Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



WLPN Kids - jesień 2019 - 2 kolejka

WLPNKidsj2019 2909

Terminy 2 kolejki WLPN - jesień 2019  :

Kategoria Junior D - 29 września 2019, godz. 9.00 - 12.00 (43 zawodników - relacja poniżej) - JAMAJKA

Kategoria Junior E - 2 października, godz. 16.30 - 18.20 (zapraszamy do udziału, tel. 502560648) - JAMAJKA

Kategoria Junior F - 6 października 2019, godz. 10.00 - 12.00 (zapraszamy do udziału) - boisko SP 8

 

Szczegóły organizacyjne dotyczące WLPN Kids - jesień 2019 zostały zamieszczone TUTAJ

Poniżej szczegóły

...

Kategoria Junior D

Niedziela 29 września 2019, godz. 9.00 - 12.00

FC Arka - FC Orły                              0-2 (Behmke, Wójcik)

Czerwone Diabły - Bananki            0-2 (Ostrowicka, Kosyn)

Drewniaki - FC Arka                        2-0 (Tomczak, Kruszyński)

FC Orły - Czerwone Diabły             2-3 (Hazuka, gol samobójczy - Ptach 2, Spławiński)

Bananki - Drewniaki                       2-0 (Kosyn, Socha)

FC Arka - Czerwone Diabły            0-0

FC Orły - Bananki                            0-2 (Kosyn, Cielecka)

Drewniaki - Czerwone Diabły       0-3 (Królak, Ptach, Spławiński)

FC Arka - Bananki                           0-1 (Kosyn)

FC Orły - Drewniaki                        2-3 (Hazuka 2 - Meger 2, Knut)

Czerwone Diabły - Bananki           0-3 (Kosyn, Socha, Grzona)

Drewniaki - FC Arka                       2-0 (Roeske 2)

FC Orły - Czerwone Diabły           0-2 (Spławiński, Bistram)

Bananki - Drewniaki                      1-0 (Grzona)

FC Arka - FC Orły                           1-1 (Hlebik - Behmke)

 

Tabela po 2 kolejkach :

1. Bananki                     26 pkt       17-2

2. Czerwone Diabły     17 pkt       14-14

3. FC Orły                      16 pkt      15-14 

4. Drewniaki                 14 pkt      12-15

5. FC Arka                     12 pkt      12-13 

6. Biali Wejherowo       0 pkt        2-14     

 

Najlepsi strzelcy :

10 goli - Maja Kosyn

6 goli - Dominik Bednarz

4 gole - Alex Ojowski, Aleksander Kruszyński

3 gole - Dawid Klonowski, Kornel Szalewski, Gracjan Ptach, Maciej Hazuka, Stanisław Behmke

 

Zdjęcia i składy drużyn :

Bananki WLPNj2019 2909

Banaki : Miszewska (nb), Zmudczyńska, Solis, Cielecka, Socha, Ostrowicka, Rykowska, Kosyn, Grzona

Czerwone Diabły WLPNj2019 2909

Czerwone Diabły : Szalewski (nb), Elendt, Sękowski, Bistram, Klonowski, Królek, Labudda (nb), Ptach, Mudlaff, Spławiński

Drewniaki WLPNj2019 2909

Drewniaki : Kruszyński, Langiewicz (nb), Gapiński, Dończyk, Kłosowski, Jaskólski (nb), Malc (nb), Tomczak, Knut, Roeske, Meger

FC Arka WLPNj2019 2909

FC Arka : Okrój (nb), Radomski (nb), Dettlaff (nb), Bach, Bednarz, Tabisz, Szweda, Hlebik, Kreft, Olek Bojka, Pułkownik, Lis, Hebel

FC Orły WLPNj2019 2909

FC Orły : Puzdrowski, Lange (nb), Wójcik, Ojowski, Zaworski, Gutowski, Behmke. Gołębiewski, Adrian Bojka, Hazuka

 

Biali Wejherowo (ze względu na małą liczbę zawodników drużyna nie zagrała w 2 kolejce) : Kryża (nb), Lis, Sułkowski (nb), Knut, Hebel, K. Czaja (nb), Bogdański (nb), T. Czaja (nb)

 

Kategoria Junior E

Środa 2 października 2019, godz. 16.30 - 18.20

Punktacja po 1 kolejce :

7 punktów - Fornal, Zaworski, Bach, Radomski, Grajkowski, Ruszkowski, Miks - 7 pkt. (20)

5 punktów -  Dończyk, Klecha, Brodzisz, Szwarc, Lange, Olewczyński, Roda - 5 pkt. (20)

3 punkty -  Bochentyn, Tomczak, Mazur, Dybowski, Koszałka, Czaja, Bogdański - 3 pkt. (3)

 

Wyniki TALENTIADY rozegranej 2 października 2019 :

7 punktów : Michał Bochentyn (53), Piotr Klecha (53), Sebastian Brodzisz (69), Pola Fornal (56), Kacper Radomski (63), Adrian Bojka (56), Jakub Dettlaff (58), Nikodem Kownatke (61)

5 punktów :  Krystian Dończyk (52), Dorian Zaworski (44), Michał Bach (50), Julek Ruszkowski (47), Antek Mazur (42), Dawid Brzózka (42), Michał Wojciechowski (44), Piotr Hlebik (49), Wiktor Miks (44)

3 punkty : Mikołaj Sułkowski (24), Bartek Szwarc (24), Oskar Lange (19), Patryk Olewczyński (27), Dawid Dybowski (24), Olek Bojka (38), Błażej Zawadzki (19)

 

Klasyfikacja łączna :

14 punktów - Pola Fornal, Kacper Radomski, 

12 punktów - Piotr Klecha, Sebastian Brodzisz, Dorian Zaworski, Juliusz Ruszkowski, Wiktor Miks

10 punktów - Krystian Dończyk, Michał Bach, Michał Bochentyn, 

8 punktów - Bartek Szwarc, Oskar Lange, Patryk Olewczyński, Antek Mazur, 

7 punktów - Stanisław Grajkowski, Adrian Bojka, Jakub Dettlaff, Nikodem Kownatke

6 punktów - Dawid Dybowski

5 punktów - Kevin Roda, Dawid Brzózka, Michał Wojciechowski, Piotr Hlebik

3 punkty - Nikodem Tomczak, Jakub Koszałka, Kaspian Czaja, Kamil Bogdański, Mikołaj Sułkowski, Olek Bojka, Błażej Zawadzki

łącznie udział wzięło 30 dzieci

BialiJE 021019

Czerwoni JE021019

ZieloniJE021019

WLPNj2019 JE021019

 

 

 

Kategoria Junior F 

Niedziela 6 października 2019, godz. 10.00 - 12.00

Wyniki :

Arsenal - Barca                           0-0

Liverpool - Młody Ajax             1-1

Dziewczyny - Wejherowo         0-3

Arsenal - Real                             1-1

Barca - Liverpool                       0-1

Młody Ajax - Dziewczyny        0-1

Wejherowo - Real                     0-1

Arsenal - Liverpool                   1-2

Barca - Młody Ajax                   1-0

Dziewczyny - Real                     1-1

Arsenal - Wejherowo               0-1

Liverpool - Dziewczyny           3-1

Barca - Real                               1-0

Wejherowo - Młody Ajax       3-0

Arsenal - Dziewczyny             1-3

Liverpool - Real                      0-2

Arsenal - Młody Ajax             0-0

Barca - Wejherowo                1-0

Barca - Dziewczyny               2-0

Liverpool - Wejherowo        1-1

Młody Ajax - Real                 2-1

 

Tabela 2 kolejki :

1. Barca             13 punktów        5-1

2. Liverpool     11 punktów        8-6

3. Wejherowo 10 punktów        8-3

4. Real               8 punktów         6-5

5. Dziewczyny  7 punktów        6-10

6. Młody Ajax  5 punktów         3-7

7. Arsneal         3 punkty             3-7

 

Tabela łączna po 2 kolejkach

1. Barca            20 punktów        10-5

2. Liverpool     20 punktów       14-10

3. Młody Ajax  18 punktów       14-11

4. Wejherowo  15 punktów       12-7

5. Real               12 punktów      9-14

6. Dziewczyny   7 punktów       6-10

7. Arsenal          5 punktów       7-15

 

Arsenal061019

Arsenal : Chlechowicz (nb), Bach, Mampe, Stencel (nb), Kandzora, Koszałka, Czwatschka, Presz

Barca061019

Barca : Miaskowski (nb), Rybicki, Kosiński, Walczak, Jakubowski, Zalewski, Kowalewski

Liverpool061019

Liverpool : Lange (nb), Łopatowski, Stępniewski, Antosiak, Śmigielski, Gorzelak

MłodyAjax061019

Młody Ajax : Leśniak, Brodzisz, Nowicki, Wiśniewski, Guziuk

Real061019

Real : Jelonek, Błoszyk, Olewczyński, Brzózka, Bujak, Małecki

Wejherowo061019

Wejherowo : Kuliś, Hraniuk, Turosiński, Miaskowski (nb), Kierznikowicz, Sobiecki, M. Wojciechowski

Dziewczyny061019

Dziewczyny : Piwka, Hebel, Ziemann, Z.Posańska, J. Posańska, Cholewińska, Kloka

 

 

 

 

Rozgrywki WLPN Kids są realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu obywatelskiego Miasta Wejherowa, cały czas trwają zapisy tel. 502 560 648, SMS o treści Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia - WLPN Kids.

3 kolejka WLPN - jesień 2019 została rozegrana w następujących terminach :

Kategoria Junior D - 13 października 2019 (niedziela), godz. 9.00 - 12.00 

Kategoria Junior E - 16 października 2019 (środa), godz. 16.30 - 18.20 

Kategoria Junior F - 20 października 2019 (niedziela), godz. 10.00 - 12.00

 

BO w Wejherowie