Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na Wejher Cup 2020

wejher cup 2020 plakat1

Zapraszamy do Wejherowa na cykl dwudniowych turniejów halowych dla drużyn z roczników 2008,2009, 2010, 2011 oraz jednodniowy turniej dla drużyn z rocznika 2012, 2013 i 2014.

 

Liczba drużyn i system rozgrywek :
W turniejach dwudniowych (2008-2011) : 18 drużyn (3 grupy po 6 zespołów) - pierwszego dnia mecze rozgrywane będą kolejno w grupie A, B i C.

W drugim dniu turnieju po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy tworzą LM, 3 i 4 zespół z każdej grupy grają o wygraną w LE, a 5 i 6 zespół z każdej grupy o wygraną w Ekstraklasie.

W turnieju jednodniowym (2012, 2013, 2014) - 2 razy po 9 drużyn (mecze rozgrywane w poprzek sali na dwóch boiskach jednocześnie). W turnieju tym nie prowadzi się klasyfikacji. Wyłonienie najlepszej drużyny nie jest celem turnieju.


Terminy :

1-2 lutego 2020 - turniej dla rocznika 2008

8/9 lutego 2020 - turniej dla rocznika 2009

15/16 lutego 2020 - turniej dla rocznika 2010

22 lutego - turniej dla rocznika 2012

23 lutego - turniej dla rocznika 2013

29 lutego/01 marca 2020 - turniej dla rocznika 2011

7 marca - turniej dla rocznika 2014

Miejsce : sala ZS nr 1 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36

Regulamin turnieju : PDF

Lista zgłoszeniowa do turnieju : PDF 

Drużynę można zapisać bezpośrednio u trenerów koordynujących poszczególne turnieje (telefony kontaktowe poniżej)

 

Poniżej publikujemy listę drużyn które zagrają w naszych turniejach (aktualizacja 13 listopada 2019)

Rocznik 2008 - 1-2 lutego 2020

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Stolem Gniewino

4. Wicher Wierzchucino

5. AP 1 Reda I

6. AP 1 Reda II

7. Kaszuby Połchowo

8. Błękitni Łęczyce

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Zapisy koordynuje trener : Krzysztof Jezierski tel. 509 634 624

 

Rocznik 2009 - 8-9 lutego 2020 

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Stolem Gniewino

4. Barca Bolszewo

5. AP 1 Reda I

6. AP 1 Reda II

7. Orły Osowa

8. AP Diego Lębork

9. AP Cassubian I

10. Lew Lębork

11. Młode Orły Łeba

12. AP Cassubian II

13. Korona Żelistrzewo

14.

15.

16.

17.

18.

Zapisy koordynuje trener Jakub Przybylski tel. 668 343 527

 

Rocznik 2010 - 15-16 lutego 2020

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Stolem Gniewino

4. Kaszuby Połchowo

5. AP 1 Reda I

6. AP 1 Reda II

7. AP Diego Lębork

8. Zatoka Puck

9. Bałtyk Gdynia

10. Korona Żelistrzewo

11. 4 Futur Pro FC Londyn

12. AP KP Gdynia I

13. AP KP Gdynia II

14. Sztorm Kosakowo

15. Młode Orły Łeba

16. Sparta Sycewice

17. AP Cassubian

18.

Zapisy koordynują trenerzy Dariusz German tel. 662 058 981, Jakub Rybicki tel. 690 804 519

 

Rocznik 2011 - 29 lutego / 1 marca 2020

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. Wicher Wierzchucino

4. AP 1 Reda I

5. AP 1 Reda II

6. AP 1 Reda III

7. AP Diego Lębork

8. AP Cassubian granatowy

9. AP Cassubian czerwony

10. Latarnik Choczewo

11. AP Banino I

12. AP Banino II

13.

14.

15.

16.

17.

18.

 

Zapisy koordynują trenerzy  Jakub Dulko tel. 608 083 816 i Łukasz Czarnecki tel. 663 360 393

 

Rocznik 2012 - 22 lutego 2020

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP 1 Reda I

4. AP 1 Reda II

5. AP Diego Lębork

6. Osiczanka Osice I

7. Osiczanka Osice II

8. UKS Gol Brodnica

9. AP Cassubian Bolszewo I

10. AP Cassubian Bolszewo II

11. Błękitni Łęczyce

12. AP KP Gdynia

13. AP MFS Biali

14. AP MFS Czarni

15. Sokół Bożepole Wielkie

16. 4 Futur Pro FC Londyn

17. Młode Orły Łeba

18. KS Milan Choczewo

 

Zapisy koordynuje trener Łukasz Kostuch tel. 721 108 920

 

 

Rocznik 2013 - 23 lutego 2020

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP Energa Gryf Słupsk I

4. AP Energa Gryf Słupsk II

5. Kaszuby Połchowo

6. AP Cassubian Bolszewo

7. Młode Orły Łeba

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Zapisy koordynuje trener Krzysztof Karmazy tel. 697 026 858

 

 

Rocznik 2014 - 7 marca 2020

1. Błękitni Wejherowo I

2. Błękitni Wejherowo II

3. AP Cassubian Bolszewo

4. Sportowa Jedyneczka Reda I

5. Sportowa Jedyneczka Reda II

6. MFS Rumia

7.

8.

Zapisy koordynuje trener Adrian Nowak tel. 517 872 726