Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - jesień 2019 - 3 kolejka - FINAŁ

WLPNKidsj2019 1310

Trzecia kolejka rozgrywek tradycyjnie podsumowuje nasze zmagania w ramach WLPN Kids. Finałowe zmagania mają już za sobą dzieci uczestniczące w rozgrywkach kategorii Junior D i Junior E. W najstarszej kategorii po raz kolejny triumfowały Błękitne Dziewczyny, grające tym razem pod nazwą Bananki. Drugie miejsce zajęła drużyna Dawida Gapińskiego - Drewniaki, a trzecie Czerwone Diabły. Do TOP 5 trenerzy nominowali Oliwię Cieleckę, Nikolę Rykowską, Maję Kosyn, Dawida Klonowskiego i Bartka Knuta.

W kategorii Junior E nie było rywalizacji drużynowej, tylko indywidualne zmagania w Talentiadzie. Najwięcej punktów zgromadzili Pola Fornal, Piotr Klecha i Wiktor Misk (TOP 3), na wyróżnienie zapracowali Michał Bach, Sebastian Brodzisz, Krystian Dończyk i Julek Ruszkowski.

W najmłodszej kategorii rywalizacja była najbardziej wyrównana. Przed ostatnią kolejką doszło do niespotykanej sytuacji w której aż 5 drużyn miało taką samą liczbę punktów. Tak więc walka o zwycięstwo i miejsce na podium toczyła się do samego końca. Najlepsi okazali się gracze Młodego Ajaxu, przed Realem i Wejherowem. Do TOP 5 wybraliśmy : Wojtka Kierznikowicza, Oskara Lange, Filipa Nowickiego, Jakuba Walczaka i Patryka Olewczyńskiego.

1 kolejka - RELACJA, zdjęcia drużyn

2 kolejka - RELACJA, zdjęcia Junior D, zdjęcia Junior E

3 kolejka - poniżej szczegóły

...

WLPNkids

Kategoria Junior D (rocznik 2007 i młodsi) -

ZDJĘCIA

Niedziela, 13 października 2019, godz. 9.00 - 12.30

Czerwone Diabły - Biali Wejherowo    4-0 (Marcin Spławiński 2, Gracjan Ptach, Alan Mudlaff)

FC Arka - Bananki                                   0-0 

FC Orły - Drewniaki                                0-2 (Jakub Roeske 2)

Czerwone Diabły - FC Arka                   1-1 (Dawid Klonowski - Nikodem Kownatke)

Biali Wejherowo - FC Orły                    0-0 

Bananki - Drewniaki                              2-0 (Maja Kosyn, gol samobójczy)

Czerwone Diabły - FC Orły                   1-1 (Dawid Klonowski - Jakub Gołębiewski)

FC Arka - Drewniaki                              1-5 (Nikodem Kownatke - Jakub Roeske 3, Filip Meger 2)

Biali Wejherowo - Bananki                  0-2 (Maja Kosyn 2)

Czerwone Diabły - Drewniaki              3-1 (Marcin Spławiński, Dawid Klonowski, Nikodem Labudda - Filip Meger)

Biali Wejherowo - FC Arka                   1-0 (Bartek Knut)

Bananki - FC Orły                                  0-0

Biali Wejherowo - Drewniaki              0-2 (Jakub Roeske 2)

Czerwone Diabły - Bananki                 1-0 (Nikodem Labudda)

FC Arka - FC Orły                                  0-0

 

 

Tabela po 3 kolejkach :

1. Bananki                     34 pkt      21-3 - awans do 1/2 finału

2. Czerwone Diabły     28 pkt      24-17 - awans do 1/2 finału

3. Drewniaki                 23 pkt      22-21 - awans do 1/2 finału

4. FC Orły                      20 pkt     16-17  - awans do 1/2 finału

5. FC Arka                     15 pkt      14-20 

6. Biali Wejherowo       4 pkt        3-22  

 

Półfinały :

2-3 - Czerwone Diabły - Drewniaki                0-1 (Mikołaj Kłosowski)

1-4 - Bananki - FC Orły                                     2-1 (Oliwia Cielecka, Maja Kosyn - Maciej Hazuka)

 

Mecze o miejsca

o 5 miejsce - FC Arka - Biali Wejherowo    1-0

o 3 miejsce - Czerwone Diabły - Fc Orły     2-0 (Marcin Spławiński, Dawid Klonowski)

o 1 miejsce - Bananki - Drewniaki                1-0 (Oliwia Cielecka)

 

 

Najlepsi strzelcy :

14 goli - Maja Kosyn

9 goli - Jakub Roeske

7 goli - Dawid Klonowski, Marcin Spławiński

6 goli - Dominik Bednarz

5 goli - Filip Meger

4 gole - Alex Ojowski, Aleksander Kruszyński, Gracjan Ptach, Maciej Hazuka

 

Najlepsi zawodnicy WLPN Kids - jesień 2019 - TOP 5

WLPNKidsj2019JDTOP5

Nikola Rykowska, Oliwia Cielecka, Maja Kosyn, Dawid Klonowski, Bartek Knut

 

Wyróżniający się zawodnicy :  Zofia Grzona, Anna Zmudczyńska, Dawid Gapiński, Jakub Roeske, Marcin Spławiński, Alan Mudlaff, Filip Gutowski, Michał Wójcik, Dominik Bednarz

  

Zdjęcia i składy drużyn :

Bananki WLPNj2019 1310 

Banaki : Miszewska (nb), Zmudczyńska, Solis, Cielecka, Socha, Ostrowicka, Rykowska, Kosyn, Grzona

 

Drewniaki WLPNj2019 1310 

Drewniaki : Kruszyński, Langiewicz, Gapiński, Dończyk, Kłosowski, Jaskólski (nb), Malc, Tomczak, Roeske, Meger

  

Czerwone Diabły WLPNj2019 1310 

Czerwone Diabły : Szalewski (nb), Elendt, Sękowski, Bistram (nb), Klonowski, Królek, Labudda, Ptach, Mudlaff, Spławiński

 

FC Orły WLPNj2019 1310 

FC Orły : Puzdrowski, Lange, Wójcik, Ojowski, Zaworski, Gutowski, Behmke. Gołębiewski, Adrian Bojka, Hazuka

 

FC Arka WLPNj2019 1310

FC Arka : Okrój (nb), Radomski, Dettlaff, Bach, Bednarz (nb), Tabisz, Szweda, Hlebik, Kreft (nb), Olek Bojka, Pułkownik, Kownatke

 Biali Wejherowo WLPNj2019 1310

 

Biali Wejherowo : Kryża, Knut, M. Wojciechowski, K. Czaja, Lis (nb), Sułkowski (nb), Hebel (nb), Bogdański (nb), T. Czaja (nb) (druzynę Biali Wejherowo uzupełniali zawodnicy z innych drużyn)

 

 

 

Kategoria Junior E (rocznik 2008 i młodsi)

Środa, 16 października 2019, godz. 16.30 - 18.20

 

Wyniki TALENTIADY rozegranej 16 października 2019 :

7 punktów : Pola Fornal (87), Adrian Bojka (77), Piotr Klecha (75), Wiktor Miks (73), Michał Wojciechowski (73) 

5 punktów : Michał Bach (68), Dawid Dybowski (66), Sebastian Brodzisz (63), Bartek Szwarc (56), Oskar Lange (51), Krystian Dończyk (51)

3 punkty : Piotr Hlebik (39), Julek Ruszkowski (38), Antek Mazur (35), Olek Bojka (26), Jakub Dettlaff (24), Dawid Brzózka (23)

 

Zwycięstwo - 10 punktów

Remis - 5 punktów

Każdy gol drużyny - 1 punkt

 

Każde dziecko rozegrało 6 meczów.

 

Klasyfikacja łączna po 3 kolejkach :

21 punktów - Pola Fornal,

19 punktów - Piotr Klecha, Wiktor Miks

17 punktów - Sebastian Brodzisz

15 punktów - Julek Ruszkowski, Krysitan Dończyk, Michał Bach

14 punktów - Kacper Radomski, Adrian Bojke

13 punktów - Bartek Szwarc, Oskar Lange 

12 punktów - Dorian Zaworski, Michał Wojciechowski

11 punktów - Antek Mazur, Dawid Dybowski

10 punktów - Michał Bochentyn, Jakub Dettlaff

8 punktów - Patryk Olewczyński, Dawid Brzózka, Piotr Hlebik

7 punktów - Stanisław Grajkowski, Nikodem Kownatke

6 punktów - Olek Bojke

5 punktów - Kevin Roda,

3 punkty - Nikodem Tomczak, Jakub Koszałka, Kaspian Czaja, Kamil Bogdański, Mikołaj Sułkowski, Błażej Zawadzki

łącznie udział wzięło 30 dzieci

 

WLPNKj2019JE1610

 

 

Kategoria Junior F (rocznik 2009 i młodsi)

ZDJĘCIA

Niedziela, 20 października 2019, godz. 10.00 - 12.30

Real - Wejherowo                       2-0 (Dawid Brzózka 2)

Dziewczyny - Liverpool             3-2 (Natalia Ziemann 2, Maja Hebel - Oskar Lange, Wiktor Stępniewski)

Arsenal - Barca                           2-0 (Jakub Koszałka, Filip Bach)

Cytrynki - Młody Ajax               0-1 (Sebastian Brodzisz)

Real - Dziewczyny                      1-0 (Patryk Olewczyński)

Młody Ajax - Wejherowo          0-1 (Antek Turosiński)

Arsenal - Liverpool                    1-0 (Wojtek Mampe)

Cytrynki - Barca                         0-2 (Jakub Walczak, Seweryn Kowalewski)

Real - Arsenal                             0-2 (Wojtek Mampe, Leon Kandzora)

Dziewczyny - Wejherowo         0-0

Młody Ajax - Barca                    1-1 (Sebastian Brodzisz - Maksymilian Jakubowski)

Cytrynki - Liverpool                  1-2 (Milena Bąkowska - Oskar Lange 2)

Dziewczyny - Arsenal               1-2 (Natalia Ziemann - Leon Kandzora, Jakub Koszałka)

Real - Cytrynki                          2-1 (Dawid Brzózka, Patryk Olewczyński - Milena Bąkowska)

Barca - Wejherowo                  0-1 (Maciej Wojciechowski)

Młody Ajax - Liverpool           1-1 (Filip Nowicki - Oskar Lange)

Dziewczyny - Cytrynki            1-2 (Julia Posańska - Milena Bąkowska 2)

Arsenal - Wejherowo              2-0 (Wiktor Miks 2)

Real - Młody Ajax                   0-0

Barca - Liverpool                    1-1 (Jakub Walczak - Oskar Lange)

Arsenal - Cytrynki                  0-2 (Marta Ellwart, Milena Bąkowska)

Dziewczyny - Młody Ajax     2-2 (Natalia Ziemann 2 - Miłosz Wiśniewski, Filip Nowicki)

Liverpool - Wejherowo        0-1 (Antek Turosiński)

Real - Barca                           1-0 (Dawid Brzózka)

Arsenal - Młody Ajax           0-2 (Sebastian Brodzisz, Miłosz Wiśniewski)

Cytrynki - Wejherowo         0-0

Dziewczyny - Barca             2-2 (Natalia Ziemann 2 - Jakub Walczak 2)

Real - Liverpool                    1-0 (Tomek Małecki)

 

Tabela końcowa (po 3 kolejkach) :

1. Młody Ajax     28 punktów            21-16

2. Real                 28 punktów            16-17

3. Wejherowo    26 punktów            15-11

4. Barca              26 punktów            16-13

5. Liverpool       25 punktów            20-20

6. Arsenal          20 punktów            16-20

7. Dziewczyny   13 punktów            15-21 * (w dwóch kolejkach)

8. Cytrynki         7 punktów                6-7  * (w jednej kolejce)

 

Najlepsi zawodnicy WLPN Kids - jesień 2019 - TOP 5

TOP 5 JF201019 m

Oskar Lange (Liverpool), Wojtek Kierznikowicz (Wejherowo), Patryk Olewczyński (Real), Filip Nowicki (Młody Ajax), Jakub Walczak (Barca)

 

Wyróżniający się zawodnicy : Antek Turosiński (Wejherowo), Sebastian Brodzisz (Młody Ajax), Natalia Ziemann (Dziewczyny), Dawid Brzózka (Real), Piotr Śmigielski (Liverpool), Maksymilian Jakubowski (Barca) 

 

Zdjęcia i składy drużyn :

Arsenal201019 

Arsenal : Chlechowicz (nb), Bach, Mampe, Stencel (nb), Kandzora, Koszałka, Czwatschka (nb), Miks, Hraniuk

 

Barca201019

Barca : Miaskowski, Rybicki, Kosiński, Walczak, Jakubowski, Zalewski, Kowalewski

 

Liverpool201019

Liverpool : Lange, Łopatowski, Stępniewski, Antosiak, Śmigielski, Gorzelak (nb), Labuhn

 

Młody Ajax201019

Młody Ajax : Leśniak (nb), Brodzisz, Nowicki, Wiśniewski, Guziuk, Presz

 

Real201019

Real : Jelonek, Błoszyk, Olewczyński, Brzózka, Bujak, Małecki

 

Wejherowo201019

Wejherowo : Kuliś, Turosiński, Miaskowski, Kierznikowicz, Sobiecki, M. Wojciechowski

 

DziewczynyCytrynki201019

Dziewczyny i Cytrynki : Piwka (nb), Hebel, Ziemann, Z.Posańska, J. Posańska, Cholewińska (nb), Kloka, Bąkowska, Żuchowska, Jabłecka, Ellwart

 

Rozgrywki WLPN Kids zostały zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu obywatelskiego Miasta Wejherowa

BO w Wejherowie