Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zapraszamy do udziału w turnieju przyjaciół WAPN Błękitni w kategorii (+35)

turniejprzyjaciol2020m

Drodzy sympatycy WAPN Błękitni Wejherowo w podziękowaniu za Wasze stałe wsparcie postanowiliśmy zorganizować turniej piłkarski dla przyjaciół WAPN Błękitni Wejherowo.

Do udziału w turnieju zapraszamy 

  • rodziców dzieci trenujących w naszej Akademii (bez ograniczeń wiekowych)
  • rodziców naszych absolwentów (bez ograniczeń wiekowych)
  • zawodników powyżej 35 lat którzy od lat występują w organizowanej przez nas Wejherowskiej Lidze Piłki Nożnej lub z którymi spotykamy się przy różnych okazjach na boisku
  • wszystkich przyjaciół WAPN Błękitni Wejherowo powyżej 35 lat

Poniżej szczegóły

...

Termin : 28 czerwca 2020 (niedziela), godz. 15.00 - 19.00

Miejsce : boisko trawiaste w Kąpinie

Warunki udziału : wiek powyżej 35 lat (rocznik 1985 i starsi), rodzice dzieci trenujących w naszej Akademii i rodzice absolwentów bez ograniczeń wiekowych, dobry stan zdrowia umożliwiający grę w piłkę nożną

Koszt : udział w tunieju dla uczestników jest bezpłatny (nie ma wpisowego), koszty organizacji turnieju (w szczególności przygotowania boisk i obsługi turnieju) pokryjemy z wpłat które wpłynęły na nasze konto po zakupie przez przyjaciół naszej Akademii biletów na mecz Błękitni Wejherowo vs KS Koronawirus (łącznie 880 zł). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej Akademii. 

Cel turnieju : integracja przyjaciół WAPN Błękitni Wejherowo (celem turnieju nie będzie wyłonienie zwycięzcy, ani ustalenie klasyfikacji miejsc, chociaż oczywiście liczymy na pełne zaangażowanie w sportową rywalizację wszystkich uczestników i wysoki poziom gry :)

ZAPISY : 

Zgłoszenia drużyn do turnieju przyjmuje Tadeusz Ciapa - prosimy o wysłanie SMS-a o treści TURNIEJ, nazwa drużyny, imię i nazwisko kapitana na numer 502 560 648 (np. TURNIEJ, Błękitni, Jan Kowalski)

Zapraszamy również osoby które nie mają żandej drużyny, a chciałyby zagrać, SMS o treści TURNIEJ, imię i nazwisko, rocznik na numer 502 560 648 (np. TURNIEJ, Jan Nowak, 1980)

Ilość drużyn : 6-10

Przewidywany system rozgrywek : każdy z każdym, lub inny (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Przepisy gry : gramy Fair Play, bramkarz + 6 zawodników w polu. 

 

Zapisane drużyny (kapitan drużyny)

1. Rodzice - GRYF 2006 (Mariusz Klimczak/Łukasz Plotzki)

2. B&W (Marcin Tarnowski)

3. Rodzice 2012 (Marcin Bauman)

4. ProSport (Jaromir Jeżowski)

5. Rodzice 2014 (Patryk Piesio) 

6.

7.

8.

9.

10.

(zapisy drużynowe koordynuje Tadeusz Ciapa, SMS o treści TURNIEJ, nazwa drużyny, imię i nazwisko kapitana na numer 502 560 648 (np. TURNIEJ, Błękitni, Jan Kowalski)

 

Osoby zapisane indywidualnie :

1. Szymon Kaczykowski

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

(zapisy indywidualne koordynuje Tadeusz Ciapa, SMS o treści TURNIEJ, imię i nazwisko, rocznik na numer 502 560 648 (np. TURNIEJ, Jan Nowak, 1980)