Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Turnieje Wejher Cup 2021 - odwołane.

wejher cup 2021 plakat

 

Z przykrością informujemy, że wszystkie planowane przez nas turnieje się nie odbędą ze względu na ograniczenia związane z COVID-19. Bardzo przepraszamy, za związane z tym utrudnienia.

... 

Rocznik 2008 - 30-31 stycznia 2021 - turniej odwołany

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP 1 Reda I 

4. AP 1 Reda II

5. Dragon Pomorze I

6. Dragon Pomorze II

7. Jantar Ustka

8. Kaszuby Połchowo - dziewczyny

9. Błękitni Wierzchucino

10. MKS Lew Lębork / GKS Linia I

11. Barca Bolszewo

12. MKS Lew Lębork / GKS Linia II

13. Iskra Szemud

14. Bałtyk Gdynia

15. AP Kowale

16. UKS GAP Bruskowo Wielkie

17. Jantarek Władysławowo

18. Salos Rumia

Zapisy koordynuje trener : Krzysztof Jezierski tel. 509 634 624

 

Rocznik 2009 - 6-7 lutego 2021 - turniej odwołany

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Jantar Ustka

4. AP 1 Reda I

5. AP 1 Reda II

6. GOSRIT Luzino

7. Barca Bolszewo

8. AP Cassubian

9. Błękitni Wejherowo 2010

10. Wicher Kobyłka I

11. Wicher Kobyłka II

12. Arka Gdynia

13. GAP Dąbrowa

14. Dargon Pomorze I

15. Dragon Pomorze II

16. Gryf Tczew I

17. Gryf Tczew II

18.

Zapisy koordynuje trener Jakub Przybylski tel. 668 343 527

 

Rocznik 2010 - 23-24 stycznia 2021 - turniej odwołany

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP 1 Reda I

4. AP 1 Reda II

5. Sztorm Kosakowo

6. Zatoka Puck I

7. Zatoka Puck II

8. Kaszuby Połchowo

9. Korona Żelistrzewo

10. Jantarek Władysławowo

11. UKS GAP Bruskowo Wielkie

12. AP Diego Lębork

13. Iskra Szemud

14. Bałtyk Gdynia

15. KP Jantarek Władysławowo

16. UKS Cisowa Gdynia

17. Gryf Słupsk

18.

Zapisy koordynują trenerzy  Wojciech Wasiek - tel. 696 446 563, Marcin Funk - tel. 506 859 821

 

Rocznik 2011 - 20-21 lutego 2021 - turniej odwołany

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. GKS Przodkowo

4. AP Orzełki

5. Żaki Sławno

6. Iskra Szemud

7. UKS Cisowa Gdynia

8. APK Jedynka Kartuzy I

9. APK Jedynka Kartuzy II

10. Diego Lębork

11. Bałtyk Gdynia

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Zapisy koordynują trenerzy  Jakub Dulko tel. 608 083 816 i Łukasz Czarnecki tel. 663 360 393

 

Rocznik 2012 - 27-28 lutego 2021 - turniej odwołany

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Lechia Gdańsk I

4. Lechia Gdańsk II

5. Kaperki Puck - dziewczyny

6. GKS Przodkowo

7. Jaguar Gdańsk

8. Dragon Bojano I

9. Dragon Bojano II

10. AP Orzełki

11. Jantarek Władysławowo

12. Pogoń Lębork

13. Jedynka Kartuzy I

14. Jedynka Kartuzy II

15. U2 Bytów

16. AP Cassubian

17. AP Karol Piątek

18. KS Santana Wielki Klincz

lista rezerwowa

KP Jantarek Władysławowo

Zapisy koordynuje trener Łukasz Kostuch tel. 721 108 920

 

 

Rocznik 2013 - 13-14 lutego 2021 - turniej odwołany

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP 1 Reda I

4. AP 1 Reda II

5. Jaguar Gdańsk I

6. Jaguar Gdańsk II

7. AP KP Gdynia

8. Salos Rumia

9. Jantarek Władysławowo

10. Arka Gdynia

11. Pogoń Lębork

12. Stolem Gniewino

13. AP Diego Lębork

14. Gedania Gdańsk

15. UKS Cisowa Gdynia

16.

17.

18.

Zapisy koordynuje trener Krzysztof Karmazy tel. 697 026 858