Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na weekend z piłką - wiosna 2020

WEEKEND

Zapraszamy na wiosenny weekend z piłką

Informujemy że wiosną zorganizujemy trzy weekendy z piłką.

Termin 1 : 20-22 marca 2020  dla dzieci z grup 2013 A i B, oraz 2008 B i 2009 B 

* jeśli zbierze się grupa w tym terminie mogą też jechać dzieci z rocznika 2014

** na ten termin zaprosiliśmy do udziału także dzieci trenujące w Sportowej Jedyneczce Reda

Termin 2 : 27-29 marca 2020 dla dzieci z grup 2011 A i B oraz 2012 A i B

Termin 3 : 03-05 kwietnia 2020 dla dziewczyn oraz grup 2010 A i B 

 

KARTA KWALIFIKACYJNA (proszę po wypełnieniu przekazać kartę trenerowi)

  

Poniżej szczegóły dotyczące WzP oraz lista zgłoszonych osób

...

(aktualizacja 21 lutego 2020)

 

Koszt : 175 zł  - wpłatę należy zrobić na konto Akademii 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000 do 10 marca 2020

UWAGA - w wyjeździe mogą brać dzieci które mają uregulowane ubezpieczenie od NNW na rok 2020 w wysokości 30 zł.

W cenie : dojazd do Łęczyc (autokarem), dwa noclegi w szkole (konieczne zabranie śpiwora i poduszki materace dostaną na miejscu), dwa śniadania, obiad, dwie kolacje, opieka trenerska, możliwość korzystania z obiektów sportowych (boisko typu Orlik, sala gimnastyczna), zajęcia treningowe w małych grupach, udział w meczach towarzyskich i mini turniejach, powrót do Wejherowa (autokarem)

Opłatę prosimy o wpłacanie na konto Akademii z dopiskiem Weekend z piłką, po otrzmaniu potwierdzenia SMS-owego od trenera Tadeusza Ciapy o wpisaniu na listę uczestników.

LISTA RZECZY

KARTA KWALIFIKACYJNA

Zapisy na weekend z piłką przeprowadza trener Tadeusz Ciapa (tel. 502 560 648), SMS o treści "Imię i nazwisko dziecka, rocznik, WzP - termin" np. "Jan Kowalski, 2008, WzP - termin 2"

UWAGI

Liczba miejsc na każdy wyjazd jest ograniczona do 45.

Dziecko zapisane na weekend z piłką powinno posiadać ważną kartę zdrowia, opłacone ubezpieczenie na rok 2020 oraz uregulowane na bieżąco składki na działalność statutową Akademii.

  

Piątek
16.00 - zbiórka dzieci na Parkingu przy OSW nr 2 w Wejherowie ul Sobieskiego 277 C
16.45 - 17.00 - przyjazd do Łęczyc (ZS w Łęczycach ul. Topolowa)
17.00 - 17.30 - zakwaterowanie i przygotowanie do treningu
17.30 zajęcia treningowe 
19.00 kolacja
20.00 mini turniej
22.30 cisza nocna
 
Sobota
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna - boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 zajęcia treningowe
13.00 obiad
15.30-18.30 gry i mecze sparingowe
19.00 kolacja
20.00 zajęcia integracyjne 
22.30 cisza nocna
 
Niedziela
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 mini turniej(mecze towarzyskie)
13.15 - wyjazd z Łęczyc
14.00 - odbiór dzieci z Parkingu przy OSW nr 2 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 277 C
 
 
ZAPISANE OSOBY 

Termin 1 : 20-22 marca 2020

Rocznik 2013 A i B

1. Błażej Bychowski

2. Tomasz Bork

3. Aleksander Modzelewski

4. Mikołaj Bochentyn

5. Antoni Tomaszewski

6. Aleksander Giniewicz

7. Kamil Tarnowski

8. Antek Polański

9. Antek Kaszowski

10. Maksymilian Ziemann

11. Filip Żywicki

12. Tomasz Fetta

 

Rocznik 2014 A i B

1. Tobiasz Block

2. Sergiusz Bojka

3. Adrian German

4. Kacper Piątek

5. Franek Lesner

6. Jakub Piesio

7. Jan Kozłowski

8. Stanisław Dulko

9. Kacper Labudda

10. Igor Hinc

11. Gabriel Kieliński

12. Milan Miechówka

13. Antoni Czerwionke

14. Tymon Szur

 

Rocznik 2008 B i 2009 B

1. Patryk Olewczyński

2. Maksymilian Bryc

3. Dawid Dybowski

4. Aleksander Królek

5. Stanisław Behmke

6. Wojtek Weremko

7. Aleksander Kruszyński

8. Michał Szur

9. Tymek Dawidowski

10. Marcel Hincke

11.

12.

13.

14.

15.

 

Termin 2 : 27-29 marca 2020

Rocznik 2011 A i B

1. Jan Guziuk

2. Ksawery Jezierski

3. Tymon Giniewicz

4. Oskar Lange

5. Wojtek Błoszyk

6. Filip Wandersleben

7. Leon Czurgiel

8. Adrian Borski

9. Miłosz Wiśniewski

10. Bartek Chlechowicz

11. Hubert Wasielewski

 

Rocznik 2012 A i B

1. Bruno Presz

2. Kamil Frybezowski

3. Jakub Bauman

4. Leon Kandzora

5. Jakub Konkol

6. Filip Konkol

7. Gustaw Rybiński

8. Szymon Czwatschka

9. Miłosz Czwatschka

10. Karol Kozański

11. Michał Gorzelak

12. Tomasz Małecki

13. Bartek Sobiecki

14. Ksawery Lebiecki

15. Karol Kleszczewski

 

Termin 3 : 03-05 kwietnia 2020

Rocznik 2010 A i B

1. Franciszek Pożarowszczyk

2. Oskar Lange

3. Kajus Undzenas

4. Filip Rybus

5. Aleksander Mięsiak

6. Robert Brzeski

7. Dariusz Gaffke

8. Piotr Klecha

9. Szymon Stuba

10. Cezary Kuźmiński

11. Bartek Szwarc

12.

 

Dziewczyny

1. Pola Fornal

2. Julia Jabłecka

3. Maja Hebel

4. Julia Posańska

5. Zofia Posańska

6. Amelia Kloka

7. Olivia Cholewińska

8. Antonina Janca

9. Oliwia Cielecka

10. Olivia Solis

11. Anna Zmudczyńska

12. Maja Kosyn

13. Nikola Rykowska

14. Milena Bąkowska

15. Judyta Piwka