Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Błękitne Dziewczyny - podsumowanie jesieni 2020

 Dziewczyny - jesień 2020

Po kilkuletniej współpracy z trenerem Jakubem Dulko w lipcu 2020 roku Błękitne Dziewczyny rozpoczęły treningi z Vladyslavem Kuchą. Trener Vladek  podsumował dla nas pierwsze pół roku i opowiedział jakie plany mają dziewczyny na kolejną rundę

Relacja trenera poniżej

...

"Głównym celem sportowym w sezonie 2020/2021 dla Błękitnych Dziewczyn był udział w Pomorskiej Lidze Trampkarek U-15, która zaczęła się we wrześniu 2020 roku. Mimo tego, że nasza drużyna składa się głównie z zawodniczek 13 letnich chcieliśmy pokazać się z tych rozgrywkach z dobrej strony.

Przygotowanie do tych rozgrywek rozpoczęły się już w lipcu. Od 10 do 16 sierpnia nasze zawodniczki trenowały na obozie we Wdzydzach Kiszewskich,

a po obozie oprócz regularnych treningów rozegrały sparingi z : 

  • Lotosem Gdańsk (dziewczyny U15), 
  • Barcą Bolszewo ( chłopcy 2007,2008), 
  • Błękitnymi Wejherowo ( chłopcy 2008/2009 B)

W pierwszym meczu ligowym nasze dziewczyny pewnie pokonały zespół „ Olimpico Malbork” 8-0. W tym wyjazdowym meczu Błękitne Dziewczyny zagrały agresywnie, wysokim pressingiem, dzięki któremu kontrolowały mecz. W drugim meczu zmierzyliśmy się z faworytem rozgrywek „AP Lotos Gdańsk”, Mimo porażki w tym meczu nasz zespół na tle starszych rywalek pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie można było dziewczynom odmówić zaangażowania i chęci do walki z mocniejszym przeciwnikiem. Podobny przebieg miało też spotkanie rewanżowe z drużyną z Gdańska. W pozostałych ligowych spotkaniach dwukrotnie wysoko pokonaliśmy drużynę Checz Gdynia, a w meczu decydującym o końcowym układzie tabeli ponownie pokonaliśmy Olimpico Malbork.

Dziewczyny zakończyły rundę jesienną na 2 miejscu i zdobyły awans do ogólnopolskiej ligi trampkarek (CLJ U-15), która zaczyna się wiosną 2021 w połowie marca. 

Oprócz rozgrywek ligowych dziewczyny regularnie rozgrywały sparingi z Błękitnymi chłopakami (2008/2009 B),  po raz kolejny zagrały z powodzeniem w WLPN - Kids, część dziewczyn uczestniczyła też w rozgrywkach ligowych w drużynach chłopięcych, a także była powoływana do Kadry Pomorza U-15. Wszystko to bardzo pomaga w rozwoju drużyny, dobrze też świadczy dobrze świadczy o poziomie sportowym poszczególnych zawodniczek, motywuje do ciężkiej pracy i poszerza możliwości.

Zimą będą trwały przygotowania do CLJ U-15, w której zagramy z następującymi drużynami

  • MKS Olimpia Szczecin,
  • KKP Warta Gorzów Wlkp.,
  • Warta Poznań,
  • AZS UAM Poznań,
  • MUKS PS Kostrzyn n/Odrą,
  • KKPK Medyk Konin,
  • AP Lotos Gdańsk.

Liga startuje już 13/14 marca 2021 a na pierwszy mecz Błękitne Dziewczyny udadzą się do Szczecina. Pełny terminarz TUTAJ"

Zespół : Nikola Rykowska (bramkarz) , Pola Fornal, Olivia Solis, Maja Socha, Oliwia Cielecka (kapitan), Anna Zmudczyńska, Roksana Stenka, Alicja Miszewska, Agnieszka Zakrzewska, Zofia Grzona, Nina Abe, Maja Kosyn, Amelia German, Angelika Migga, Aleksandra Rozalewicz, Antonina Janca, Natalia Ziemann, Daria Baranowska, Oliwia Cholewińska, Amelia Myller, Monika Brzezińska, Blanka Grubba.

Trener : Vladyslav Kucha

 

Sposnsorem zespołu Błękitnych Dziewczyn jest Hotel Olimp, z którym nasza Akademia od lat bardzo dobrze współpracuje.  Za wszelką pomoc bardzo serdecznie w imieniu dziewczyn dziękujemy.

Przy okazji zapraszamy też zainteresowane grą w piłką dziewczyny do gry w naszej Akademii. "         

logo-HotelOLIMP