Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2020 dla rocznika 2013 - relacja

WC2020 2013 top

W niedzielę 23 lutego 2020 w Wejherowie odbył się turniej Wejher Cup Liga Mistrzów dla rocznika 2013. Turniej odbywał się pod patronatem Sali Zabaw Funky Monkey. Właściciele Funky Monkey od lat pomagają nam w organizowaniu różnych wydarzeń dla dzieci, a także aktywnie wspierają drużynę naszej Akademii z rocznika 2008/2009 za co jeszcze raz w tym miejscu serdecznie dziękujemy.

Turniej dla rocznika 2013 miał identyczną formułę jak odbywający się dzień wcześniej Wejher Cup dla rocznika 2012Zgodnie z postanowieniami regulaminu nie zapisywaliśmy wyników, ani nie prowadziliśmy żadnych klasyfikacji. Celem turnieju nie było wyłonienie zwycięzcy, ale umożliwienie dzieciom pokazania swoich możliwości w trakcie gry. Mamy nadzieję, że uczestniczącym w turnieju dzieciom pozostaną miłe wspomnienia, które jeszcze bardziej zainteresują je piłką nożną.

Oczywiście dla dzieci nie miało żadnego znaczenia czy wyniki były zapisywane czy nie. W każdym meczu dawały z siebie wszystko i starały się zaprezentować z jak najlepszej strony, dlatego na zakończenie turnieju każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal i drobne nagrody rzeczowe. Nagrodziliśmy także zawodników którzy okazali się najlepsi w przeprowadzonym w trakcie turnieju konkursie strzału do bramki, a także w konkursie wiedzy o piłce nożnej.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju Wejher Cup dla rocznika 2013, w szczególności Pani Kasi Przybysz która po raz kolejny zrobiła wiele fantastycznych zdjęć podczas turnieju oraz Paniom z Sali Zabaw Funky Monkey, które zajmowały się malowaniem twarzy a także logotypów drużyn na rękach naszych uczestników.

ZDJĘCIA

DRUŻYNY

Poniżej zdjęcia wszystkich drużyn i lista nagrodzonych zawodników

...

Niedziela, 23 lutego 2020 - część 1 - 9.00 - 12.00

Zdjęcia drużyn :

WC 2020 2013 PSG

PSG - AP Cassubian

(Filip Wrzeszczyński, Dawid Gregorczyk, Szymon Klempert, Dawid Hewelt, Damian Kreczmer, Bruno Dominik, Samuel Wlazło, t. Krzysztof Czarnocki)

 

WC 2020 2013 Borussia

Borussia Dortmund - Arka Gdynia

(Tymoteusz Wołczyk, Oskar Radzimowski, Igor Kulczyk, Aleks Kozłowski, Oliwier Żurawski, Tomasz Michalak, t. Robert Ustarbowski)

 

WC 2020 2013 Bayern

Bayern Monachium - Sportowa Jedyneczka Reda 

(Filip Bartnicki, Bartek Piechociński, Jan Hnatow, Antek Wichnowski, Wojtek Bołtrukiewicz, Maciek Grzymkowski, Jan Perron)

 

WC 2020 2013 Juventus

Juventus Turyn - AP Orzełki 

(Wojciech Rzepa, Olek Hewelt, Dominik Szadowski, Wojtek Jeka, Kacper Bużan, t. Mariusz Grzywacz)

 

WC 2020 2013 Liverpool

Liverpool FC - Błękitni Wejherowo

( Wiktor Gołaszewski, Antek Polański, Filip Rzepa, Arek Biggot, Olek Giniewicz, Błażej Bychowski, Konrad Wasilewski, Antek Kaszowski, Antek Tomaszewski, t. Krzysztof Karmazy)

  

WC 2020 2013 Real

Real Madryt - Gryf Słupsk

(Łukasz Wiśniewski, Szymon Szewczyk, Kacper Lewicz, Igor Sobczyk, Adam Nowak, t. Paweł Graś)

 

WC 2020 2013 Barca1

FC Barcelona - 4 Future Pro FC

(Elbie Harrison, Nikodem Sałata, Oscar Słomski, Leo Kieltyka, Piotr Gralik, Marcel Hanowicz, Kamil Cyrana, t. Rafał Nowotynski)

 

WC 2020 2013 MC

Manchester City Ladies - PKS Jastarnia

(Ewa Narkowicz, Róża Pieper, Tosia Pieper, Aida Bobkowska, Lena Kohnke, t. Łukasz Boszk)

WC 2020 2013 Napoli

 

SSC Napoli - Kaszuby Połchowo

(Michał Koss, Oskar Bużan, Franek Łynka, Miłosz Łynka, Jan Doering, Paweł Porada, t. Dariusz Skowron)

 

 

Zwycięzcy konkursu strzału do bramki :

Dawid Hewelt - PSG

Filip Bartnicki - Bayern Monachium

Wojtek Rzepa  - Juventus Turyn

Antek Polański - Liverpool FC

Tomasz Michalak - Borussia Dortmund

Tosia Pieper - MC

Elbie Harrison - FC Barcelona

Piotr Gralik - FC Barcelona

Łukasz Wiśniewski - Real Madryt

Jan Doering - SSC Napoli 

 

Zwycięzcy konkursu wiedzy o piłce nożnej :

Samuel Wlazło - PSG

Bartek Piechociński - Bayern Monachium

Olek Hewelt - Juventus Turyn

Wikor Gołaszewski - Liverpool FC

Oskar Radzimowski - Borussia Dortmund

Ewa Narkowicz - MC

Oksar Słomski  - FC Barcelona

Szymon Szewczyk - Real Madryt

Franciszek Łynka - SSC Napoli 

 

 

 

Niedziela, 23 lutego 2020 - część 2 - 12.00 - 15.00

Zdjęcia drużyn :

WC 2020 2013 Real2

Real Madryt - UKS Cisowa Gdynia 

(Kuba Ślepokura, Szymon Nagórski, Jaś Bierdgalski, Kuba Janikowski, Oskar Dembiński, Pola Nowak, Szymon Rezmer, t. Karol Cieślik)

 

WC 2020 2013 Borussia2

Borussia Dortmund - Stolem Gniewino 

(Kajtetan Abako, Rafał Kołtowski, Adam Kużdżał, Marcin Lademan, Miłosz Siniecki, Jakub Weltrowski, Patryk Kałuski, Antoni Walkusz, Jakub Wzorek, Jan Gdanietz, t. Jakub Abako )

 

 WC 2020 2013 PSG2

PSG - PKS Jastarnia

(Aleksander Muza, Tomasz Pieper, Franciszek Mejer, Antoni Putkowski, Mateusz Król, Ewa Narkowicz, t. Łukasz Boszk)

 

WC 2020 2013 Liverpool2

Liverpool FC - Błękitni Wejherowo 

(Mikołaj Bochentyn, Tomek Bork, Olek Zębko, Tymon Pionk, Kamil Klimczuk, Olek Modzelewski, Olaf Pranga, Filip Górzyński, Filip Żywicki, Maksymilian Zieman, t. Krzysztof Karmazy)

 

WC 2020 2013 Bayern2

Bayern Monachium - Sportowa Jedyneczka Reda 

(Filip Szczepański, Filip Skrzypkowski, Łukasz Kohnke, Wojtek Modrzejewski, Fabian Karczewski, Artur Ostrowski, Przemysław Koy, t. Piotr Baran, )

 

WC 2020 2013 Juventus2

Juventus Turyn - Sparta Sycewice 

(Oliwier Mazurek, Tito Ignatowicz, Jan Karpiński, Zosia Harmacińska, Tomasz Zwolan, Maks Samsel, t. Ryszard Hendryk)

 

WC 2020 2013 MC2

Manchester City - Młode Orły Łeba

(Tymek Krawczyk, Franek Sułkowski, Antek Kokociński, Tomek Pikus, t. Tomasz Zenker)

 

WC 2020 2013 Barca2

FC Barcelona - Fanbala Gowino

(Szymon , Aleks Kieliński, Bartek Reich, Max Czerwionka, Tomek Woś, Nikodem Hinca, Jakub Plotzki, t. Marcin Funk, Wojciech Wasiek)

 

WC 2020 2013 Napoli2

SSC Napoli - Kaszuby Połchowo

(Maks Krauza, Filip Zelewski, Leon Srok, Mikołaj Bieschke, Igor Jarzemski, Leon Kolmetz, t. Dariusz Skowron)

 

 

 

Zwycięzcy konkursu strzału do bramki : 

 

Tomasz Pieper - PSG

Fabian Karczewski - Bayern Monachium

Maks Sansel - Juventus Turyn

Filip Górzyński - Liverpool FC

Tomek Bork - Liverpool FC

Adam Kużdżał - Borussia Dortmund

Franek Sułkowski - MC

Aleks Kieliński - FC Barcelona

Pola Nowak - Real Madryt

Filip Zelewski - SSC Napoli 

 

 

Zwycięzcy konkursu wiedzy o piłce nożnej :

 Ewa Narkowicz - PSG

 

 Przemysław Koy - Bayern Monachium

 Oliwier Mazurek - Juventus Turyn

 Mikołaj Bochentyn - Liverpool FC

 Antoni Walkusz - Borussia Dortmund

 Tomasz Pikus - MC

 Maks Czerwionka - FC Barcelona

 Kuba Janikowski - Real Madryt

 Mikołaj Bieschke - SSC Napoli 

 

 

W turnieju wzięło udział : 114 zawodników

Patroni i sponsorzy turnieju :

Pomorski - ZPN

Sala Zabaw Funky Monkey

Polski Związek Piłki Nożnej

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii