Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Podsumowanie turniejów Wejher Cup 2020

wc2020 logotypynapism

 

Od 1 lutego do 7 marca 2020 na sali SP nr 6 w Wejherowie odbywały się turnieje halowe dla dzieci w ramach cyklu Wejher Cup. Łącznie w 7 turniejach wystąpiło aż 120 drużyn (899 dzieci) z 42 klubów. Dla najstarszych kategorii wiekowych (2008,2009,2010 i 2011) organizowaliśmy turnieje dwudniowe, które zostały rozegrane identycznym system. W pierwszym dniu odbywały się mecze eliminacyjne z podziałem na 3 grupy (A, B, C), a drugiego dnia rozgrywane były mecze finałowe również z podziałem na 3 grupy (Ekstraklasę, Ligę Europy i Ligę Mistrzów).

Dla najmłodszych (2012,2013, 2014) organizowaliśmy jednodniowyturniej Wejher Cup - Liga Mistrzów, bez klasyfikacji i bez zapisywania wyników.

Łącznie w ramach całego cyklu turniejów, w trakcie 94 godzin rywalizacji rozegrano aż 480 meczów w których padła niezliczona liczba goli.

Wszystkim trenerom, zawodnikom i rodzicom chcieliśmy w tym miejscu podziękować za udział i zaprosić na nasze kolejne turnieje.

Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Wejherowa, Staroście Powiatu Wejherowskiego, Prezesowi MZK Wejherowo i Dyrektorowi SP nr 6 w Wejherowie za objęcie honorowym patronatem i pomoc w organizacji naszych turniejów.

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Pomorskiemu - ZPN, Sali Zabaw Funky Monkey w Bolszewie, Hotelowi Olimp w Wejherowie za wsparcie turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy trenerom WAPN Błękitni Wejherowo, którzy włączyli się w pracę przy organizacji turnieju. Dziękujemy także absolwentom naszej Akademii którzy w trakcie turnieju pełnili rolę wolontariuszy.

Dziękujemy Pani Kasi Przybysz która w trakcie naszych turniejów wykonała wiele pięknych zdjęć i Tomkowi Myszewskiemu który zabezpieczał opiekę medyczną turniejów.

Poniżej podsumowanie statystyczne naszych turniejów

...

Liczba turniejów : 7

Liczba drużyn uczestniczących w turniejach : 120

Zdjęcia drużyn : LINK

Liczba meczów : 480

Liczba godzin : 94

Liczba klubów : 42

Lista klubów które wystawiły drużyny w naszych turniejach (kolejność alfabetyczna) :

1.       4 Your Future Soccer Academy

2.      AP Banino

3.      AP Cassubian

4.      AP Diego Lębork

5.      AP Gryf Słupsk

6.      AP Jedynka Reda

7.       AP Karol Piątek

8.      AP KP Gdynia

9.      AP Orzełki Starzyno

10.   APK Jedynka Kartuzy

11.    Arka Gdynia

12.   Bałtyk Gdynia

13.   Barca Bolszewo

14.   Błękitni Łęczyce

15.   Błękitni Wejherowo

16.   Fanbala Gowino

17.   GAP Dąbrowa

18.   GKS Kowale

19.   GOSRIT Luzino

20.  Kaszuby Połchowo

21.   Korona Żelistrzewo

22.  KS Jantaria Pobłocie

23.  Latarnik Choczewo

24.  Lew Lębork

25.  Marko-Gol Gdańsk

26.  Młode Orły Łeba

27.  My Football Schooll

28.  Orkan Rumia

29.  Orły Osowa

30.  Osiczanka Osice

31.   PKS Jastarnia

32.  Salos Rumia

33.  Sokół Bożepole Wielkie

34.  Sparta Sycewice

35.  Sportowa Jedyneczka Reda

36.  Stolem Gniewino

37.   Sztorm Kosakowo

38.  UKS Cisowa Gdynia

39.  UKS Dragon Bojano

40.  UKS Gol Brodnica

41.   Wicher Wierzchucino

42.  Zatoka Puck

 

Rocznik 2008

1. UKS Dragon Bojano

2. AP Jedynka Reda

3. Bałtyk Gdynia

 

Dragon Bojano WC2020 2008 LM1

Dragon Bojano : Mikołaj Wiziński, Jan Bzoma, Łukasz Kurkul, Szymon Szocik, Rafał Rutkowski, Szymon Tkaczyk, Mateusz Kunikowski, Dawid Daleki, Fabian Gaffke,

Trenerzy : Krzysztof Józefczak, Daniel Czuk 

Zwycięzcy Ligi Europy : GOSRIT Luzino

Zwycięzcy Ekstraklasy : Stolem Gniewino

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

 

Jakub Kur (AP Jedynka Reda)

Patryk Klonowski (Korona Żelistrzewo)

Szymon Tkaczyk (Dragon Bojano I)

Janko Marosi (Dragon Bojano II)

Marcel Szulc (Bałtyk Gdynia)

 

Rocznik 2009

1. Błękitni Wejherowo

2. AP Jedynka Reda

3. Orły Osowa

 

Błękitni Wejherowo WC2020 2009 LM1i5

Błękitni Wejherowo : Krystian Dzierzba, Bartosz Szulist, Kuba Słowi, Marcin Spławiński, Nikodem Tabor, Jan Strzecki, Nikodem Wejher, Tymoteusz Kwidziński

Trenerzy : Jakub Przybylski, Krzysztof Jezierski

Zwycięzcy Ligi Europy : Salos Rumia

Zwycięzcy Ekstraklasy : Orkan Rumia

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Aleks Kołata (AP 1 Reda)

Nikodem Tabor (BłękitnI Wejherowo)

Karol Mączka (AP 1 Reda)

Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo)

Krystian Dzierzba (Błękitni Wejherowo)

 

Rocznik 2010

1. AP Jedynka Reda

2. Błękitni Wejherowo

3. Sztorm Kosakowo

AP Jedynka Reda WC 2020 2010 LM1

AP Jedynka Reda : Aleks Kołata, Czarek Górniak, Ignacy Garski, Karol Mączka, Konrad Pielewicz, Jakub Kur, Piotr Skowroński, Mateusz Jóźwiak,

Trener : Michał Weraksa

 

Zwycięzcy Ligi Europy : AP Diego Lębork

Zwycięzcy Ekstraklasy : Stolem Gniewino

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Krzysztof Menzel (AP Jedynka Reda)

Kasper Gazda (4 Future Pro FC Londyn)

Oliwier Skotnicki (AP Jedynka Reda)

Julian Strzecki (Błękitni Wejherowo I)

Jan Duda (Sztorm Kosakowo)

 

Rocznik 2011

1. AP Jedynka Reda I

2. AP Jedynka Reda II

3. AP Orzełki Starzyno

wc2020 2011 LM1i2

AP Jedynka Reda : Mikołaj Szczepański, Stanisław Sielski, Jakub Drzewucki, Alan Wysocki, Tomasz Świeczkowski, Ksawery Formella, Jakub Kurasiński,

Trener : Zbigniew Elwart

Zwycięzcy Ligi Europy : MFS Gdynia

Zwycięzcy Ekstraklasy : AP Cassubian

 

Najlepsi zawodnicy TOP 5 :

Stanisław Sielski (AP Jedynka Reda I)

Stanisław Siepetowski (AP Jedynka Reda II)

Oskar Lange (Błękitni Wejherowo I)

Bartosz Silski (AP Orzełki)

Albert Kamień (AP Orzełki)

 

Relacje z turniejów :

1-2 lutego 2020 - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa dla rocznika 2008 - RELACJA

8/9 lutego 2020 - Turniej o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego dla rocznika 2009 - RELACJA

15/16 lutego 2020 - Turniej pod patronatem Hotelu Olimp dla rocznika 2010 - RELACJA

22 lutego 2020 - Turniej pod patronatem Dyrektora SP nr 6 w Wejherowie dla rocznika 2012 - RELACJA

23 lutego 2020 - Turniej pod patronatem Sali Zabaw Funky Monkey dla rocznika 2013 - RELACJA

29 lutego/01 marca 2020 - Turniej o Puchar Prezesa MZK Wejherowo dla rocznika 2011 - RELACJA

7 marca 2020 - Turniej pod patronatem Sali Zabaw Funky Monkey dla rocznika 2014 - RELACJA

 

UWAGI :

W turniejach dla rocznika 2011 i 2012 nie prowadziliśmy klasyfikacji, nie było też wyróżnień indywidualnych. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, słodycze i miały możliwość wygrania nagród niespodzianek w organizowanych przez nas konkursach.

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii