu 8 minut

11.00 - 11.10 - uroczyste zakończenie pierwszej części turnieju dla rocznika 2014

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal oraz drobne słodkości. 

11.20 - odbiór dzieci przez rodziców - po przebraniu się, dzieci wyjdą z sali gimnastycznej na parking wspólnie z trenerem

 

Część 2

11.30 - przyjazd drużyn na turniej :

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP Cassubian

4. Gedania 1922 Gdańsk

5. APK Jedynka Kartuzy

6. Marco - Gol Gdańsk 

7. Arka Gdynia SI

8. Sportowa Jedyneczka Reda

9. Sparta Sycewice

11.35 - 11.40 odprawa trenerów, losowanie

11.40 - 11.50 - wspólna rozgrzewka przy muzyce

11.50 - 12.00 - uroczyste otwarcie drugiej części turnieju dla rocznika 2014

12.00 - 14.30 - mecze turniejowe (4x4) wg. harmonogramu na dwóch boiskach jednocześnieczas meczu 8 minut

14.30 - 14.40 - uroczyste zakończenie drugiej części turnieju dla rocznika 2014

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal oraz drobne słodkości. 

14.50 - odbiór dzieci przez rodziców - po przebraniu się, dzieci wyjdą z sali gimnastycznej na parking wspólnie z trenerem

 

Rocznik 2015 - 06 marca 2021

15.00 - przyjazd drużyn na turniej :

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Sztorm Kosakowo I

4. Sportowa Jedyneczka Reda

5.UKS Sparta Sycewice

6. AP Cassubian

7. Sztorm Kosakowo II

8. Sportowa Jedyneczka Reda II

15.05 - 15.10 odprawa trenerów, losowanie

15.10 - 15.20 - wspólna rozgrzewka przy muzyce

15.20 - 15.30 - uroczyste otwarcie turnieju dla rocznika 2015

15.30 - 17.30 - mecze turniejowe wg. harmonogramu - Gramy na dwóch boiskach , 4x4, 7 meczów po 8 min.

17.30 - 17.40 - uroczyste zakończenie turnieju dla rocznika 2015

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal oraz drobne słodkości.  

17.50 - odbiór dzieci przez rodziców - po przebraniu się, dzieci wyjdą z sali gimnastycznej na parking wspólnie z trenerem

 

 

Rocznik 2013 - 07 marca 2021 

Część 1

7.50 -8.00 - przyjazd drużyn na turniej :

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Stolem Gniewino

4. Pogoń Lębork

5. Jaguar Gdańsk

6. AP Jedynka Reda

7. UKS Cisowa Gdynia

8. Dragon Bojano I

9. Dragon Bojano II

8.00 - 8.10 odprawa trenerów, losowanie

8.10 - 8.20 - wspólna rozgrzewka przy muzyce

8.20 - 8.30 - uroczyste otwarcie pierwszej części turnieju dla rocznika 2013

8.30 - 11.10 - mecze turniejowe (4x4) wg. harmonogramu na dwóch boiskach jednocześnie

11.10 - 11.25 - uroczyste zakończenie pierwszej części turnieju dla rocznika 2013

11.30 - odbiór dzieci przez rodziców - po przebraniu się, dzieci wyjdą z sali gimnastycznej na parking wspólnie z trenerem

 

Część 2

12.00 - przyjazd drużyn na turniej

1. Błękitni Wejherowo

2. Jaguar Gdańsk

3. Lechia Gdańsk

4. AP 1 Reda

5. Jantar Ustka

6. Gedania Gdańsk

7. Kotwica Kołobrzeg

8. Arka Gdynia

12.30 - 18.00 - mecze turniejowe (5x5) wg. harmonogramu na jednym boisku

18.00 - 18.10 - zakończenie turnieju.

Zapisy koordynuje trener Krzysztof Karmazy tel. 697 026 858