Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - wiosna 2020

top wlpnkids w2020

W rozegranej w czerwcu Wejherowskiej Lidze Piłki Nożnej dla dzieci - WLPN Kids - wiosna 2020 wzięło udział ponad 120 dzieci w trzech kategoriach wiekowych. Łącznie na starcie stanęło aż 18 drużyn (5 w kategorii Młodzików, 5 w kategorii Orlików i 8 w kategorii Żaków).

Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci którzy od samego początku wspierali inicjatywę zorganizowania tych rozgrywek poprzez swoje głosy w Budżecie Obywatelskim miasta Wejherowa. Dziękujemy też za stałe wsparcie udzielane nam w trakcie rozgrywek, a także za wzorowe podejście do spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem WLPN Kids. Blisko 100% frekwencja praktycznie na każdej kolejce rozgrywek jest dla nas największą satysfakcją.

Cieszymy, się że z roku na rok rośnie świadomość celu tego typu rozgrywek. Popularyzowanie piłki nożnej, zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami i zawierania nowych znajomości, nauka samodzielnego rozwiązywania trudnych sytuacji, nauka odpowiedzialności za siebie i drużynę, promowanie postawy fair-play to cele które zrealizowaliśmy w ramach projektu WLPN Kids.

Oczywiście dziękujemy również dzieciom, za sportowy wysiłek i zaangażowanie. Oglądanie waszej rywalizacji sportowej było dla nas wielką przyjemnością. Już dziś zapraszamy was do udziału w kolejnej edycji WLPN Kids.

Poniżej zdjęcia wszystkich drużyn i opis rywalizacji we wszystkich kategoriach wiekowych

... 

Kategoria - Junior D - Młodziki

Niedziela, 7 czerwca 2020, godz. 8.45 - 11.15 (boisko Jamajka)

Drużyny

Wyniki

Cytrynki - Jagódki                    0-0

FC Kapcie - Pomarańczki        0-0

Cytrynki - Rzodkiewki             3-0 (Socha, Cielecka, Kosyn)

Jagódki - Pomarańczki            3-2 (Kownatke, Ptach 2 - Maciejewski, Garstkowiak)

Cytrynki - FC Kapcie                1-0 (Kosyn)

Jagódki - Rzodkiewki               2-2 (Kownatke, Sobolewski - Gajewski 2)

Cytrynki - Pomarańczki           2-0 (Kosyn 2)

Cytrynki - Rzodkiewski            1-0 (gol samobójczy)

Jagódki - FC Kapcie                  0-0

Cytrynki - Jagódki                     0-0

Pomarańczki - Rzodkiewki      1-1 (Wójcik - Gajewski)

Jagódki - FC Kapcie                  0-1 (Labudda)

FC Kapcie - Pomarańczki        1-0 (Bednarz)

Pomarańczki - Rzodkiewki     2-2 (Garstkowiak, gol samobójczy - Gajewski 2)

FC Kapcie - Rzodkiewski         1-2 (Sobiecki - Gajewski, Mudlaff)

 

 

Niedziela 14 czerwca 2020, godz. 8.45 - 11.15 (boisko Jamajka)

Drużyny,

ZDJĘCIA

Wyniki

Cytrynki - FC Kapcie                  1-0 (Grzona)

Jagódki - Pomarańczki              0-0

Rzodkiewki - FC Kapcie            0-1 (Sobiecki)

Cytrynki -Pomarańczki             0-0 

Jagódki - Rzodkiewki                0-0

Cytrynki - Jagódki                     3-0 (Kosyn, Grzona, Socha)

FC Kapcie - Pomarańczki         1-2 (Sobiecki - Formella, Kalkowski) 

Rzodkiewki - Cytrynki              0-0

Jagódki - FC Kapcie                  2-1 (Ptach 2 - Spławiński)

Pomarańczki - Rzodkiewki      0-0

Cytrynki - FC Kapcie                 0-1 (Bednarz)

Jagódki - Pomarańczki             0-0  

Rzodkiewki - FC Kapcie           0-1 (Bednarz)

Cytrynki - Pomarańczki           3-1 (Kosyn 2, Grzona - Garstkowiak)

 

Jagódki - Rzodkiewki               1-1 (Ptach - Gajewski)

 

 

 

Środa, 17 czerwca 2020, godz. 8.45 - 12.00 (boisko Jamajka)

Drużyny

Cytrynki WLPNKids w2020

Cytrynki : Olivia Solis, Maja Socha, Ania Zmudczyńska, Zosia Grzona, Amelia German, Maja Kosyn, Nikola Rykowska, Oliwia Cielecka (C)

 

Pomaranczki WLPNKids w2020

Pomarańczki : Michał Wójcik, Szymon Kalkowski, Artur Garstkowiak, Mikołaj Sułkowski, Olek Formella, Nikodem Patelczyk, Olek Kruszyński, Antek Maciejewski, Bartek Reszka (C)

 

Rzodkiewki WLPNKids w2020

Rzodkiewki : Jarek Szyszkowski, Konrad Wasilka, Dawid Gapiński, Dorian Zaworski, Filip Langiewicz, Michał Wojciechowski, Alan Mudlaff, Mateusz Gajewski (C)

 

FCKapcie WLPNKids w2020

FC Kapcie : Dominik Bednarz, Piotr Sobiecki (C), Marcin Spławiński, Leon Ciapa, Nikodem Labudda, Aleks Malc, Bartek Knut, Michał Reszka

 

Jagodki WLPNKids w2020

Jagódki : Kacper Szurpit, Nikodem Kownatke, Piotr Kuczyński, Maciej Drozdowski, Stanisław Behmke, Gracjan Ptach, Filip Megger, Nikodem Sobolewski, Mateusz Krause (C), Michał Szur (nb) 

 

ZDJĘCIA

Wyniki 

Cytrynki - Jagódki                      1-0 (Kosyn)

FC Kapcie - Pomarańczki         1-0 (Bednarz) 

Rzodkiewki - Jagódki                0-3 (Kowntake 2, Ptach)

Cytrynki - FC Kapcie                 2-1 (Kosyn 2 - Bednarz)

Pomarańczki - Rzodkiewki      2-0 (Garstkowiak, Maciejewski)

Jagódki - FC Kapcie                  2-1 (Kownatke, Sobolewski - Bednarz)

Cytrynki - Pomarańczki            1-1 (Kosyn - Maciejewski)

Rzodkiewki - FC Kapcie           0-2 (Bednarz)

Jagódki - Pomarańczki             0-0

Rzodkiewki - Cytrynki              0-1 (Kosyn)

 

Tabela po meczach grupowych (po 16 meczach)

1. Cytrynki                 35 punktów        19-4

2. FC Kapcie             23 punkty           13-12

3. Jagódki                 21 punktów        13-12

4. Pomarańczki       15 punktów         11-15

5. Rzodkiewki          10 punktów        8-21

 

Faza play-off

2-5 - FC Kapcie - Rzodkiewki              2-0 (Labudda, Bednarz)

3-4 - Jagódki - Pomarańczki               1-2 (Kowntatke - Garstkowiak, Formella)

Rzodkiewki - Jagódki                            1-1 k. 1-0 (Gajewski - Ptach)

1/2 finału

FC Kapcie - Pomarańczki                        0-1 (gol samobójczy)

Cytrynki - Rzodkiewki                             1-0 (Zmudczyńska)

Mecz o 3 miejsce

FC Kapcie - Rzodkiewki                          0-1 (Mudlaff)

Mecz o 1 miejsce

Cytrynki - Pomarańczki                          0-0 k. 2-1 (Kosyn, German - Maciejewski) - FILM 

 

Końcowa klasyfikacja :

1. Cytrynki

2. Pomarańczki

3. Rzodkiewki

4. FC Kapcie

5. Jagódki

 

Strzelcy :

12 goli - Maja Kosyn

9 goli - Dominik Bednarz

8 goli - Mateusz Gajewski

7 goli - Gracjan Ptach

6 goli - Nikodem Kownatke

5 goli - Artur Garstkowiak

3 gole - Zosia Grzona, Piotr Sobiecki

2 gole - Maja Socha, Nikodem Sobolewski, Nikodem Labudda, Antek Maciejewski, Olek Formella, Alan Mudlaff

1 gol - Ania Zmudczyńska, Oliwia Cielecka, Marcin Spławiński, Michał Wójcik, Szymon Kalkowski

+ 3 gole samobójcze

 

Wyróżnieni zawodnicy :

top3 wlpnkids w2020 jd

Maja Kosyn (Cytrynki), Nikola Rykowska (Cytrynki), Bartek Reszka (Pomarańczki)

 

Zwycięzcy konkursów technicznych : 

Oliwia Cielecka (żonglerka)

Piotr Sobiecki (strzał z połowy)

Dawid Gapiński (strzał z połowy do małej bramki)

Alan Mudlaff (rzuty karne)

zwkonkursu wlpnkids w2020 JD

 

Kategoria - Junior E - Orliki

Niedziela, 7 czerwca 2020, godz. 11.30 - 14.00 (boisko Jamajka)

Drużyny

Wyniki

Wojojki - Cytrynki                           3-0 (Weremko 2, Płotek 1)

 

Mocarze - Liverpool                        0-1 (Richert)

FC Drewniaki - Wojojki                  1-2 (Lis - Weremko, Adamczyk)

Cytrynki - Mocarze                         0-0

Liverpool - FC Drewniaki              1-2 (Rybus - Lis 2)

Wojojki - Mocarze                          5-0 (Dawidowski, Płotek, Weremko, Szymon 2)

Cytrynki - Liverpool                       2-1 (Gosz, Rozalewicz - Richert)

FC Drewniaki - Mocarze               0-1 (W. Puzdrowski)

Wojojki - Liverpool                        5-1 (Płotek 3, Weremko, Olewczyński - Richert)

Cytrynki - FC Drewniaki              1-0 (Gosz)

Wojojki - Cytrynki                        1-1 (Weremko - Rozalewicz)

Mocarze - Liverpool                     1-2 (W. Puzdrowski - Miks, Richert)

FC Drewniaki - Wojojki              0-2 (Olewczyński 2) 

Cytrynki - Mocarze                      2-0 (Rozalewicz, Gosz)

Liverpool - FC Drewniaki           1-1 (Pożarowszczyk - Lis)

 

 

 

Niedziela 14 czerwca 2020, godz. 11.30 - 14.00 (boisko Jamajka)

Drużyny

ZDJĘCIA

Wyniki

Wojojki - Mocarze                       2-1 (Płotek 2 - Hzauka)

 

Cytrynki - Liverpool                   0-1 (Dettlaff)

Mocarze - FC Drewniaki           0-0   

Wojojki - Liverpool                    1-2 (Weremko - Richert 2)

Cytrynki - FC Drewniaki           1-0 (Bradel)

Wojojki - Cytrynki                      0-1 (German) 

Mocarze - Liverpool                  2-0 (K. Miąskowski, W. Puzdrowski)

FC Drewniaki - Wojojki           0-3 (Olewczyński, Piecha, Płotek)

Cytrynki - Mocarze                   2-1 (German, Bradel - M. Wojciechowski)

Liverpool - FC Drewniaki        1-2 (Richert - Knut, Lis)

Wojojki - Mocarze                    2-0 (Adamczyk, Płotek)

Cytrynki - Liverpool                3-1 (Bradel 2, German - Dettlaff)

FC Drewniaki - Mocarze        1-1 (Knut - Hazuka)

Wojojki - Liverpool                 6-0 (Farkowski, Weremko 2, Płotek 2, Olewczyński)

Cytrynki - FC Drewniaki        1-0 (German)

 

 

Czwartek, 18 czerwca 2020, godz. 8.45 - 12.00 (boisko Jamajka)

Drużyny

Cytrynkim WLPNKids w2020

Cytrynki : Pola Fornal, Michał Gosz, Hubert Bradel, Tosia Janca, Ola Rozalewicz, Milena Bąkowska, Amelia German (C)

 

FCDrewniaki WLPNKids w2020

FC Drewniaki : Sebastian Brodzisz, Mikołaj Kłosowski, Krystian Dończyk, Marcel Wika, Paweł Lis, Bartek Knut (C), Marcel Hincke, Szymon Pułkownik, Maciej Kreft (nb), Kacper Radomski (nb)

Wojojki WLPNKids w2020

Wojojki : Patryk Olewczyński, Dawid Piecha, Piotr Bistram, Szymon Adamczyk, Tymek Dawidowski, Wojtek Weremko (C), Mateusz Farkowski, Olek Płotek

Liverpool WLPNKids w2020

Liverpool : Dorian Richert, Szymon Stuba, Jakub Dettlaff, Tomek Miąskowski, Filip Rybus, Bartek Szwarc (C), Wiktor Miks, Franek Pożarowszczyk

Mocarze WLPNKids w2020

Mocarze : Maciej Hazuka, Wojtek Puzdrowski, Krzysiu Miąskowski, Krzysiu Puzdrowski, Antek Walczyk, Maciej Wojciechowski, Michał Bach, Aleks Ojowski

ZDJĘCIA

Wyniki 

Wojojki - Cytrynki                      1-1 (Farkowski - Gosz) 

Mocarze - Liverpool                  1-1 (Hazuka - Dettlaff)

FC Drewniaki - Wojojki           1-1 (Knut - Weremko)

Cytrynki - Mocarze                   1-0 (Gosz)

Liverpool - FC Drewniaki        1-1 (Richert - Lis)

Wojojki - Mocarze                    0-0

Cytrynki - Liverpool                1-1 (German - Richert)

FC Drewniaki - Mocarze        1-0 (Knut)

Wojojki - Liverpool                 1-2 (Płotek - Richert, Miks)

 

Cytrynki - FC Drewniaki        0-2 (Lis, Knut)

 

Tabela po meczach grupowych (po 16 meczach) :

1. Wojojki              31 punktów     35-11 - awans do 1/2 finału

2. Cytrynki            31 punktów     17-12

3. Liverpool           19 punktów     17-29

4. FC Drewniaki   17 punktów      12-17

5. Mocarze             11 punktów      8-20

 

Faza play-off

2-5 - Cytrynki - Mocarze                         2-0 (Gosz, Bradel)

3-4 - Liverpool - FC Drewniaki           2-1 (Miks, Richert - Lis)

Mocarze - FC Drewniaki                        0-3 (Lis 2, Knut)

1/2 finału

Cytrynki - Liverpool                               7-0 (Gosz 3, Bradel 3, Bąkowska)

Wojojki - FC Drewniaki                       0-0 k. 0-2

Mecz o 3 miejsce

Wojojki - Liverpool                                0-0 k. 2-0

Mecz o 1 miejsce

Cytrynki - FC Drewniaki                      3-1 (Gosz 2, Bradel - Lis)

 

Końcowa klasyfikacja :

1. Cytrynki

2. FC Drewniaki

3. Wojojki

4. Liverpool

5. Mocarze

 

Strzelcy : 

11 goli - Olek Płotek, Michał Gosz, Paweł Lis

10 goli - Wojtek Weremko, Dorian Richert

9 goli - Hubert Bradel

6 goli - Bartek Knut

5 goli - Amelia German, Patryk Olewczyński

4 gole - Szymon Adamczyk

3 gole - Wojtek Puzdrowski, Maciej Hazuka, Wiktor Miks, Jakub Dettlaff

2 gole - Mateusz Farkowski

1 gol - Tymek Dawidowski, Dawid Piecha, Milena Bąkowska, Krzysiu Miąskowski, Maciej Wojciechowski, Filip Rybys, Franek Pożarowszczyk

 

Wyróżnieni zawodnicy :

Mateusz Farkowski (Wojojki), Hubert Bradel, Michał Gosz (Cytrynki) oraz Paweł Lis (FC Drewniaki) i Olek Płotek (Wojojki) 

top5 wlpnkids w2020 je

 

Zwycięzcy konkursów technicznych :

Bartek Knut (żonglerka)

Krystian Dończyk (rzuty karne)

 

Kategoria - Junior F - Żaki

W kategorii żaków wzięło udział 8 drużyn (47 dzieci). Rozegrano 3 pełne kolejki spotkań system każdy z każdym. Wszystkie drużyny rozegrały po 21 meczów. Wyniki zapisywaliśmy, jednak ustalenie klasyfikacji nie było głównym celem. Wszystkie dzieci otrzymały na zakończenie pamiątkowe medale i drużynowe zdjęcia. Wyróżniający się zawodnicy (Oskar Lange, Olivia Cholewińska, Ksawery Lebiecki, Tomek Małecki i Jakub Koszałka) otrzymali również pamiątkowe statuetki.

top5 wlpnkids w2020 jf 

Środa, 3 czerwca 2020, godz. 17.00 - 19.30 (boisko w Kąpinie)

Drużyny

Wyniki 1 kolejki

 

Młody Ajax – Żółte Tygrysy              3-1

Starszy Ajax – Błękitni                      0-1

Wejherowo –  PSG                             0-0

Chelsea –  Diabełki                            0-4

 

Młody Ajax – Starszy Ajax               2-2

Diabełki – Żółte Tygrysy                  0-1

Wejherowo – Błękitni                      2-0

Chelsea – PSG                                   1-2

 

Młody Ajax – Wejherowo               3-2

Starszy Ajax – Żółte Tygrysy         2-2         

Diabełki – PSG                                 2-0

Chelsea – Błękitni                            0-4

 

Starszy Ajax – Wejherowo             0-3

Młody Ajax – Chelsea                     1-1

PSG – Żółte Tygrysy                       3-3 

Diabełki – Błękitni                          2-5

 

Starszy Ajax – Chelsea                  2-1

Wejherowo – Żółte Tygrysy         0-1

Młody Ajax – Diabełki                  1-2 

PSG – Błękitni                                3-4

 

Wejherowo – Chelsea                  3-1

Starszy Ajax – Diabełki               0-1

Błękitni – Żółte Tygrysy             2-2

Młody Ajax – PSG                       0-0

 

Wejherowo – Diabełki               0-2 

Chelsea – Żółte Tygrysy            2-2 

Starszy Ajax – PSG                     1-1

Młody Ajax – Błękitni                1-4

 

  

 

 

Środa 10 czerwca 2020, godz. 17.00 - 19.30 (boisko w Kąpinie)

Drużyny

ZDJĘCIA

Wyniki 2 kolejki

 

Młody Ajax – Żółte Tygrysy              0-2     

Starszy Ajax – Błękitni                       1-1

Wejherowo –  PSG                              3-0

Chelsea –  Diabełki                             1-1

 

Młody Ajax – Starszy Ajax               1-2 

Diabełki – Żółte Tygrysy                  0-0

Wejherowo – Błękitni                       1-3

Chelsea – PSG                                    2-2

 

Młody Ajax – Wejherowo                1-1               

Starszy Ajax – Żółte Tygrysy          1-0

Diabełki – PSG                                  1-2

Chelsea – Błękitni                            1-2

 

Starszy Ajax – Wejherowo             0-1

Młody Ajax – Chelsea                     1-0 

PSG – Żółte Tygrysy                       4-1

Diabełki – Błękitni                         2-0

 

Starszy Ajax – Chelsea                 3-2     

Wejherowo – Żółte Tygrysy        2-1

Młody Ajax – Diabełki                 1-3

PSG – Błękitni                               0-3

 

Wejherowo – Chelsea                 0-1

Starszy Ajax – Diabełki              1-2

Błękitni – Żółte Tygrysy             3-1

Młody Ajax – PSG                       1-3

 

Wejherowo – Diabełki              0-1 

Chelsea – Żółte Tygrysy           1-3

Starszy Ajax – PSG                   1-0   

Młody Ajax – Błękitni              0-2

 

 

 

Środa, 17 czerwca 2020, godz. 17.00 - 19.30 (boisko w Kąpinie)

Drużyny

Blekitni WLPNKids w2020

Błękitni : Adam Kuczyński, Kuba Bauman, Nikodem Potrykus, Jasiu Dampc, Oskar Lange (C)

 

Chelsea WLPNKids-w2020

Chelsea : Patryk Olewczyński (C), Tomek Małecki, Adrian Kuliś, Kacper Labuhn, Dawid Brzózka (nb), Marcel Maszota (nb), Piotr Pleger (nb)

Diabelki WLPNKids w2020

Diabełki : Zosia Posańska, Maja Hebel, Judyta Piwka, Amelia Kloka, Olivia Cholewińska (C), Julia Jabłecka (nb), Julia Posańska (nb)

MlodyAjax WLPNKids w2020

Młody Ajax : Leon Kandzora, Filip Konkol, Seweryn Kowalewski, Bruno Presz, Filip Nowicki (C)

PSG WLPNKids w2020

PSG : Bartek Sobiecki, Wojtek Janiszewski, Ksawery Jezierski (C), Miłosz Czwatschka, Adam Skrzypek (nb), Wiktor Komor (nb)

StarszyAjax WLPNKids w2020

Starszy Ajax : Jakub Turzyński, Tymek Kosiński, Jaś Guziuk (C), Kuba Koszałka, Wojtek Mampe

Wejherowo WLPNKids w2020

Wejherowo : Szymon Czwatschka, Wojtek Kierznikowicz (C), Maciej Wojciechowski, Dominik Mielewski, Paweł Kwidziński, Jan Krzebietke (nb)

ZolteTygrysy WLPNKids w2020

Żółte Tygysy : Bartek Chlechowicz (C), Gucio Rybiński, Dominik Komosiński, Michał Łuniewski, Ksawey Lebiecki, Michał Angel (nb)

 

ZDJĘCIA

Wyniki 3 kolejki

Młody Ajax – Żółte Tygrysy          1-1 

Starszy Ajax – Błękitni                  0-1  

Wejherowo –  PSG                         1-1

Chelsea –  Diabełki                        1-4

 

Młody Ajax – Starszy Ajax           1-2

Diabełki – Żółte Tygrysy             0-0 

Wejherowo – Błękitni                  0-1

Chelsea – PSG                               1-3

 

Młody Ajax – Wejherowo          1-2

Starszy Ajax – Żółte Tygrysy    4-2

Diabełki – PSG                            2-1

Chelsea – Błękitni                      0-2 

 

Starszy Ajax – Wejherowo       0-3

Młody Ajax – Chelsea               1-1

PSG – Żółte Tygrysy                 0-3

Diabełki – Błękitni                   2-2

 

Starszy Ajax – Chelsea            3-1

Wejherowo – Żółte Tygrysy   2-2

Młody Ajax – Diabełki            0-3

PSG – Błękitni                           1-2

 

Wejherowo – Chelsea              2-1

Starszy Ajax – Diabełki           0-2 

Błękitni – Żółte Tygrysy         3-0 

Młody Ajax – PSG                   1-4

 

Wejherowo – Diabełki           1-2

Chelsea – Żółte Tygrysy        4-0

Starszy Ajax – PSG                2-1

Młody Ajax – Błękitni          1-3

  

Klasyfikacja końcowa

1. Błękitni                51 punktów     48-20

2. Diabełki              46 punktów     38-17

3. Wejherowo        31 punktów      29-22

4. Starszy Ajax      31 punktów      27-29

5. PSG                     24 punkty        31-35

6. Żółte Tygrysy    23 punkty        28-37

7. Młody Ajax        15 punktów     22-41

8. Chelsea               11 punktów     23-45

 

Rozgrywki WLPN Kids zostały zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu obywatelskiego Miasta Wejherowa

BO w Wejherowie