Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2020 dla rocznika 2011 o Puchar Prezesa MZK Wejherowo

wc2020 2011 top

Najlepszą drużyną turnieju Wejher Cup 2020 dla rocznika 2011 została AP Jedynka Reda. Drugie miejsce zajęła również drużyna z tego klubu, a trzecie AP Orzełki. Dobrze spisały się też dwie drużyny Błękitnych Wejherowo, które uzupełniły stawkę drużyn w Lidze Mistrzów zajmując (4 i 6 miejsce). Rywalizację w Lidze Europy na pierwszym miejscu zakończył MFS Gdynia mimo tego, że podopieczni trenera Mateusza Białka przez cały turniej grali bez zmian. W Ekstraklasie triumfował AP Cassubian mający w składzie niezwykle skutecznego w naszym turnieju Marcela Kierskiego, który w niedzielę strzelił 10 goli, a łącznie 16.

Najskuteczniejszym zawodnikiem całego turnieju został natomiast Stanisław Sielski z AP Jedynka Reda. Stasiu został wybrany do TOP 5 Ligi Mistrzów, a dodatkowo wygrał konkurs żonglerki. Na wyróżnienie zasłużyli też Stanisław Siepetowski (AP Jedynka Reda), Oskar Lange (Błękitni Wejherowo) oraz dwóch graczy z świetnie grającej drużyny AP Orzełki - bramkarz Albert Kamień i najlepszy strzelec Bartosz Silski. 

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA DRUŻYN

Poniżej zapis RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

GRUPA "A" - SKŁADY DRUŻYN:

A1 - AP Jedynka Reda I: Mikołaj Szczepański, Stanisław Sielski, Jakub Drzewucki, Alan Wysocki, Tomasz Świeczkowski, Ksawery Formella, Jakub Kurasiński, T. Zbigniew Elwart

A2 - AP Banino Czarni: Mikołaj Lichoń, Franek Rayss, Jan Sakowicz, Franek Mudlaff, Oskar Zadruszewski, Marek Kubas, T. Maciej Osłowski, Patryk Wojciechowski

A3 - Fanbala Gowino: Kacper Borski, Filip Koszałka, Szymon Witzling, Alex Kieliński, Oskar Rutecki, Wiktor Szczubełek, Oskar Bańko, Maciej Nastały, Filip Nurek, Kuba Sołtys, T. Wojciech Wasiek, Marcin Funk 

A4 - Latarnik Choczewo: Antek Hintzke, Kacper Dettkaff, Michał Erdmann, Marcel Mikulski, Szymon Gil, Oliwka, Dettlaff, Sandra Kupczyk, Szymon May, Paweł Smolarek, T. Grzegorz Slottko

A5 - KS Jantaria Pobłocie: Natan Powideł, Miłosz Langa, Lena Mielewczyk, Aleksandra Pruchnicka, Marta Skiba, Karol Szulc, Stanisław Wojtkiewicz, Piotr, Kaczykowski, Antoni Kaczykowski, Tomasz Klanczkowski, T. Radosław Powideł

A6 - Błękitni Wejherowo II: Jan Wicki, Paweł Bonisławski, Jakub Koszałka, Filip Knyba, Olivier Gielo, Natan Król, Leon Labuda, Hubert Wasilewski, T. Łukasz Czarnecki, Jakub Dulko

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11  AP Jedynka Reda I - AP Banino Czarni                1-0 (S. Sielski)

08:13 - 08:24  Fanbala Gowino - Latarnik Choczewo                  1-1 (S. Witzling -P. Smolarek)   

08:26 - 08:37  KS Jantaria Pobłocie - Błękitni Wejherowo II   0-4 (O. Gielo, N. Król 2x, H. Wasilewski)

08:39 - 08:50  AP Jedynka Reda I - Fanbala Gowino                 6-0 (S. Sielski 2x, A. Wysocki, K. Formella 2x, J. Kurasiński)

08:52 - 09:03  AP Banino Czarni - KS Jantaria Pobłocie           6-0 (J. Sakowicz 4x, F. Rayss, O. Zadruszewski)

09:05 - 09:16  Latarnik Choczewo - Błękitni Wejherowo II       0-4 (L. Labuda, N. Król, H. Wasielewski, O. Gielo)

09:18 - 09:29  AP Jedynka Reda I - KS Jantaria Pobłocie          8-2 (S. Sielski 5x, A. Wysocki 2x, T. Świeczkowski - N. Powideł, ???)

09:31 - 09:42  Fanbala Gowino - Błękitni Wejherowo II            0-4 (N. Król, O. Gielo, F. Knyba, L. Labuda)

09:44 - 09:55  AP Banino Czarni - Latarnik Choczewo               3-0 (J. Sakowicz 3x)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : AP Jedynka Reda wraz z Błękitnymi Wejherowo kompletują po 9 punktów. Najlepszymi strzelcami są Stanisław Sielski (8) - AP Jedynka Reda I oraz Jan Sakowicz (7) - AP Banino Czarni.

 

09:57 - 10:08  AP Jedynka Reda I - Błękitni Wejherowo II        6-1 (S. Sielski 2x, J. Drzewucki. A. Wysocki 2x, J. Kurasiński - F. Burchacz)

10:10 - 10:21   AP Banino Czarni - Fanbala Gowino                     5-1 (J. Sakowicz 3x, P. Mudlaff, ??? - F. Koszałka)

10:23 - 10:34  Latarnik Choczewo - KS Jantaria Pobłocie          2-1 (S. May, K. Dettlaff - M. Langa)

10:36 - 10:47  AP Banino Czarni - Błękitni Wejherowo II           3-4 (samobój, P. Mudlaff 2x - H. Wasilewski, O. Gielo 2x, L. Labuda)

10:49 - 11:00  AP Jedynka Reda I - Latarnik Choczewo               8-0 (A. Wysocki, S. Sielski 4x, K. Formella, J. Drzewucki 2x)

11:02 - 11:13   Fanbala Gowino - KS Jantaria Pobłocie               2-0 (F. Koszałka, F. Nurek)

 

TABELA GRUPY "A":

I.    AP Jedynka Reda             15 pkt   ,   29-3

II.  Błękitni Wejherowo I     12 pkt   ,   17-9

III. AP Banino Czarni             9 pkt   ,   17-6

IV. Fanbala Gowino                 4 pkt   ,    4-16

V.  Latarnik Choczewo            4 pkt   ,   4-17

VI. KS Jantaria Pobłocie       o pkt   ,   3-23

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A": Stanisław Sielski (14) - AP Jedynka Reda I, Jan Sakowicz (10) - AP Banino Czarni.

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": AP JEDYNKA REDA I

wc2020 2011 a1

 

GRUPA "B" - SKŁADY DRUŻYN:

B1 - PKS Jastarnia: Piotr Bizewski, Marcin Korth, Jan Kohnke, Ryszard Isakowicz, Adam Kohnke, Ewa Narutowicz, Tosia Pieper, Róża Pieper, Karolina Necel, Nikodem Budzisz, T. Łukasz Boszk

B2 - AP Jedynka Reda II: Ksawery Wolanin, Stanisław Siepetowski, Jan Rompca, Kacper Skowroński, Jan Król, Paweł Hnatow, Filip Wiśniewski, T. Zbigniew Elwart

B3 - Błękitne Dziewczyny: Olivia Cholewińska, Maja Hebel, Amelia Kloka, Natalia Ziemann, Milena Bąkowska, Julia Jabłecka, Julia Posańska, Zofia Posańska, Agata Lemanowicz, Judyta Piwka, T. Adrian Nowak

B4 - AP Banino Niebiescy: Kuba Niedziela,  Kuba Wętka, Filip Niemtz, Maks Jezierski, Tymon Lulewicz, Maks Haponiuk, Aleksander Wąsiura, Maksymilian Wyszomirski, T. Maciej Osłowski, Patryk Wojciechowski

B5 - AP Cassubian Czerwony: Filip Bartosiewicz, Tymon Malinowski, Jakub Droździel, Milan Adamczyk, Piotr Plichta, Mikołaj Szreder, Paweł Zieman, T. Radosław Czarnecki

B6 - AP Orzełki: Filip Drzeżdżon, Paweł Roeske, Baros Bobkowski, Bartosz Silski, Igor Srok, Wiktor Pieper, Albert Kamień, Kamil Mroch, T. Jakub Kaczykowski

 

WYNIKI MECZÓW :


11:20 - 11:31  PKS Jastarnia - Jedynka Reda II                     2-4 (P. Bizewski, R. Isakowicz - S. Siepetowski 3x, F. Wiśniewski)

11:33 - 11:44 Błękitne Dziewczyny - AP Banino Niebiescy 2-3 (O. Cholewińska, N. Ziemann - M. Haponiuk 3x)

11:46 - 11:57  AP Cassubian Czerwony - AP Orzełki             0-5 ( B. Silski 4x, P. Roeskie)

11:59 - 12:10  PKS Jastarnia - Błękitne Dziewczyny             2-0 (R. Isakowicz 2x)

12:12 - 12:23  Jedynka Reda II - AP Cassubian Czerwony  8-0 (J. Król 3x, J. Rompca 2x, F. Wiśniewski 2x, S. Siepetowski)

12:25 - 12:36  AP Banino Niebiescy - AP Orzełki                  2-4 (M. Wyszomirski, T. Lulewicz - B. Silski, P. Roeske, W. Pieper 2x)

12:38 - 12:49  PKS Jastarnia - AP Cassubian Czerwony      4-0 (R. Isakowicz 3x, J. Kohnke)

12:51 - 13:02  Błękitne Dziewczyny - AP Orzełki                   0-6 (P. Roeske, W. Pieper 2x, samobój, B. Silski 2x)

13:04 - 13:15  Jedynka Reda II - AP Banino Niebiescy         8-0 (S. Siepetowski 2x, K. Skowroński, J. Król 2x, K. Wolanin, J. Rompca, F. Wiśniewski)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : AP Jedynka Reda, podobnie jak AP Orzełki wygrali wszystkie swoje mecze. Najlepszymi strzelcami są Bartosz Silski (7) - AP Orzełki, Ryszard Isakowicz (6) - PKS Jastarnia oraz Stanisław Siepetowski (6) - AP Jedynka Reda.

 

13:17 - 13:28  PKS Jastarnia - AP Orzełki                                       1-2 (R. Isakowicz - B. Silski 2x)

13:30 - 13:41 Jedynka Reda II - Błękitne Dziewczyny                  4-1 (S. Siepietowski, J. Rompca 2x, K. Skowroński - E. Pliwka)

13:43 - 13:54  AP Banino Niebiescy - AP Cassubian Czerwony   3-1 (M. Haponiuk 2x, samobój - P. Zieman)

13:56 - 14:07  Jedynka Reda II - AP Orzełki                                   3-2 (S. Siepietowski 2x, F. Wiśniewski - B. Silski, W. Pieper)

14:09 - 14:20  PKS Jastarnia - AP Banino Niebiescy                     0-1 (T. Lulewicz)

14:22 - 14:33 Blękitne Dziewczyny - AP Cassubian Czerwony     1-0 (J. Jabłecka)

 

TABELA GRUPY "B":

I.    AP Jedynka Reda II        15 pkt   ,   27-4

II.  AP Orzełki                           12 pkt   ,   19-6

III. AP Banino Niebiescy       9 pkt    ,   9-15

IV. PKS Jastarnia                     6 pkt   ,    8-7

V.   Błękitne Dziewczyny       3 pkt   ,    4-15

VI. AP Cassubian Czerwony 0 pkt  ,    1-21

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B": Stanisław Siepetowski (9) - AP Jedynka Reda II, Bartosz Silski (8) - AP Orzełki, Ryszard Isakowicz (7) - PKS Jastarnia

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": AP JEDYNKA REDA II

wc2020 2011 b1 

 

GRUPA "C" - SKŁADY DRUŻYN:

C1 - AP Jedynka Reda III: Tymon Romański, Wojciech Komorowski, Wiktor Jaworowski, Oskar Langa, Mateusz Mazurczak, Igor Rusiecki, Tymon Hebel, T. Bartłomiej Białobrodzki

C2 - Wicher Wierzchucino: Maciej Reszk, Tobiasz Johansen, Adam Baran, Tomasz Pipka, Hubert Ewald, Paweł Labuda, Dawid Konieczny,  Gabryś Adamiak, Michał Glowenke, Tomasz Polesa, T. Adam Kampikowski

C3 - AP Cassubian Granatowy: Krystian Kiernikiewicz, Tymon Dawidowski, Maciej Miszka, Mikołaj Orłowski, Błażej Kowalski, Marcel Kierski, Filip Behmke, T. Radosław Czarnecki

C4 - Błękitni Wejherowo: Adrian Borski, Filip Wandersleben, Oskar Roppel, Leon Czurgiel, Paweł Cholcha, Oskar Lange, Kamil Kowalik, Jakub Labudda, T. Jakub Dulko, Łukasz Czarnecki

C5 - AP Diego Lębork: Iwo Natkański, Hubert Wasilkowski, Dawid Burghardt, Szymon Zimnowoda, Oskar Jankowski, Jakub Kolańczyk, Szymon Klawikowski, Tymoteusz Matalewski, Bartosz Sadowski, T. Jakub Żmudzki

C6 - MFS Gdynia: Wiktor Wójcik, Maksymilian Brdękiewicz, Robert Potrawiak, Nikodem Jastrzębski, Leon Woźniak, T. Mateusz Białk

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51  Jedynka Reda III - Wicher Wierzchucino               2-1 (O.Langa, W. Jaworowski - D. Konieczny)

14:53 - 15:04 AP Cassubian Granatowy - Błękitni Wejherowo I  1-8 (M. Kierski - O. Roppel, F. Wandersleben 2x, L. Czurgiel 2x, Paweł Cholcha, O. Lange 2x)

15:06 - 15:17 AP Diego Lębork - MFS Gdynia                                  6-0 (H. Wasilkowski, D. Burghardt 2x, s. Klawikowski, J. Kolanczyk 2x)

15:19 - 15:30  Jedynka Reda III - AP Cassubian Granatowy         2-1 (I. Rusiecki, W. Jaworowski - M. Kierski)

15:32 - 15:43 Wicher Wierchucino - AP Diego Lębork                   0-5 (H. Wasilkowski, S. Zimnowoda, T. Matalewski, J. Kolańczyk 2x)

15:45 - 15:56  Błękitni Wejherowo I - MFS Gdynia                         6-1 (O. Lange 4x, O. Roppel 2x - N. Jastrzębski)

15:58 - 16:09  Jedynka Reda III - AP Diego Lębork                        1-2 (M. Mazurczak - H. Wasilkowski 2x)

16:11 - 16:22  AP Cassubian - MFS Gdynia                                        0-4 (R. Potrawiak, 2x, N. Jastrzębski 2x)

16:24 - 16:35  Wicher Wierzchucino - Błękitni Wejherowo I        0-3 (O. Roppel, F. Wandersleben, L. Czurgiel)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH: Diego Lębork i Błękitni Wejherowo na czele tabeli. Najlepszym strzelcem zostaje Oskar Lange (6) - Błękitni Wejherowo oraz Nikodem Jastrzębski (5) - MFS Gdynia

 

16:37 - 16:48  Jedynka Reda III - MFS Gdynia                                  1-3 (T. Romański - W. Wójcik, N. Jastrzębski 2x)

16:50 - 17:01  Wicher Wierzchucino - AP Cassubian Granatowy   1-6 (M. Reszk - B. Kowalski, M. Miszka, M. Kierski 4x)

17:03 - 17:14  Błękitni Wejherowo I - AP Diego Lębork                   3-1 (O. Lange 2x, F. Wandersleben- S. Zimnowoda)

17:16 - 17:27  Wicher Wierzchucino - MFS Gdynia                           0-8 (R. Potrawiak, M. Brdękiewicz 2x, L. Woźniak 2x, N. Jastrzębski 3x)

17:29 - 17:40  Jedynka Reda III - Błękitni Wejherowo I                  2-1 (W. Jaworowski 2x - O. Lange)

17:42 - 17:53  AP Cassubian Granatowy - AP Diego Lębork            0-1 (J. Kolańczyk)

 

TABELA GRUPY "C":

I.     Błękitni Wejherowo I          12 pkt   ,   21-5 

II.   AP Diego Lębork                    12 pkt   ,   17-4

III. MFS Gdynia                              9 pkt    ,   16-13

IV. AP Jedynka Reda                     9 pkt   ,    8-8

V.   AP Cassubian Granatowy     3 pkt   ,   8-18

VI. Wicher Wierchucino             0 pkt   ,   2-24

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C": Oskar Lange (9) - Błękitni Wejherowo I,  Nikodem Jastrzębski (8) - MFS Gdynia, Marcel Kierski (6) - AP Cassubian Granatowi

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": BŁĘKITNI WEJHEROWO I

wc2020 2011 c1

 

 

EKSTRAKLASA - 29.02.2020 (sobota):

mecz sobotni - Latarnik Choczewo - Jantaria Pobłocie                              3-1

mecz sobotni - Błękitne Dziewczyny - AP Cassubian Czerwony               1-0

mecz sobotni - AP Cassubian Granatowy - Wicher Wierzchucino           1-6

 

EKSTRAKLASA - 01.03.2020 (niedziela):

8:00 - 8:11    Latarnik Choczewo - Błękitne Dziewczyny                             0-0

8:13 - 8:24    PKS Jantaria Pobłocie - AP Cassubian Granatowy               0-4 (M. Kierski x3, M. Miszka)

8:26 - 8:37    AP Cassubian Czerwony - Wicher Wierzchucino                  0-0 

8:39 - 8:50    Latarnik Choczewo - AP Cassubian Granatowy                    2-3 (Sz. May, P. Smolarek - M. Kierski x2, B. Kowalski)

8:52 - 9:03    Błękitne Dziewczyny - Wicher Wierzchucino                        1-0 (O. Cholewińska)

9:05 - 9:16    KS Jantaria Pobłocie - AP Cassubian Czerwony                    0-2 (M. Adamczyk, P. Zieman)

9:18 - 9:29    Latarnik Choczewo - Wicher Wierzchucino                            1-3 (Sz. Gil - A. Baran, H. Ewald, G. Adamiak)

9:31 - 9:42    KS Jantaria Pobłocie - Błękitne Dziewczyny                           1-8 (M. Langa - N. Ziemann x4, M. Bąkowska, O. Cholewińska x3)

9:44 - 9:55    AP Cassubian Czerwony - AP Cassubian Granatowy            0-4 (Marcel Kierski x2, M. Miszka, N. Kowalski)

9:57 - 10:08  KS Jantaria Pobłocie - Wicher Wierzchucino                         1-1 (N. Powideł - T. Johansen)

10:10 - 10:21  Latarnik Choczewo - AP Cassubian Czerwony                      2-1 (P. Smolarek, K. Dettlaff - M. Szreder)

10:23 - 10:34  Błękitne Dziewczyny - AP Cassubian Granatowy                1-3 (O. Cholewińska - M. Kierski 3)

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1. AP Cassubian Granatowi             15 pkt , 20-4

2. Błękitne Dziewczyny                             10 pkt , 11-4

3. Latarnik Choczewo                                 7 pkt , 7-8

4. Wicher Wierzchucino                            5 pkt , 5-9

5. AP Cassubian Czerwoni                        4 pkt , 3-7

6. KS Jantaria Pobłocie                             1 pkt , 3-17

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY :    AP CASSUBIAN GRANATOWI 

wc2020 2011 E1 2

wc2020 2011 E1

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

KS Jantaria Pobłocie - Natan Powideł

Błękitne Dziewczyny - Amelia Kloka

AP Cassubian Czerowny - Filip Bartoszewski

AP Cassubian Granatowy - Błażej Kowalski

Latarnik Choczewo - Paweł Smolarek

Wicher Wierzchucino - Michał Glowienka

wc2020 2011 wyrE

 

TOP 3 EKSTRAKLASY : 

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Maciej Miszka (AP Cassubian Granatowe)

NAJLEPSZY STRZELEC - Marcel Kierski (AP Cassubian Granatowe)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Zofia Pozańska (Błękitne Dziewczyny)

wc2020 2011 top3

 

wc2020 2011 top3 E 2

 

LIGA EUROPY - 29.02.2020 (sobota):

mecz sobotni - AP Banino Czarni - Fanbala Gowino                                5-1

mecz sobotni - PKS Jastarnia - AP Banino Niebiescy                              0-1

mecz sobotni - AP Jedynka Reda III - MFS Gdynia                                 1-3

 

LIGA EUROPY - 01.03.2020 (niedziela)

11:00 - 11:11   AP Banino Czarni - AP Banino Niebiescy                          3-2 (F. Rayss x2, J. Sakowicz - T. Lulewicz x2)

11:13 - 11:24   Fanbala Gowino - MFS Gdynia                                            0-5 (N. Jastrzębski x2, R. Potrawiak x2, L. Woźniak)

11:26 - 11:37   PKS Jastarnia - AP Jedynka Reda III                                 2-0 (M. Korth, R. Isakowicz)

11:39 - 11:50   AP Banino Czarni - MFS Gdynia                                         2-3 (P. Mudlaff, F.Rayss - N. Jastrzębski x3)

11:52 - 12:03   AP Banino Niebiescy - AP Jedynka Reda III                    1-0 (M. Haponiuk)

12:05 - 12:16  Fanbala Gowino - PKS Jastarnia                                         2-3 (F. Koszałka, O. Bańko - R. Isakowicz x2, M. Korth)

12:18 - 12:29  AP Banino Czarni - AP Jedynka Reda III                          4-0 (J. Sakowicz x3, F. Rayss)

12:31 - 12:42  Fanbala Gowino - AP Banino Niebiescy                             0-2 (K.Rompa, M. Jezierski)

12:44 - 12:55  PKS Jastarnia - MFS Gdynia                                                0-1 (R. Potrawiak)

12:57 - 13:08  Fanbala Gowino - AP Jedynka Reda III                             0-2 (O. Langa, T. Hebel)

13:10 - 13:21  AP Czarni Banino - PKS Jastarnia                                       1-1 (F. Rayss - P. Bizewski)

13:23 - 13:34  AP Banino Niebiescy - MFS Gdynia                                    0-3 (N. Jastrzębski x3)

 

TABELA LIGI EUROPY :

1.  MFS Gdynia                                    15 pkt , 14-3

2.  AP Banino Czarni                               10 pkt , 15-7

3.  AP Banino Niebiescy                           9 pkt , 6-6

4.  PKS Jastarnia                                       7 pkt , 6-5

5.  AP Jedynka Reda III                           3 pkt , 3-10

6.  Fanbala Gowino                                   0 pkt , 3-17

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY :   MFS GDYNIA

wc2020 2011 LE1 2

wc2020 2011 LE1 

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY : 

AP Banino Czarni - Piotr Mudlaff

Fanbala Gowino - Filip Nurek

PKS Jastarnia - Ryszard Isakowicz

AP Banino Niebiescy - Maks Haponiuk

AP Jedynka Reda III - Wiktor Jaworowski

MFS Gdynia - Robert Potrawiak 

wc2020 2011 wyrLE

 

TOP 3 LIGI EUROPY : 

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Jan Sakowicz (AP Banino Czarni)

NAJLEPSZY STRZELEC - Nikodem Jastrzębski (MFS Gfdynia)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Wiktor Wójcik (MFS Gdynia) 

wc2020 2011 top3 LE

 

wc2020 2011 top3 LE 2

 

 

LIGA MISTRZÓW - 29.02.2020 (sobota):

mecz sobotni - AP Jedynka Reda I - Błękitni Wejherowo II                        6-1

mecz sobotni - AP Jedynka Reda II - AP Orzełki                                           3-2

mecz sobotni - Błękitni Wejherowo I - AP Diego Lębork                             3-1

 

LIGA MISTRZÓW - 01.03.2020 (niedziela)

14:00 - 14:11  AP Jedynka Reda I - AP Jedynka Reda II                               3-1 (S. Sielski, A. Wysocki x2 - S. Siepietowski)

14:13 - 14:24  Błękitni Wejherowo II - Błękitni Wejherowo I                      0-3 (O. Lange x2, L. Czurgiel)

14:26 - 14:37  AP Orzełki - AP Diego Lębork                                                   2-1 (B. Silski, I. Srok - Sz. Zimnowoda)

14:39 - 14:50  AP Jedynka Reda I - Błękitni Wejherowo I                            2-0 (S. Sielski, J. Kurasiński)

14:52 - 15:03  AP Jedynka Reda II - AP Diego Lębork                                   2-1 (S. Siepietowski, J. Rompca - H. Wasilkowski )

15:05 - 15:16  Błękitni Wejherowo II - AP Orzełki                                           1-5 (O. Gielo - W. Pieper B. Silski x2, P. Roeskie x2)

15:18 - 15:29  AP Jedynka Reda I - AP Diego Lębork                                      2-0 (K. Formella, S. Sielski)

15:31 - 15:42  Błękitni Wejherowo II - AP Jedynka Reda II                           1-5 (O. Gielo - K. Wolanin, S. Siepietowski, J. Rompca x2, K. Skowroński)

15:44 - 15:55  AP Orzełki - Błękitni Wejherowo I                                             4-2 (W. Pieper x4 - L. Czurgiel, F. Wandersleben)

15:57 - 16:08  Błękitni Wejherowo II - AP Diego Lębork                                0-2 (H. Wasilkowski, J. Kolańczyk)

16:10 - 16:21  AP Jedynka Reda I - AP Orzełki                                                  2-1 (S. Sielski, SAMOBÓJ - B. Silski )

16:23 - 16:34  AP Jedynka Reda II - Błękitni Wejherowo I                            3-1 (K. Wolanin, S. Siepietowski x2 - O. Lange)

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. AP JEDYNKA REDA I                 15 pkt , 15-3

2. AP Jedynka Reda II                            12 pkt , 14-8

3. AP Orzełki                                              9 pkt , 14-9

4. Błękitni Wejherowo I                           6 pkt , 9-10

5. AP Diego Lębork                                   3 pkt , 5-9

6. Błękitni Wejherowo II                         0 pkt , 3-21

 

1 i 2 miejsce w Lidze MISTRZÓW :     AP JEDYNKA REDA I i II

wc2020 2011 LM1i2

 

3 miejsce w Lidze Mistrzów : AP Orzełki

wc2020 2011 LM3

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

AP Jedynka Reda I - Alan Wysocki

Błękitni Wejherowo II - Natan Król

AP Jedynka Reda II - Jan Rompca

AP Orzełki - Paweł Roeskie

Błękitni Wejherowo I - Oskar Roppel

AP Diego Lębork - Hubert Wasilkowski

 wc2020 2011 wyrLM

 

TOP 5 LIGI MISTRZÓW : 

1. STANISŁAW SIELSKI (AP Jedynka Reda I)

2. STANISŁAW SIEPIETOWSKI (AP Jedynka Reda II)

3. OSKAR LANGE (Błękitni Wejherowo I)

4. BARTOSZ SILSKI (AP Orzełki)

5. ALBERT KAMIEŃ (AP Orzełki)

wc2020 2011 top5

wc2020 2011 top3 LM 2

 

 

ZWYCIĘZCY KONKURSU ŻONGLERKI :

EKSTRAKLASA : Milena Bąkowska (Błękitne Dziewczyny)

LIGA EUROPY : Mateusz Mazurczak (AP Jedynka Reda III)

LIGA MISTRZÓW : Stanisław Sielski (AP Jedynka Reda I)

wc2020 2011 zon top3

 

 

 

 

Najlepsi strzelcy turnieju :

18 goli - Stanisław Sielski (AP Jedynka Reda I)

16 goli - Nikodem Jastrzębski (MFS Gdynia), Marcel Kierski (AP Cassubian Granatowi) 

14 goli - Jan Sakowicz (AP Banino Czarni), Stanisław Siepetowski (AP Jedynka Reda II), 

12 goli - Oskar Lange (Błękitni Wejherowo I), Bartosz Silski (AP Orzełki) 

 

Łącznie w turnieju strzelono : 333 gole w 81 meczach

 

W turnieju wzięło udział 145 zawodników

 

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego turnieju Prezesowi MZK Wejherowo

mzk podziekowanie wc2020 2011

mzk podziekowanie wc2020 2011 Błękitni

 

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

Terminy kolejnych turniejów :

7 marca - turniej dla rocznika 2014 - są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy, tel. 517 872 726