Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Komunikat organizacyjny 30.03.2020

komunikat organizacyjny

 

 

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd WAPN Błękitni Wejherowo, podjął kilka decyzji w sprawie bieżacego funkcjonowania Akademii. 

Szczegóły poniżej

...

Szanowni rodzice

Obecna sytuacja dotyka nas wszystkich, przede wszystkim nasze rodziny, naszych znajomych, a także nasze Stowarzyszenie. Po raz pierwszy od powstania Akademii w 2011 roku zmuszeni byliśmy zawiesić prowadzenie treningów. Odwołaliśmy też planowane przez nas wyjazdy na Weekend z Piłką, turnieje, mecze ligowe czy towarzyskie. Wprowadzone w Polsce 11 marca 2020 przepisy zostały w osatnim czasie jeszcze zaostrzone. Zdajemy sobie sprawę, że w tej chwili ważny jest tylko jeden "mecz", a mianowicie mecz przeciwko koronawirusowi. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich ten MECZ wygramy i wrócimy do normalności. Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy wkładają mnóstwo serca i zaangażowania w tą nierówną momentami walkę. #Jesteśmy z WAMI

jestesmy z WAMI

Bardzo też DZIĘKUJEMY za okazywane przez wielu ludzi wsparcie i dobre słowo o naszej Akademii, bo w tych trudnych chwilach jest ono bezcenne. Wierzymy, że Błękitna Rodzina, którą tworzyliśmy przez ostatnie 9 lat wspólnie przetrwa ten trudny okres. Pragniemy, aby nasi zawodnicy dalej mogli rozwijać swoją pasję życiową oraz pozostali w dobrej kondycji sportowej. W związku z brakiem możliwości prowadzenia treningów na boiskach postanowiliśmy prowadzić treningi online na żywo z sali gimnastycznej przedszkola Mapeciaki, któremu serdeczenie dziękujemy za udostępnienie tego miejsca. Bardzo się cieszymy z tak licznego udziału dzieci w tych zajęciach. Wierzymy, że te treningi (spotkanie z trenerami i kolegami z drużyny, zamieszczane po treningach filmiki) będą dla dzieci odskocznią i wsparciem psychicznym.

Dla naszej Akademii i trenerów pracujących w niej to także trudny czas i sprawdzian jak sobie poradzimy. W chwili obecnej część trenerów pracuje przy treningach online, a pozostali angażują się w prace przy boisku w Kąpinie.

trenerzy treningi online

 

Robimy wszystko, żeby utrzymać Akademię w takiej kondycji, aby po powrocie do normalności dzieci mogły wrócić jak najszybciej do zajęć treningowych na boiskach. Informujemy, że nie zrezygnowaliśmy z planowanego przez nas ze sporym wyprzedzeniem zakupu traktorka do pielęgnacji boiska w Kąpinie, głównie dlatego że bardzo dużo prac przy boisku można wykonać właśnie w okresie wiosennym. Bardzo dziękujemy firmie Garden Serwis z Bolszewa za udzielenie korzystnego rabatu i rozłożenie opłaty na raty. Rodziców którzy chcieliby nas wesprzeć w tym zakupie prosimy o wpłatę na konto Akademii z tytułem "Traktor", polecamy też korzystanie z usług firmy Garden Serwis.

traktorek

Finansowe funkcjonowanie naszego stowarzyszenia nie będzie łatwe. Podobnie jak wiele innych stowarzyszeń, czy firm prywatnych musimy w tej kwestii działać bardzo rozważnie. Zdajemy sobie sprawę, że tylko przy dlaszym wsparciu naszej działalności statutowej przez rodziców będziemy mogli ten czas przetrwać. Z drugiej strony wiemy, że nie tylko nasza Akademia borykać się będzie z trudną sytuacją finansową w związku z tym podjęliśmy następujące decyzje odnośnie opłat na działalność statutową Akademii

- obniżenie opłaty na działalność statutową Akademii w miesiącu kwietniu o 50% dla wszystkich  

- zawieszenie opłat na działalność statutową Akademi dla osób szczególnie dotkniętych panującą sytuacją (brak możliwości zarobku, trudna sytuacja rodzinna, inne) tu prosimy o informację SMSem (tel. 502 560 648) lub mailem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) sprawę będziemy rozpatrywać indywidualnie  

- dobrowolna opłata w wysokości 100% dla osób które mają możliwość i chciałyby wspomóc Akademię w tym trudnym czasie

Bardzo prosimy też o uzupełnienie wszelkich zaległych opłat za poprzednie miesiące.  

 

Planowany przez nas Weekend z Piłką - wiosna 2020 zmuszeni byliśmy na tą chwilę odwołać, wierzymy jednak że do organizacji tego tak lubianego przez dzieci wydarzenia będziemy mogli wrócić jesienią. W związku z tym prosimy państwa o możliwość przeniesienia poniesionej opłaty na Weekend z Piłką wiosna 2020 na jesień 2020. Osoby które chciałyby otrzymać zwrot całej kwoty już teraz proszone są o kontakt SMS-owy (tel. 502 560 648) bądź mailowy ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i podanie numeru konta na który ma być zrobiony przelew zwrotny.

 

Na tą chwilę nie odwołujemy planowanego przez nas obozu we Wdzydzach Kiszewskich (10-16 sierpnia 2020). W przypadku, gdyby obóz letni nie doszedł do skutku rodzice, którzy już wpłacili zaliczki otrzymają zwrot całej kwoty.

 

W tym trudnym okresie będziemy też szczególnie wdzięczni za przekazanie 1% podatku na działalność naszej Akademii nr KRS 0000402007.

1 procent dla Akademii

 

Wszystkim życzymy dużo zdrowia i wytrwałości. 

Zarząd WAPN Błękitni Wejherowo