Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Zapraszamy na weekend z piłką - jesień 2019

WEEKEND

Zapraszamy na jesienny weekend z piłką

Informujemy że tej jesieni zorganizujemy cztery weekendy z piłką.

Termin 1 : 8-10 listopada 2019  dla dzieci z grup 2011 A i B oraz 2012 A i B.

Termin 2 : 15-17 listopada 2019  dla dzieci z grup 2008 B i 2009 B (tr. Ciapa i Kucha) oraz zawodników Wichra Wierzchucino (tr. Czarnecki)

Termin 3 : 22-24 listopada 2019 dla dziewczyn oraz grup 2010 A i B

Termin 4 : 29 listopada - 1 grudnia 2019 dla dzieci z grup 2008/2009 (tr. Przybylski i Jezierski) oraz 2013 A i B

 

KARTA KWALIFIKACYJNA (proszę po wypełnieniu przekazać kartę trenerowi)

  

Poniżej szczegóły dotyczące WzP oraz lista zgłoszonych osób

...

(aktualizacja 14 października)

 

Koszt : 175 zł  - wpłatę należy zrobić na konto Akademii 52 1500 1881 1218 8007 1518 0000 do końca października 2019

W cenie : dojazd do Łęczyc (autokarem)dwa noclegi w szkole (konieczne zabranie śpiwora i poduszki materace dostaną na miejscu), dwa śniadania, obiad, dwie kolacje, opieka trenerska, możliwość korzystania z obiektów sportowych (boisko typu Orlik, sala gimnastyczna), zajęcia treningowe w małych grupach, udział w meczach towarzyskich i mini turniejach, powrót do Wejherowa (autokarem)

Opłatę prosimy o wpłacanie na konto Akademii z dopiskiem Weekend z piłką, po otrzmaniu potwierdzenia SMS-owego od trenera Tadeusza Ciapy o wpisaniu na listę uczestników.

LISTA RZECZY

KARTA KWALIFIKACYJNA

Zapisy na weekend z piłką przeprowadza trener Tadeusz Ciapa (tel. 502 560 648), SMS o treści "Imię i nazwisko dziecka, rocznik, WzP - termin" np. "Jan Kowalski, 2008, WzP - termin 2"

UWAGI

Liczba miejsc na każdy wyjazd jest ograniczona do 45.

Dziecko zapisane na weekend z piłką powinno posiadać ważną kartę zdrowia, opłacone ubezpieczenie na rok 2019 oraz uregulowane na bieżąco składki na działalność statutową Akademii.

  

Piątek
16.00 - zbiórka dzieci na Parkingu przy OSW nr 2 w Wejherowie ul Sobieskiego 277 C
16.45 - 17.00 - przyjazd do Łęczyc (ZS w Łęczycach ul. Topolowa)
17.00 - 17.30 - zakwaterowanie i przygotowanie do treningu
17.30 zajęcia treningowe 
19.00 kolacja
20.00 mini turniej
22.30 cisza nocna
 
Sobota
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna - boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 zajęcia treningowe
13.00 obiad
15.30-18.30 gry i mecze sparingowe
19.00 kolacja
20.00 zajęcia integracyjne 
22.30 cisza nocna
 
Niedziela
8.00 pobudka
8.15 zaprawa poranna boisko lub poranny spacer
9.00 śniadanie
10.00 mini turniej(mecze towarzyskie)
13.15 - wyjazd z Łęczyc
14.00 - odbiór dzieci z Parkingu przy OSW nr 2 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 277 C
 
 
ZAPISANE OSOBY 

Termin 1 : 8-10 listopada 2019

Rocznik 2011

1. Natan Król

2. Jan Guziuk

3. Adrian Borski

4. Filip Wandersleben

5. Michał Dyktyński

6. Paweł Bonisławski

7. Ksawery Jezierski

8. Wojtek Błoszyk

9. Filip Nowicki

10. Olgierd Cichy

11. Miłosz Perszon

12. Olivier Gielo

13. Oskar Lange

 

Rocznik 2012

1. Bruno Presz

2. Mikołaj Bochentyn

3. Leon Kandzora

4. Gustaw Rybiński

5. Kamil Frybezowski

6. Jakub Baumann

7. Karol Kleszczewski 

8. Karol Kozański

9. Miłosz Czwatschka

10. Michał Gorzelak

11.  Tomasz Małecki

12. Jakub Konkol

13. Filip Konkol 

14. Seweryn Kowalewski

15. Tymon Abraham

16. Bartek Sobiecki

17. Cezary Mazurkiewicz

18. Paweł Kwidziński

19. Adam Skrzypek

20. Adam Miłek

21. Michał Kondrat 

 

Termin 2 : 15-17 listopada 2019

1. Wiktor Kryża

2. Aleksander Płotek

3. Dawid Klonowski

4. Stanisław Behmke

5. Marcel Hincke

6. Igor Sękowski

7. Mikołaj Sułkowski

8. Aleks Malc 

9. Maksymilian Bryc

10. Bartosz Knut

11. Jakub Roeske

12. Gracjan Ptach

 

Termin 3 : 22-24 listopada 2019

Rocznik 2010

1. Kajus Undzenas

2. Aleksander Mięsiak

3. Cezary Jarząb

4. Szymon Stuba

5. Filip Rybus

6. Juliusz Ruszkowski

7. Franciszek Pożarowszczyk

8. Robert Brzeski

9. Oskar Lange

10. Michał Bochentyn

11. Patryk Godlewski

12. Dariusz Gaffke

13. Maciej Hazuka

14. Wiktor Miks

15. Igor Nowacki

16. Bartosz Szwarc

17. Franciszek Siedliski

18. Eryk Karolewski

19. Maciej Groth

20. Maciej Górski

21. Cezary Kuźmiński

22. Julek Strzecki

23. Igor Krzyżański Cisłowski

24. Michał Gosz

25. Piotr Dorszyński

26. Hubert Bradel

27.  Piotr Klecha

28. Dawid Schemich

 

Dziewczyny

1. Nikola Rykowska

2. Amelia German

3. Pola Fornal

4. Oliwia Cielecka

5. Ola Rozalewicz

6. Julia Ostrowicka

7. Olivia Solis

8. Anna Zmudczyńska

9. Nina Abe

10. Amelia Kloka

11. Iga Żuchowska

12. Zofia Posańska

13. Julia Posańska

14. Julia Jabłecka

15. Olivia Cholewińska

16. Milena Bąkowska

 

Termin 4 : 29 listopada - 1 grudnia 2019

Rocznik 2008/2009

1. Piotr Sobiecki

2. Piotr Hlebik

3. Nikodem Sobolewski

4. Konrad Czwatschka

5. Benedykt Płotka

6. Leon Ciapa

7. Marcin Spławiński

8. Kuba Słowi

9. Filip Babiarz

10. Filip Olczyk

11. Jan Strzecki

12. Wiktor Tabisz

13. Nikodem Patelczyk

14. Maciej Bawarski

15. Bartłomiej Reszka

16. Ksawier Baranowski

17. Franek Pleger

 

Rocznik 2013

1. Błażej Bychowski

2. Filip Rzepa

3. Kamil Tarnowski

4. Filip Żywicki