Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na piłkarskie półkolonie w Wejherowie.

FERIE ZIMOWE 2021

Drodzy rodzice nasza Akademia od początku swojej działalności organizowała zarówno zimowy jak i letni wypoczynek (na sportowo) dla naszych zawodników. Nie inaczej będzie również w tym roku, zawodników z roczników 2008/2009/2010 zapraszamy na obóz w Bytowie natomiast młodsze dzieci (roczniki 2010-2014) na półkolonie . Miejsca rezerwujemy w pierwszej kolejności dla dzieci trenujących w naszej Akademii. Niestety ani chłopców z rocznika 2008 ani 2009 zgdonie z obowiązującym prawem - LINK na te półkolonie zaprosić nie możemy.

Zapisy na półkolonie będzie koordynował Tadeusz Ciapa, tel. 502 560 648 (SMS o treści - "Imię i nazwisko dziecka, rocznik - termin półkolonii)  

Bazą główną naszych piłkarskich półkolonii będą obiekty PZS nr 4 w Wejherowie (Samochodówka)

Poniżej szczegóły (aktualizacja 3 stycznia 2021)

...

Organizator : WAPN Błękitni Wejherowo

Kierownik : Dariusz German, tel. 662 058 981

Termin 1 : 4-8 stycznia 2021 -  rocznik 2012/2013 (3 grupy po 12 zawodników) oraz rocznik 2010/2011 (1 grupa - 12 zawodników)

Termin 2 : 11-15 stycznia 2021 - rocznik 2010/2011 (3 grupy po 12 zawodników) oraz rocznik 2012/2013 (1 grupa - 12 zawodników)

Całkowity koszt udziału dziecka : 490 zł - wpłaty do 30 grudnia 2020 na konto Akademii  - 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000

 

UWAGA - półkolonie nie są imprezą turystyczną, także nie możemy na ten cel realizować BONU TURYSTYCZNEGO

Półkolonie są zgłoszone do KURATORIUM. 

Rodzice którzy nie odebrali zwrotu za niezrealizowany WzP - wiosna 2020, mogą pomniejszyć wpłatę na pólkolonie o 175 zł.

Rodzice dzieci z rocznika 2010, którzy wpłacili zaliczki na obóz w Bytowie, mogą pomnijeszyć wpłatę na pólkolonię o koszt wpłaconej zaliczki. 

 

Miejsce spotkań i odbioru dzieci : Obiekty PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344. 

  

Cena zawiera :

– zajęcia w różnych dyscyplinach sportowych

– wynajem obiektów sportowych na potrzeby treningu 

– opiekę kadry trenerskiej codziennie od 7.30 do 16.00 (uwaga 6 stycznia również będą zajęcia)

– posiłki - drugie śniadanie i obiad

 wodę na treningi

– ubezpieczenie

 

Dokumenty : (prosimy o dostarczenie dokumentów w pierwszym dniu półkolonii)

Karta kwalifikacyjna 

Ważna karta zdrowia sportowca

Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka w związku z COVID 19

 

Regulamin wypoczynku dzieci i młodzieży organizowanego przez WAPN Błękitni Wejherowo związany z ograniczaniem ryzyka zakażeniem COVID-19 - TUTAJ

 

Ramowy program zajęć podczas półkolonii

7.30-8.00 - zbiórka uczestników w sali PZS nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344

8.10 - 9.20 - blok zajęć w grupach nr 1*

9.20 - 9.40 - drugie śniadanie (drożdżówka)

9.40 - 10.50 - blok zajęć w grupach nr 2*

11.00 - 12.10 - blok zajęć w grupach nr 3*

12.20 - 12.50 - obiad

13.00 - 14.10 - blok zajęć w grupach nr 4*

14.20 - 15.40 - mini turnieje

15.40 - 16.00 - odbiór uczestników pólkolonii przez rodziców

 

* Zajęcia grupowe będziemy przede wszystkim realizowali na sali gimnastycznej

Tematyka zajęć :

- doskonalenie techniki piłkarskiej,

- doskonalenie poznanych umiejętności w małych grach,

- doskonalenie ogólnej sprawności (zajęcia motoryczne i gimnastyczne)

- zajęcia ze sportów uzuepłniających (m.in. koszykówka, unihokej, badminton, lekkoatletyka),

Dodatkowo spacery oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

 

UWAGA

Pierwszego dnia 4 stycznia 2021 wszystkie zajęcia będą odbywały się na obiektach PZS nr 4 w Wejherowie (nie planujemy w tym dniu trenować z dziećmi na zewnątrz, jeśli wyjdziemy na zewnątrz to tylko w okolice szkoły na spacer, ale nie na trening). W poniedziałek dziecko powinno mieć ze sobą w plecaku buty halówki (przed wejściem na salę dzieci muszą zmienić obuwie), koszulkę i spodenki sportowe, getry piłkarskie, ochraniacze, dodatkowo bramkarze mogą zabrać rękawice bramkarskie. Można dziecku włożyć do plecaka jakiś owoc bądź kanapkę.

Prosimy żeby dzieci posiadały PODPISANY BIDON (lub butelkę). Wodę będziemy dzieciom uzupełniać na bieżąco. Nie trzeba zabierać piłki. Prosimy też o nie dawanie dzieciom telefonów. W razie potrzeby prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z kierownikiem półkolonii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981).

 

P.S. Dziecko przychodząc na półkolonie powinno być przygotowane do ewentualnego spaceru na zewnątrz (zabawy na świeżym powietrzu na przyszkolnym placu). - generalnie prosimy ubierać dzieci na sportowo, żeby miały pełną swobodę ruchów.

Jeżeli będziemy mieli w planie TRENING na zewnątrz - podamy taką informację dzień wcześniej, tak żeby dzieci były przygotowane pod kątem odpowiedniego obuwia i stroju.

  

ZAPISY

Zapisy koordynuje trener Tadeusz Ciapa, tel. 502 560 648. Prosimy o wysyłanie SMS-a o treści - Imię i naziwsko dziecka, rocznik - termin półkolonii.

Termin 1 - 4-8 stycznia 2021

Rocznik 2010 /2011 (12 miejsc)

1. Wiktor Miłek

2. Krzysztof Rybicki

3. Olgierd Cichy

4. Miłosz Wiśniewski

5. Jan Guziuk

6. Jakub Turzyński

7. Adrian Konkol

8. Oskar Lange

4 wolne miejsca

 

Rocznik 2012/2013 (3x12 miejsc) 

1. Tomasz Bork

2. Bartek Sobiecki

3. Ignacy Nawrocki

4. Jakub Konkol

5. Leon Kandzora

6. Wojtek Janiszewski

7. Ksawery Lebiecki

8. Dawid Hebel

9. Stanisław Wiśniewski

10. Jakub Bauman 

11. Szymon Czwatschka

12. Filip Maciejewski

13. Wiktor Gołaszewski

14. Adam Miłek

15. Jakub Czoska

16. Konrad Wasilewski

17. Miłosz Czwatschka

18. Gustaw Rybiński

19. Jakub Nawrocki

20. Bruno Presz

21. Dominik Komosiński

22. Szymon Leśniak

23. Kamil Tarnowski

24. Antoni Polański

25. Michał Gorzelak

26. Hugo Dobrzewiński

27. Antek Tomaszewski

28. Kass Hubert

29. Maksymilian Musiał

30. Michał Lechmyc

31. Mikołaj Bochentyn

32. Miłosz Kummer

33. Grzegorz Wicon

34. Aleksander Fedoryniec

35. Antek Grubba

36. Tomasz Fetta

 

Termin 2 - 11-15 stycznia 2021

Rocznik 2010 /2011 

1. Oskar Lange

2. Tymon Giniewicz

3. Jan Wicki

4. Filip Wandersleben

5. Oskar Roppel

6. Leon Czurgiel

7. Filip Słowy

8. Jan Guziuk

9. Filip Knyba

10. Adrian Konkol (do środy 13 stycznia)

 

Rocznik 2012/2013/2014 

1. Olek Giniewicz

2. Filip Milewczyk

3. Jakub Czoska

4. Gustaw Rybiński

5. Cezary Mazurkiewicz

6. Dominik Komosiński

7. Paweł Kwidziński

8. Karol Kleszczewski

9. Filip Konkol

10. Bruno Presz

11. Szymon Klawitter

12. Maksymilian Musiał

13. Marek Albecki

14. Maja Rybus

15. Tymon Szur

16. Jakub Piesio

17. Janek Bulczak

18. Franek Lesner

19. Tobiasz Block

20. Adrian German

21. Franek Sobczak

22. Maja Jażdżewska

23. Antek Czerwionka

24. Olek Nowak

25. Piotr Żuchliński